PDA

View Full Version : Заслужава ли си да си купя Sony Xperia Tipo?



rob_na_daskalo
03-29-2013, 22:15
Здравейте. Решил съм да си купувам първия смартфон, и реших това да е Sony Xperia Tipo. Просто много ми харесва на външен вид, евтин е, има Android 4.0.4 и т.н. Знам че има и по-хубави телефони от него, ама все пак... Та аз исках да попитам ако има хора с такъв телефон дали са доволни, имат ли някакви оплаквания, как им вървят игри от сорта на Fruit Ninja, Angry Birds, Subway Surfers, колко време държи батерията и т.н.

!!! Една молба: Моля ви, не слагайте линкове към страници, в които пише спецификациите на телефона, или страници с ревюта, защото вече съм изчел един тон такива неща. Просто искам да разбера впечатленията на нормалните хора от телефона и дали мога да играя най-популярните игри на него.

perry_the_platypus
03-30-2013, 19:17
Зависи за какво ще го използваш, като цяло, Xperia Tipo e компактен телефон, става за social apps като Facebook, Twitter, Foursquare, Instagram, Whatsapp, Viber, etc. За игри не става, определено този 800 mHz процесор много ще ти лагва, макар че имам преки впечатления само от Subway Surfers. Зависи от натоварването, но батерията държи по 24 часа г/д.

kolegata88
03-30-2013, 19:47
Ако ще го използваш за игри си вземи Playstation.

petq.lubomirova
04-01-2013, 09:47
По-скоро не си заслужава, според мен :) Подкрепям perry_the_platypus.

desi.ivanova
04-03-2013, 13:17
Вземи си Miro или Sola, по-добре ;)