PDA

View Full Version : Фен тема: Металика



Ivaaaaa
03-30-2013, 08:27
Поствайте всичко, което ви кефи. Музика, новини, предстоящи концерти. Обожавам ги <3

sunman
03-30-2013, 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=fAoDPRZO2sc
Много подценяван албум (заедно с Reload ) !!
Аз съм фен и на двата, много са добри !!

orthodox
04-05-2013, 17:19
Sunman, ужасни са и двата! Няма да ми се сърдиш, ама след черния албум нямат нищо сериозно.

Ivaaaaa
04-05-2013, 17:54
определено е най-добрият, но и другите не са за изхвърляне ;]

любимите ми песни са от него
http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho
http://www.youtube.com/watch?v=TUHFfR8hWcA

orthodox
04-05-2013, 18:16
Имах предвид, че е последният добър. На мен най ми харесва "...And Justice for All". В него Ларс, когото впрочем не смятам за изклютелно добър барабанист, свири по-така. Се'ш се. :D И в двата албума определено има песни, които не ми харесват, де. :P

Ivaaaaa
04-05-2013, 18:27
i know what u mean

Ariadne
04-06-2013, 14:01
Мразя Металица, ненавиждам ги.. отвратителни са, гнусни са.. дори ако IQ - то ми беше под допустимия долен праг , вероятно отново нямаше да ги понасям, наред с още куп известни и неизвестни хевигейметълалаазсъмебати космясалия рицар с еднометрови косми, пъвраща ми се от такива.


AMEN !


Ларс, ... добър барабанист..

GG ! Т'ва е най - голямата гавра, която съм чела ever !

orthodox
04-06-2013, 14:09
Ти явно и не четеш много добре :D айде ходи си хейтвай другаде

Ariadne
04-06-2013, 14:19
Чета си много добре, но по - зле '..And Justice for All' + останалите им бози + творчеството на Хелуин, Меновар, Джон Лоутън и Рамщайн определено няма !

orthodox
04-06-2013, 14:22
"...творчеството на Хелуин, Меновар, Джон Лоутън и Рамщайн..." Кой говори за тях тук?

Ariadne
04-06-2013, 14:29
Тоя път присвиването на Очи става на друго място, сичко е в един кюп, зат'ва..
Да си бездарен не означава, че си непрофесионалист, напротив(най - добрите треньори повечето пъти не са били от най - перфектните играчи), бездарието е съвсем отделно нещо.

orthodox
04-06-2013, 14:32
Може би трябва да се научиш да разграничаваш нещата?

Ariadne
04-06-2013, 14:37
:D

Разграничавям ги пределно ясно, щеше ми се да доизясня ЗАЩО са в един кюп, поради явното инакомислие.

Ivaaaaa
04-06-2013, 15:00
ти сама май не си вярваш..

CrazyLittleThing
04-06-2013, 19:13
Аriadne... един въпрос - след като в заглавието на темата пише ФЕН тема, не ти ли стана ясно, че след като Металика са ти толкова гнусни и противни, очевидно не си за тук ? А, още нещо - след като оплюваш всички велики музиканти, които изреди, интересно ми е да чуя ТИ кой намираш за добър, и на какво се кефиш ?

На останалите, извинете за спама, просто не се сдържах. А и не съм толкова запозната с творчеството на Металика, че да кажа нещо кой знае какво за тях, освен че има няколко техни песни, които определено ми попадат в любимите (:

sunman
04-06-2013, 20:42
Аriadne... един въпрос - след като в заглавието на темата пише ФЕН тема, не ти ли стана ясно, че след като Металика са ти толкова гнусни и противни, очевидно не си за тук ? А, още нещо - след като оплюваш всички велики музиканти, които изреди, интересно ми е да чуя ТИ кой намираш за добър, и на какво се кефиш ?

На останалите, извинете за спама, просто не се сдържах. А и не съм толкова запозната с творчеството на Металика, че да кажа нещо кой знае какво за тях, освен че има няколко техни песни, които определено ми попадат в любимите (:

Тя може да слуша gay metal ! :D

psychopath
04-07-2013, 11:27
Металика са ми леко омръзнали, скучни и банални. И аз като повечето хора им харесвам старите неща. Свирил съм много техни неща.

CrazyLittleThing, какво като е ФЕН тема, ако иска да чете само фен-постове, да пише в някой форум или фен страница на Металика, глупаво беше да казваш това.
Менуор и Рамщайн са ми в топ10 на най-противните групи, но Хелоуийн, особено като инструментали ме кефят адски много.

И тъй като до известна степен и аз съм се съгласил с Ariadne, приемам въпросите ти и към себе си.
Аз принципно не слушам точно метъл, но съм проспушал/свирил/бил на концерти достатъчно, за да имам обективно и аргументирано мнение по въпроса.
От метъла и по-конкретно от по-популярните групи, след равносметка през годините, може би Мейдън най-много ме кефят.

Ariadne
04-07-2013, 16:05
'Велики музиканти' не съм изброявала, велик е Моцарт, създал е нова ера.. ама той не е МЕТЪЛ, пък и изобщо едва ли би бил оценен от повечето у форумо изобщо.

За 'велики' музиканти не знам, но ДОБРИ(не само откъм техника, 'щото там и баба знае, а и замисъл, открояващ се елемент, като се имам предвид понятието 'метъл музика' като цяло и не се набляга на 'дуум', 'дет', 'тех' и т.н.) - Cynic, Black Sabbath(бащиците, ранния им етап особено, май нямаха нужда от споменаване, НЕ ?), PITN, само като бърз пример.

Вече, ставайки дума наистина за величие(1960 - та и нататък) - Hendrix, Floyd, Zappa.

Нататък.. за огромен разбирач не се взимам, но със сигурност повече музика ми е минала през ухото от тримцата наредени преди psychopath(дет' се вика, 'тенк ю' за подкрепата).

sunman
04-09-2013, 20:18
'Велики музиканти' не съм изброявала, велик е Моцарт, създал е нова ера.. ама той не е МЕТЪЛ, пък и изобщо едва ли би бил оценен от повечето у форумо изобщо.

За 'велики' музиканти не знам, но ДОБРИ(не само откъм техника, 'щото там и баба знае, а и замисъл, открояващ се елемент, като се имам предвид понятието 'метъл музика' като цяло и не се набляга на 'дуум', 'дет', 'тех' и т.н.) - Cynic, Black Sabbath(бащиците, ранния им етап особено, май нямаха нужда от споменаване, НЕ ?), PITN, само като бърз пример.

Вече, ставайки дума наистина за величие(1960 - та и нататък) - Hendrix, Floyd, Zappa.

Нататък.. за огромен разбирач не се взимам, но със сигурност повече музика ми е минала през ухото от тримцата наредени преди psychopath(дет' се вика, 'тенк ю' за подкрепата).

Аз използвах ИРОНИЯ, не знам защо се засегна !! :)