PDA

View Full Version : Любов ли е ?



sunnyxbunny
03-30-2013, 18:56
Здравейте.. моя "проблем" е следния.Имам връзка с едно момче от 2 месеца(лятото на 2012 бяхме заедно 2 месеца,но се разделихме).И сега се събрахме,всичко е добре,отне ми девствеността и странно е че не съжалявам за решението си.Чувствам се прекрасно с него и от доста време започнах да се чувствам доста странно..Може би започвам да го обичам или това са просто симпатии.Той е с няколко "годинки" по-голям от мен и честно казано ,ние не сме като нормалните двойки.Виждаме се 1/2 пъти на седмица за 1/2 часа,защото не можем да излезем на центъра и да тръгнем ръка под ръка,тъй като нещата при нас са сложни.Родителите ми не знаят за него,а ако разберат просто ..лошо,много лошо.Имала съм гаджета с които съм била силно привързана,но абсолютно никога не съм си дори и помисляла да им кажа че ги обичам.Приятеля ми сам си каза че е имал бройки,но с мен иска да е нещо истинско,винаги ме е защитавал и просто незнам .При вас как е ? Кога за първи път сте казали на половинката си вълшебните думички :Обичам те ? Колко време ви е отнело да го разберете..

DisappointedDreamer
03-30-2013, 18:58
колко ви е разликата?

MarkKnight
03-30-2013, 19:11
тя е на 17...той на 22-24 ... 100 %

DisappointedDreamer
03-30-2013, 19:16
убиваш фън-а :(

carrieee
03-31-2013, 19:13
Любовта не се крие,тя се показва както пред теб,така и пред другите.. Според мен това е псевдо връзка(Съжалявам,ако те обиждам) Просто признайте за ВАС..или прекрати всичко,защото после ще сгазите лука,ако някой ви види,чуе и т.н. Успех :)

justasmile
04-01-2013, 07:58
Знам, че мислиш, че и той те обича... но имай предвид, че е момче - те са тъпи създания (никой да не се обижда)... а ако и вие имате голяма разлика и не можете да признаете връзката си, нещата стават по-сложни. Имай предвид, че той може да те използва за забавление... говори с приятели за това и ги запознай с него.

Amore-Mio*
04-01-2013, 09:11
Прекалено рано е да си мислиш, че нещата са сериозни, че той те обича.
Бъди си с него и виж как ще се развият нещата.

Колкото до коментара над моя: простотии големи. Това, че има някакви момчета, които не мислят, не означава автоматично,че всички са тъпи създания. Дори с ръка на сърцето си мога да кажа, че са умни създания, грижовни, държащи на другия.

Violenza
04-01-2013, 13:15
Изключително малоумно е да казвате кога е рано, късно, кое било любов и кое не.

Авторке, "признаци за любов" няма. Ти сама ще разбереш кога си го заобичала.

fenkaaa
04-01-2013, 13:56
тя е на 17...той на 22-24 ... 100 %

И това какъв проблем би било? Това изобщо не е кой знае каква разлика на тези години,ако е по-малка обаче,да.Аз съм на 18,а приятеля ми ще прави 23,заедно сме 2 години и половина и никога никой не ни е казвал нещо за годините,нито пък на нас са ни били проблем.

Авторке,темата ти не е,за да те разпитваме на колко сте години,въпроса ти е дали го обичаш,а това никой не може да ти го каже,ти самата ще го почувстваш,но засега мисля,че това,което изпитваш към него пак е някакъв признак на любов,но не такава,каквато може да бъде след време

fenastz
04-01-2013, 19:43
Отне ти я и я продаде или си я присвои тая девственост моля сподели :(