PDA

View Full Version : Изненада за рожден ден



BornToDie
03-30-2013, 21:51
Здравейте..най-добрата ми приятелка има р-д след около 2 месеца...и искам да я изненадам.Наистина много я обичам и уважавам за това искам изненадата да и хареса..да е свързана с нашето приятелство и общите ни спомени.За моя рожден ден тя ме изненада много хубаво и приятно.За сега съм решила да и направя торта и да и я занеса сутринта..като 1 изненада ...после мисля да направя презентация със наши снимки и клипове и спомени и докато ядем тортата да го изгледаме ии ще и подаря някакъв подарък...МОЛЯ ДАВАЙТЕ ОЩЕ ИНТЕРЕСНИ ИДЕИ ..благдаря ви предварително :))) :**

DisappointedDreamer
03-30-2013, 21:57
предложи и брак.

BornToDie
03-30-2013, 22:07
ми аз не съм лесбийка...просто наистина държа на нея защото тя ме познава най-добре (дори по-добре от родителите ми)..с нея ми минава целия ден..в един клас сме..в един блок сме ...постоянно сме заедно

Amore-Mio*
03-31-2013, 06:58
Но някак си не става ли прекалено вече - торта, клип, че и още един подарък.
То ти си решаваш, де. Според мен всичко това си е достатъчно. Иначе може да седнеш и да помислиш дали ти е споделила,че иска да си купи нещо - купи й това. Или пък има едни герданчета с надпис "Best Friends" и се разделят на две - едното го носиш ти, другото тя.

BornToDie
03-31-2013, 14:39
да права си че ще станат много ....но все пак някакви забавни изненади...не става въпрос за материални изненади.Нещо от сорта на базик..смешки.Нещо такова.Иначе благодаря за идеята с герданчетата ...сигурно това ще е подаръка :)

radityly
04-01-2013, 07:45
Може да и подариш и букет с цветя

TheBobqk
04-01-2013, 09:49
И аз съм като теб, не мога да подаря само едно нещо, винаги трябва да има второ и трето. Вместо презентация можеш да й направиш огромен плакат с ваши снимки, спомени, разкази за случки, които тя ще може да залепи на стената си, вместо презентация, която да съхранява в компютъра си. Тези герданчета с Best friends са наистина сладки. Можеш да й купиш нещо, от което има нужда. А щом искаш нещо забавно просто направи стария номер с малък предмет, който опаковаш в 4985 кутийки, кашони и пр. Дъвка е добра идея.

feromen
05-10-2014, 00:03
Една идея и от мен :) Подрък парти в този клуб е супер като вариант за изненада.Ще е нещо запомнящо се и ще е изненадващо,ако до последния момент тя не знае,че сте и организирали парти.Ето и линк за повече подробности https://www.facebook.com/clubsepare