PDA

View Full Version : Объркана :(((



game
03-31-2013, 02:45
И такаа..На 17 съм. Преди няколко месеца едно момче от моето училище беше започнало да ми пише във фейсбук, после и в скайп. Той ме покани да излезем, но аз отказах. С него се засичахме в училище, но само толкова. Никой нямаше смелост да говори с другия, само се усмихвахме един на друг. Той продължи да ми пише, да ми прави комплименти колко съм била красива в училище когато ме е видял и т.н.Започнах да го харесвам.Той още няколко пъти ме покани да излезем, но аз се колебаех и все отказвах, докато един ден се реших най-накрая и излязохме.Разходихме се, той ми призна, че ме харесва и че е влюбен в мен, аз също му казах че го харесвам.С него не намерихме много общи теми за разговор, но всичко мина добре. Той ме прегърна и ме целуна и после ме изпрати. По-късно, като се прибрах си писахме. На другия ден той ми писа, че не може да излезе, имал работа. Съгласих се. След няколко дни без да пише или звънне аз му писах, но отговор никакъв. В училище ме избягва (не че по принцип говорим, но нито ме поздравява нито се усмихва).Вече минаха няколко седмици, а той не пише..Много съм объркана, не ме търси, а ми призна че имал чувства към мен.. :( :(

HollyGolightly
03-31-2013, 05:47
А него сети ли се да го питаш какво става? Само и единствено той може да ти даде точен отговор зашо те отбягва.

Amore-Mio*
03-31-2013, 06:21
Пита ли го защо се държи така и защо изведнъж е станал студен към теб?
Или нещо не е наред, има някакъв проблем, поради който просто не му и до излизане, и разни любовни истории/проблеми. Или просто нещата не са минали така добре и не сте си допаднали.

Tsukuda_Hiroshi
03-31-2013, 07:27
Наистина, момиче - както казаха и хората над мен: ние не можем да знаем какво става в главата на момчето. Не го познаваме, не знаем какЪв човек е, дали и какви проблеми има.
Най-добре е като го видиш в училище, да го питаш директно, без да увЪрташ.

gabe
03-31-2013, 09:08
Бааси бааси децката история. Както казват англизите, grow a pair. Мъже на този свят много. Колкото до конкретния, най-вероятно се е разбрал, че не те харесва, най-вероятно защото изглеждаш неуверена.


На другия ден той ми писа, че не може да излезе, имал работа.

Точно това е най-редовният отговор, който получавам от момичетата, когато не искат да излизат с мен. Имам работа/ангажимент, болна съм, да се видим, ама хайде и еди-кой си да дойде с нас. Отделно при тия писаници по скайп го има и номера "аз ти писах, то що не ми отговори - баси идиота си!" Аз обикновено ги каня по 2 пъти, защото е възможно първия път да съм уцелил цикъла й.

В случая е постъпил деликатно с теб, като е отклонил по този начин срещата. Ако го попиташ директно какво става, най-вероятният отговор ще бъде "имам проблеми с нашите/много работа/готвя се за изпит и нямам време" и какво ли не. Може и аджамийски да постъпи и директно да ти каже, че не иска. Истината е, че ако държи на тебе винаги ще намери начин да се откъсне от проблемите си и да излезе с тебе, дори и за 15 минути.


Вече минаха няколко седмици, а той не пишеКакво си дечко само. Ама това си е предимството да си мъж - не чакаш някой да ти пише, а ти самият пишеш. А вие жените сте като пощенска кутия. От друга страна, агресивните и прекалено настойчиви жени ни отблъскват.


Много съм объркана, не ме търси, а ми призна че имал чувства към менПремислил е нещата, като се е върнал у дома си. Зарежи тая история. Друго момче ще си намериш

carrieee
03-31-2013, 20:31
Нареди го! Излъгал те е.

sneering
03-31-2013, 21:15
Не те е харесал,не си го грабнала за да иска да продължи с теб но приеми че всичко се случва между хората.В едни се влюбваш,други те обичат,трети дето не искаш те харесват,четвърти те игнорират ...Живота е едно шибано домино ,ич да не ти дреме!

Magnolia13
03-31-2013, 23:24
Попитай го защо се държи така, но имай напредвид,че когато един човек иска да направи нещо ще намери начин, а когато не иска ще си намери оправдание. Това "имах ангажименти" и незнам си какво са си пълни глупости...