PDA

View Full Version : П О М О Щ ! ! ! Отката на ЦС



Svetoslav Ivanov
03-31-2013, 12:35
Здравейте . Като играя цс , незнам защо , но най вече на емката и калашника имам най голям откат. С калашника излизам и започвам да стрелям , а патроните летят на където си поискат , а не на там дето аз се опитвам да ги изстрелям.Искам ако някои знае как да ми каже как да премахна отката или поне да го намаля . Неможе да не е възможно да го премахнеш , защото в доста сървари дето играя част от играчите нямат откат . Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете .

machoka
03-31-2013, 13:44
цъкаш по два-три патрона само, а не да натиснеш мишката и да държиш. Стрелай като с пистолет с тия две оръжия, на кратки отсечки. Колкото повече задържаш бутона - толова по-неточни стават. За хедшот са нужни точно един-два да попаднат в целта. Плюс това се цели във врата, защото още след втория патрон бият нагоре, та шанса за уцелиш главата е по-голям.
М-ката със заглушител е мнооого по-точна на далечни разстояние, макар и с по-малка сила действаща по тоя начин. Ако пуцаш някой надалеко, ползвай го става по-добре.

Svetoslav Ivanov
03-31-2013, 13:59
Това го правя , но пак същия резултат . Където и да се прицеля патроните много рядко отиват там . Все едно докато стрелям си въртя мишката и те отиват на където си искат . Гледах един клип в вбокс7 и там едно момче е качило клип в който снима с хиперкам 2 и няма никакъв откат . Не е снимал с HLTV , защото пусна програмата и тогава влезе в цс и натам си го знаете .

machoka
03-31-2013, 14:37
Направи си и сензитивито на мишката максимално малко. Ако играеш с много бърза мишка, може за това да ти се изметва мерника в последния момент. Ако веднъж схванеш цаката, всеки път ще е глава. Повече се мери, по-малко пуцай. само 'цак-цак', по един по два и ще се научиш. От клекнало положение също си по-точен.

Svetoslav Ivanov
03-31-2013, 15:07
Играя с мишка на 5 сензитивно

AzTheUser
03-31-2013, 16:11
Еми той мачока ти обясни основите,от тук нататък пускай играта и се упражнявай.Намери си respawn сървър или си пусни ботове в началото(НЕ на easy) да посвикнеш малко,'щото ако постоянно те убиват и прекараш времето в spectator mode,просто ще ти писне и ще спреш играта.

machoka
03-31-2013, 17:09
Аз на awp_map бях по-продуктивен с калашник отколкото със снайпер ;) глави от единия до другия край на картата. Само в един момент се позволява пълно пуцане на един пълнител без да пускаш копчето и това е когато искаш да претрепеш някой, който предполагаш че е зад врата / кашон / стена. Тогава нагласяш НАЙ-ниско долу и изпразваш един пълнител и също бързо си отиват. Иначе както споменах - само 'цак-цак' за по секунда, ако си се премерил точно - долу е.

Щом теоритично ги знаеш вече нещата, от тук нататък само практика - твай. Аз от платинката нагоре в бившите матрици като часове се научих да играя що-годе про :D смятай сам колко часа са.