PDA

View Full Version : Това приятелка ли е? Какво мислите?



ilikenestea
03-31-2013, 11:59
Ще я карам накратко. Има едно момче, което страшно много ме е наранило,лъжеше ме,обиждаше ме и прекратих всякакви контакти с него преди една година.
Преди няколко дена през нощта ми звъни някакъв номер, аз вдигам и чувам неговия глас.... затворих. знаех, че най-добрата ми приятелка е с него на някакъв купон (те са само приятели). Обадих и се на нея да я питам защо той ми звъни. Тя вдига и каза, че ми е дала номера на него, след което ми го дава него и вика "ето ти го разберете се". Това всичкото при положение, че тя изрично знае, че не искам да го чувам и да го виждам. Той ми каза, че искал да ме чуе и да ме покани при тях. Моята приятелка непрекъснато говори за него и това страшно много е наранява. Аз го бях забравила, не искам да се връщам към миналото, обаче тя ми говори " Мартин тва, Мартин онова...знаеш ли кво матрин еди кво си". Казах й да престане, обаче тя продължава.....

Blab
03-31-2013, 12:03
може би е влюбена в него;
може би тя му е казала, че трябва да си оправите отношенията двамата, 'щото сте й приятели.
а може и всичко друго; питай я нея. на живо; успех!)

airpump
03-31-2013, 12:05
Как ше е приятелка.....заябявай я...далече от нея....

just_a_girl2007
03-31-2013, 12:06
мноо лошо даржание от неина страна

BornToDie
03-31-2013, 14:45
ами от една страна се държи мн гадно с теб..щом си я помолила да спре да говори за него ,а тя продължава ...много е гадно.Но пък от друга страна наистина може би е влюбена в него или просто и е много симпатичен.= и иска да говори с някой за него..и понеже сте най-добри приятелки тя иска да говори точно с теб за момчето което харесва :))

AzTheUser
03-31-2013, 15:06
Ако беше влюбена в него,щеше ли да го кара да звъни на най-добрата и приятелка,с когото явно са бивши,и да я кани при тях?Да ви имам мисленето. По-скоро е от типа хора,които не могат да стоят настрани от отношенията на другите и е твърдо убедена по някаква причина, че трябва да си изясните отношенията.

Blab
03-31-2013, 16:58
Ако беше влюбена в него,щеше ли да го кара да звъни на най-добрата и приятелка,с когото явно са бивши,и да я кани при тях?Да ви имам мисленето. По-скоро е от типа хора,които не могат да стоят настрани от отношенията на другите и е твърдо убедена по някаква причина, че трябва да си изясните отношенията.
да, щеше. 1) ако е пикла и се изживява като по-яката - да й натрие носа 2) ако просто държи и на двамата и иска да се разбират, за да не я поставят в неудобно положение.
да ти имам аз мисленето:Д
и от написаното от авторката, по-скоро се разбира, че тя го е харесвала, а той нея - не, което допълнително подкрепя моята теза:Д

magneticfields
03-31-2013, 18:28
Зарежи я! Не си заслужава.

victoriassecret1
03-31-2013, 18:45
Според мен просто иска да те подразни. Дори да ти се пише приятелка и иска да си оправите отношенията с момчето, не мисля, че трябва да ви се бърка в отношенията. Не се занимавай. :)

Amore-Mio*
04-01-2013, 11:15
Според мен пък просто има добри намерение и помисли и просто иска да ви сдобри, в което лошо не виждам. И реално, права е. Защо вместо да бягаш от миналото, от проблемите, от бъдещето - не вземеш да говориш с него и да си изясните отношенията, пък после ако ще пак не си говори с него. Просто, за да сте се карали трябвало е да има причина и реално сега е времето да ги изясните проблемите и да се свършва.

Dirty Version.
04-01-2013, 14:42
Според мен пък просто има добри намерение и помисли и просто иска да ви сдобри, в което лошо не виждам. И реално, права е. Защо вместо да бягаш от миналото, от проблемите, от бъдещето - не вземеш да говориш с него и да си изясните отношенията, пък после ако ще пак не си говори с него. Просто, за да сте се карали трябвало е да има причина и реално сега е времето да ги изясните проблемите и да се свършва.

И аз съм на същото мнение. Това да бягаш от проблемите си не е решение. (:

HarabeishoOrGoHome
04-02-2013, 12:01
Щом момче ти звъни, когато е пияно, значи си важен човек за него. :D