PDA

View Full Version : Какъв е края на всичко това ? (любовна история)



mlf
03-31-2013, 14:02
Преди 5 месеца завързах по- такива връзки с едно момче от нашия клас и станахме много добри приятели и после нещо от рода на гаджета, но тогава много неща застанаха между нас (хорски мнения, негови бивши, които са ми приятелки (силно казано), момичета, които го харесват) и така просто всичко приключи ... Ние се скарахме, защото аз ревнувах много, а той дружеше с тях и почти се мразехме ... До момента, в който не отидохме целия клас на дискотека на Коледа и тогава аз много се забавлявах с него ... Танцувахме, целувахме се, прегръщахме се, той ме изпрати до нас, снимахме се ..., но дойде ваканцията и спряхме всякакви взаимоотношения ... не си намерих място тези 2 седмици, защото не можех да знам той с коя ще излиза и какво ще прави ( женска злоба :д) ... но ваканцията мина и се върнахме на у- ще, където очаквах по такива отношения, а той просто дойде до мен и ми каза, че съм му никаква ... Разбира се не тръгнах да рева, а му се разкрещях ... и така пак загубихме отношения ... а как сме в момента след всичко ?! ... ми 2 междучасия се закачаме, 2 се обиждаме, ту си пишем по фб, смс, ту само се заяждаме ... какво правим ? и има ли шанс отново да сме заедно ? и да си простим всички грешки и да забравим, но аз си мисля, че няма да е същото ...

П.П. аз му прощавам всичко и не искам да го загубя

Blab
03-31-2013, 14:11
малки сте и м/у вас явно има сексуално напрежение. нищо необичайно. или си легнете, или го преживей;

Al3ksandra
03-31-2013, 14:49
За връзка ще е сложно на вашата възраст. Ще трябва да правиш много компромиси, както и той.. Ако не се научите на компромиси всичко е на вятъра...( Макар че времето учи :) )

MarkKnight
03-31-2013, 16:55
ама що си мислите,че авторката е 5ти клас ебаси...може да е 12ти?квото и да праиш седнете и поговорете...и направо си му кажи всичко...ако каже ДА..опитвате пак..ако НЕ...живота продължава..

mlf
03-31-2013, 19:50
правилно не съм 5ти клас и 7ми не съм ... чакам още мнения

MarkKnight
03-31-2013, 20:22
дано да се съберат повече..

carrieee
03-31-2013, 20:29
Общо взето от мой личен опит-пече те на бавен огън.
Закачките и обидите-не е пораснал прекалено много,че да има смелост и опита да си те върне.
Ти-бъди по-красива от всякога и по самоуверена.
Разговорите-остави той да започне,защото ако всеки път ти говориш и прощаваш,ще го накараш да те приеме като "момичето което може да има всеки път" т.е с една дума прави се на чук.Успех :)

Magnolia13
03-31-2013, 23:30
Ако види, че не ти пука ще спре да се прави на палячо.

Amore-Mio*
04-01-2013, 09:13
Що просто не разбереш, че не можете да сте заедно и това е.
Да, във всяка една връзка трябва да има някаква лека ревност, но когато това е още от самото начало - не се получават нещата. И вместо да се държите като големи хора, да си поговорите, вие се обиждате и какво ли още не.

xXxPETYAxXx
04-01-2013, 10:13
Той ти е казал, че не си му никаква, а ти искаш да си с него?!
Защо сте такива мазохистки не мога да разбера!
Забрави го.

mlf
04-01-2013, 12:12
Всички сте прави от различни гледни точки ... чакам още мнения