PDA

View Full Version : Гледахте ли Куката при Карбовски



Oy7ofCon7roL
03-31-2013, 16:09
Току що свърши интервюто по тв7
Не можах да хвана цялото интервю, само последните дестина минути.
Куката почти щеше да се разплаче заради положението в България и бедността, която става все по-голяма, каза, че ако не бил той майка му щяла да умре от глад, каза" Мамка ви на всички, честни българи, които се оставихте да ви мачкат и лъжат" "Мамка ви на всички демагози и политици" "Мамка ви" и показа среден пръст на камерата.
Беше наистина много искрен, евала

ShtrudeL
03-31-2013, 16:36
Не, ама ще го гледам като излезе в нета..

Ou7oFmYhEaD
03-31-2013, 16:56
Аз го изгледах цялото, той се е попроменил от катастрофата и явно доста размишлява напоследък, но финала който даде на предаването и средния пръст си бяха точно на място.

Oy7ofCon7roL
03-31-2013, 17:40
Не, ама ще го гледам като излезе в нета..

Вече излезе: http://tv7.bg/predavaneto//video/?id=9707688

yakuza_
03-31-2013, 17:46
ОГИН ДА ГИ ГОРИ ТВ7 И БАРЕКА, ЗАЕДНО С ЦЯЛАТА ИМ ЛИЖЕЩА ЛАЙНА БАНДА ! 3 БЕЗ 15 ЕВРЕИТЕ НА МЕСО !

Oy7ofCon7roL
03-31-2013, 18:12
ОГИН ДА ГИ ГОРИ ТВ7 И БАРЕКА, ЗАЕДНО С ЦЯЛАТА ИМ ЛИЖЕЩА ЛАЙНА БАНДА ! 3 БЕЗ 15 ЕВРЕИТЕ НА МЕСО !

На подлогата бареков искам да му пожелая нещо, което пак чух по тв7 като пожелание за турският съдия на мача Дания-България, но дано тая участ застигне и Бареков

ПОЖЕЛАВАМ НА БАРЕКОВ ПОТНИ НЕГРИ ОТ ПЛЕМЕТО БАНТУ ДА МУ ШЕПНАТ МРЪСОТИИ НА УШЕНЦЕ, ДОКАТО МУ ПРАВЯТ КОЛОНОСКОПИЯ С ЛИЧНИТЕ СИ КОЛОНОСКОПИ

ShtrudeL
03-31-2013, 18:21
Имам чувството, че през цялото време му беше заседнало топче в гърлото и беше готов да се разплаче.. :(

yakuza_
03-31-2013, 18:23
btw на тоя скуката, като му чух гласа, си викам тоя пък какъв гангстер играе в сериала :lol:

ShtrudeL
03-31-2013, 18:26
скрий се бееее

Oy7ofCon7roL
03-31-2013, 18:28
Имам чувството, че през цялото време му беше заседнало топче в гърлото и беше готов да се разплаче.. :(

Той май още преди интервюто го е мъчило нещо и просто си изля всичко, което му тежи и е събирал с течение на времето


btw на тоя скуката, като му чух гласа, си викам тоя пък какъв гангстер играе в сериала :lol:
Еее той в сериала гласа му е съвсем друг и визията също

Pedigree
03-31-2013, 21:10
Имам чувството, че през цялото време му беше заседнало топче в гърлото и беше готов да се разплаче.. :(

Пичът се джаса стабилно, заебете проблемите с говора, много ги стиска тези зъбки. 8-)

Телевизия не гледам, но бях на вечеря, където го гледаха, та... нищо ново не ни каза, като се замисля. :)

NqkfaNikakva21
03-31-2013, 21:23
btw на тоя скуката, като му чух гласа, си викам тоя пък какъв гангстер играе в сериала :lol:

Хаха, нали :Д
И аз реагирах така като го чух преди време ;д

anonymous908491
03-31-2013, 22:26
Не съм, но събрах десет минуса за десет минути, когато коментирах същия клип в бокса.
Тоя друсалник не беше в час, утре сигурно ще участва другаде, за да може да си върне думите назад.

darkPaladin
03-31-2013, 22:32
https://www.youtube.com/watch?v=TOXgE9OepI8

darkPaladin
03-31-2013, 22:35
https://www.youtube.com/watch?v=HiQUjqTJT9w

ShtrudeL
03-31-2013, 22:37
Сега осъзнах.. че заглавието на темата е леко тъпичко.. защото той точно това не иска..
Не иска да го свързват с образите му на сцената/екрана..

anonymous908491
03-31-2013, 22:39
Сега осъзнах.. че заглавието на темата е леко тъпичко.. защото той точно това не иска..
Не иска да го свързват с образите му на сцената/екрана..

А с какво да го свържат ? Тоя смехурко не е направил нищо смислено през живота си.

darkPaladin
03-31-2013, 22:40
А с какво да го свържат ? Тоя смехурко не е направил нищо смислено през живота си.
прекалено аматьорски трол

anonymous908491
03-31-2013, 22:43
прекалено аматьорски трол

Някъв смотан фен на тоя смотан актьор трудно може да измисли нещо забавно.

nqmaznacheniee
03-31-2013, 22:45
в клуба си денсим като кукукукукукукуккккукукуку кукатаааааааааа 8-)

Rrazorsedge
03-31-2013, 23:06
Тоя papugai е бахти и смешния трол, винаги фейлва яко. За 1 секунда го разконсперирах в дата.бг и го направихме на 1 стотинка с колегите... :lol:

darkPaladin
03-31-2013, 23:07
Някъв смотан фен на тоя смотан актьор трудно може да измисли нещо забавно.

опитай пак

anonymous908491
04-01-2013, 05:57
Тоя papugai е бахти и смешния трол, винаги фейлва яко. За 1 секунда го разконсперирах в дата.бг и го направихме на 1 стотинка с колегите... :lol:

На майка си пyтката си разконспирирал, ебати малоуника си.
Регвам се със същия ник, а не като няква шаврантия както си ти. Понеже сте ме направили на 1 стотинка та ви се наложи да ревете на модовете да ме баннват, защото сте пълни тъпаци, които мислят с гъзовете си, а останалите олигофрени ви слушат сякаш нещо разбирате.

darkPaladin
04-01-2013, 09:44
На майка си пyтката си разконспирирал, ебати малоуника си.
Регвам се със същия ник, а не като няква шаврантия както си ти. Понеже сте ме направили на 1 стотинка та ви се наложи да ревете на модовете да ме баннват, защото сте пълни тъпаци, които мислят с гъзовете си, а останалите олигофрени ви слушат сякаш нещо разбирате.
пупи гей си е пич вие не сте наред

браО моЙто момче

granger
04-01-2013, 12:10
Имам чувството, че през цялото време му беше заседнало топче в гърлото и беше готов да се разплаче.. :(

Беше в Карлово онзи ден , заедно със Сано си заредиха на Лукойл като пичове , снимаха се със всички, всичко точно,много земни хора.

li0n
04-01-2013, 12:18
Карбовски се ядоса според мен. Сигурно ще му лепнат някаква глоба сега, но ако Мариан не го беше казал, не виждам кой друг.

embraceme
04-01-2013, 23:52
А с какво да го свържат ? Тоя смехурко не е направил нищо смислено през живота си.
Няма такъв токсичен тип като теб,дано не си такова лайно и в реалния живот.

Rrazorsedge
04-02-2013, 00:08
На майка си пyтката си разконспирирал, ебати малоуника си.
Регвам се със същия ник, а не като няква шаврантия както си ти. Понеже сте ме направили на 1 стотинка та ви се наложи да ревете на модовете да ме баннват, защото сте пълни тъпаци, които мислят с гъзовете си, а останалите олигофрени ви слушат сякаш нещо разбирате.

Срам нямаш да се регваш със същия ник. Всички те знаят какъв злетак си, пробваш се да тролваш в почти всяка една тема и един път не ти се е получило. Ето да те видят всички колко разбираш:

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2119880&st=0

Мамин сладък, не на мен тия. Когато съм писал по форумите и съм тролил не си бил роден още. Айде скатавай се някъде, освен ако не си някакъв извратен мазохист и се кефиш когато всички ти се подиграват... :lol:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/538295-papugai/page2
Ето ви го "папагалчо".Ама жалкото е,че даже и в тийн форума го понахранват...
Папагалчо я ми обясни какво е opengl.Давам ти 30мин. да попрочетеш из нета що е то,че да не се изложиш и тук с опита си за летене(тоест опита да се покажеш по-умен отколкото си,ползвайки изрази и термини за които само си чувал и имаш на представа колкото магаре от космос...).Давай,аз обичам да приземявам... :lol2:
"Не зависи от картата как работи OpenGL, а от драйвърите" :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Да го коментирам ли повече?"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: