PDA

View Full Version : какво да правя незнам?!



papa4eni
03-31-2013, 15:19
приятелката ми не ми обръща внимание. незнам за какво стана така.нито съм се карал с нея нито съм спорил и т.н. просто ей така спря за ми звъни да ми отговаря на sms-те. като и звънна ми казва че в момента не може да говори и така. като попитам защо ми се сърдиш тя ми отговаря -няма нищо не ти се сърдя!!! моля дайте ми съвет какво да направя. нещо започнах да се отчайвам вече :(

r0073x
03-31-2013, 15:42
От колко време сте заедно, на колко години сте, как тече връзката ви ? Скоро някакви сакндали, някакви промени ?
Може да има много причини - от лични и разбираеми такива (въпреки, че за мен е нормално, поне да ти каже, какво ѝ пречи да комуникира с теб), до това вече да не иска да е с теб или да има някой друг в играта.
Спри да я търсиш, остави я тя да поеме инициативата ;)

carrieee
03-31-2013, 19:09
Пиччч явно си прекалено добър с нея! Жените не харесваме ТОЛКОВА МНОГО вниманията и обсебванията.
Просто спри да я търсиш-обърни страницата. Успех :)

papa4eni
03-31-2013, 19:28
абе заедно сме от околко 6-7 месеца. връзката какво да ти кажа тя учи и се виждаме петък и събота като се прибере. иначе аз съм на 22 а тя е на 23год. не сме се карали сериозно,но все пак имаме все някакви спорове все за нещо но нищо сериозно като цяло.

papa4eni
03-31-2013, 19:30
виж какво да ти кажа много по лесно е да го кажеш отколкото да го направиш

that's how we do nigga
03-31-2013, 19:30
Пиччч явно си прекалено добър с нея! Жените не харесваме ТОЛКОВА МНОГО вниманията и обсебванията.
Просто спри да я търсиш-обърни страницата. Успех :) +1 АБСОЛЮТНО.Набий малко спирачките и я остави.Сама ще дойде, ако още я интересуваш. :)

tori
03-31-2013, 19:41
Може да е в сесия, да си и намерила ново хоби, приятели, дори работа. Остави я на мира да отдъхне, сигурно не и е лесно. Може да има нужда да помисли за нещо. Следващия път като се прибере, можеш да седнеш и да поговорите ако не е променила държанието си. Общо взето не я пришпорвай.

r0073x
03-31-2013, 20:12
На този етап я остави тя да те търси. Виж, как ще се държи, за какво ще говорите и т.н.
Все пак ѝ повдигни въпроса, че ти е направило впечатление държанието ѝ ;)

carrieee
03-31-2013, 20:16
А какъв е шанса да има друг?

Amore-Mio*
04-01-2013, 08:57
Сядаш и говориш с нея.

stoqn.stoqnov.351
04-04-2013, 14:30
аз съм papa4eni. както и да е . сега ще ви разкажа моята история малко в по-разширен вариант. със въпросната девойка се познаваме от 3 год. по нейни думи тя ме харесва от началото (както и аз нея) на нашето запознанство. но поради една или друга причина аз не предприемах нищо.докато миналото лято фирмата в която работя ме изпрати командировка. вечерта преди да замина бяхме се събрали компанията и тя беше там.разговорът се завъртя така и аз казах че ще заминавам.след което тя поиска да се поразходим двамата, и аз приех.седнахме на една детска площадка и си говорихме до доста късно. през времето което бяхме на площадката виждах че още малко и трябва и ще се разплаче но не я питах защо. след като заминах са се случвали някакви неща ( които няма да споделя) които ме накараха да се замисля. малко след като се върнах нещата потръгнаха. и сега ей ма тука. това може да не ми помогне но все пак се радвам че споделих с някого(колкото и да е малко ми олекна).