PDA

View Full Version : ШОК!!! Закон за движение по пътищата...



Overkill_Teen
03-31-2013, 17:20
Абе...записах се на шофъорски курс, обаче...тоя правилник започнах да го чета и нещо хич не ми харесва, много работи пише и ми е направо каша в главата, абсурд да назубря всичко. :D
Аз знаците си ги знам, горе-долу мога да карам, обаче тея правила, пътни маркировки, паркирания, предимство и регулировчик хич не ми са ясни... :( и мисля че ще се издъня катастрофално на изпита. :(
В правилника пише доста работи, не знам кое е най-важното (сигурно това дето изброих :D )...абе не знам...
Давайте някакви съвети за по-голям коефициент на полезно действие при подготовката, че си е ***** майката... :D :(

edit: A да, тея листовки дето си теглиш вариант на изпита има ли ги някъде всичките?
Намерих тук: http://www.shofior.com/exams/ ама не знам дали са същите...

ShtrudeL
03-31-2013, 17:24
Аз пък стигнах до извода, че с човека, измислял въпросите и съответно отговорите, имаме различни морални гледни точки.. и естЕ на мен всичките посочени отговори понякога са ми верни, макар и да трябва да се отбележи само 1.. 8-)

ShtrudeL
03-31-2013, 17:25
Има някви супер тъпи въпроси за мм/см при гумите, или пък някои, които са като математически задачи ебаси.. 8-)

lamer4e7o
03-31-2013, 17:27
Учене му е майката. Взимаш си двете помагала — правилника и другото, по-голямото помагало, на което има и повече картинки към правилата и четеш. В същото време решаваш и листовки от тук: http://avtoizpit.com.

Наскоро се явих пред ДАИ и си взех изпита за категория „Б“ с 0 грешки. Имаш ли желание, има и начин. :)

Overkill_Teen
03-31-2013, 17:36
Ужас, то и въпросите са с по 2-3 верни отговора, и ако сгрешиш единият се счита за грешно...тегава работа...ще се чете здраво, но се притеснявам че ще объркам нещо на изпита...

ламер, кое е това "другото, по-голямото помагало"?

lamer4e7o
03-31-2013, 17:39
Казва се „Учебно помагало за кандидат-шофьори“. Лилаво е на цвят.

И естествено си вземи новото, на което отново на корицата по-вдясно е знакът за автомагистрала и пише „140“, не както беше преди години — 120, ако не се лъжа. Мисълта ми е да си вземеш най-новото, защото има доста промени и доста нови категории влезнаха в листовките, които трябва да се знаят. :D

EinGutesKind
03-31-2013, 17:54
Най-лесният вариант: качваш се на рейса/таксито/влака и се возиш.

lamer4e7o
03-31-2013, 17:55
нЕма гаранция за това, защото всички знаем какви са шофьорите в днешно време… ^^

granger
03-31-2013, 18:01
Има някви супер тъпи въпроси за мм/см при гумите, или пък някои, които са като математически задачи ебаси.. 8-)

мда и като ти се преебат грайферите на гумите и зимно време подхлъзнеш ще се чудиш що не си ги научил тея неща.Учи си от учебното помагало и решавай хартиените листовки,щото понякога в интернет има грешки.

И е нормално като объркаш 1 от 3 целия да ти го зачетат за грешен. Няма да си мислиш ,че си прав и да тръгнеш да пребиеш някого.

lamer4e7o
03-31-2013, 18:03
Е то това е елементарно. Трябва просто да се научи една цифричка — 1,6. :D

granger
03-31-2013, 18:06
1,6 минималната. Ама лесно се помнят,да.

pifiella
03-31-2013, 18:06
И на сън да ме бутнеш ги знам на изуст.Толкова много ги учих,че в момента,в който погледнех въпроса вече знаех коя точка е вярната.
А и на изпита ме сложиха до една,която си беше платила, и взех й нейната листавка с максимум точки. :D

granger
03-31-2013, 18:07
:lol: и моят беше 97 от 97. елементарни са нещата. протич на помагалото и решаване на листовки по 2 пъти поне всяка и си чук.

nqmaznacheniee
03-31-2013, 18:40
https://www.listovkite.bg/

аз почвам кормуване другата седмица и мисля до месец и половина да съм с книжка, не знам кое ви е толкова трудното, при положение, че нещата са елементарни. Проблема ви е по-скоро в това, че сте големи паники и си представяте най-лошото.

granger
03-31-2013, 18:55
ми дап. Успех с кормуването. В кой град ще е?

machoka
03-31-2013, 19:55
Едно време за мързеливите беше достатъчно да решават примерни листовки, защото от там научаваш това, каквото ти трябва. Те въпросите са едни и същи главните, с различни вариации. И като решаваш много истински листовки ти се набиват картинките и правилата, защото е едно и също. Но трябва да се познава закона. Трябва да се знаят основите. Това е много отговорно нещо и в най-неподходящия момент ще съжалиш горчиво, че не си знаела как да постъпиш на секундата заради непознание на материята.

Ето Илко идиота на 40 ше стане и ше си остане опасен за обществото елемент с това, че не може да разбере че трамваите винаги са с предимство. Видиш ли трамвай - спираш и го оставяш да премине. И такива подобни.

lamer4e7o
03-31-2013, 21:00
Рай е, че в по-малките градове като моя няма трамваи… ^^

nqmaznacheniee
03-31-2013, 21:44
ми дап. Успех с кормуването. В кой град ще е?

х-во, мерси

footballitsmylife
03-31-2013, 22:19
granger браво тъпа зубърке .. отново се доказа.. вместо да се хвалиш как си си взела листовките с максимума, да беше разбрала че най-големия процент катастрофи стават от пияници и некадърници и от такива които невнимават .. а не от тва че не е доразбрала за грайфера на гумите.. : )

lamer4e7o
03-31-2013, 22:24
Ама я помисли: По-добре ли ще е да знае от какво стават катастрофите или ще ѝ бъде по-полезно, ако знае максималната дълбочина на грайфера на гумите?

Всеки вижда от какви шофьори стават катастрофите, но не всеки знае това за гумите. ;)

footballitsmylife
03-31-2013, 22:30
хахах че то да видиш нещо е едно и да го разбереш съвсем друго .. глеам се мислиш за професионелeн дрифтаджия а ? тва за гумите не е от голямо значение като си сакат в ръцете и краката : ) такаче знай си го и си вярвай че само ти го знаеш велик си ХАХАХА

lamer4e7o
03-31-2013, 22:31
1. Нито съм „дрифтаджия“.

2. Нито съм „велик“.

Ходи се загъвай.

footballitsmylife
03-31-2013, 22:31
загъвай се ти с всеки твой коментар се опитваш да се правиш на разбирач .. не се получава помак смешен

footballitsmylife
03-31-2013, 22:32
давай си съветчетата в любов и не се обяснявай

lamer4e7o
03-31-2013, 22:33
Направо на разбирач ще се правя… Просто обясних нещо на въпросната потребителка, за което бе споменала по-горе, ама ти все пак продължавай със селските лафове.

footballitsmylife
03-31-2013, 22:35
кво обясняяш бе аз ти каам че като не мое да превключиш на 2 ра тва с грайферите не е от голямо значение : )

lamer4e7o
03-31-2013, 22:35
А аз ти казвам какво пише по правилник. Там не пише, че като си на втора не е от голямо значение…

footballitsmylife
03-31-2013, 22:36
не казвам че аз мога перфектно но примера на зубърката беше адски тъп.. всяка катастрофа който гледа новини знае как става в бг най-вече .. иначе навсякъде по света го има .. някоя мутра се напила или някоя кранта си купи книжката с свирки.. също и от некадърност

granger
04-01-2013, 03:36
granger браво тъпа зубърке .. отново се доказа.. вместо да се хвалиш как си си взела листовките с максимума, да беше разбрала че най-големия процент катастрофи стават от пияници и некадърници и от такива които невнимават .. а не от тва че не е доразбрала за грайфера на гумите.. : )

Елементарно , злобно момченце. Знам от какво стават катастрофи,ама я ми кажи, разбирач такъв , като не знаеш на какво трябва да ти прилича гумата и като прилича на мекица кво следва.Обяснявам нещо от правилника,льольото тръгнал да се заяжда.
Ей аман от прост народ бе. И -да , практическия също си го взех от раз.

ShtrudeL
04-01-2013, 04:17
като не знаеш на какво трябва да ти прилича гумата и като прилича на мекица кво следва.

ма то това едва ли го пише..
Споменава се за някакви см/мм.. just sayin'


Иначе мисля, че е по-важно като закъсаш и ти изпуши колата по път, да можеш да си отвориш капака и да я оправиш, а не да си мериш грайферите на гумите.. ^^

footballitsmylife
04-01-2013, 05:46
АХХАХАХА Боли ме кура кое как си си взела щото ти се смея много .. ама много.. в една друга тема беше писала,че книжка се зима за 3,4 месеца .. тогава се сдържах , но сега нямаше как .. познай аз си изкарах за 1 месец да точно така всички изпити : ) а листовките даже не съм ги чел всичките,но пак си ги взех е не с максимума но doesn matter не съм им отделял много време : ) надявам се да умреш от злоба ХАХАХАахаха и другия път като говориш земи научи кое как е аре бегай зубри некъде

granger
04-01-2013, 06:41
Щруди , да пише ,че минимума е 1,6 мм
А футболягата , да ...нормално е като нямаш още 18 да я караш за повече от месец. Ум. По-добре по-дълго време да я караш, вместо всичко на 2 на 3 и най-накрая в някой дирек. Не ми се обяснявай, чудиш се за какво да се заядеш. Говорим си за елементарни познания по самия автомобил, дори и Шумахер да се качи,ако колата не е в изправност ще се пречука някъде.
Дерзай.

footballitsmylife
04-01-2013, 08:12
ХАХХААХА зависи от инструктора ти .. ако тебе те викат 1 път в месеца.. аз карах секи ден и ако си бавно развиваща може и 5 да ти трябват .. тва разбира се никой не е застрашен от катастрофа , но пак може да я има ако някое камикадзе като тебе дето много разбира се удари в някой който си кара добре : )

footballitsmylife
04-01-2013, 08:15
ти ако искаш си плати за допълнителни часове :Д ( не се очудвам ако си го направила ) тва че не схващаш бързо не значи че книжка се взима за 5 месеца всичко зависи от тебе ..

granger
04-01-2013, 08:19
Губи се смисъл да ти обяснявам като не виждаш по-далеч от носа си...недей да си толкова злобен,кофти е за теб

footballitsmylife
04-01-2013, 08:24
ти си злобната хвали се още че си изкарала листовките с максимума точки .. аз не съм тръгнал но не се държах да ти се изсмея право пред зубърската ти физиономия .. брао зе си листовките аз ги надрасках за точно 5 минути и бех 1 ви от цялата група да верно имах 4 грешни ма съм сигурен, че си отделила много повече време от мене да ги решаваш всичките при тва .. аз не съм ги и прочел всичките последните 4,5..

footballitsmylife
04-01-2013, 08:25
а тва за гумите нямаше смисъл да се караш толко при положение че знаеш че катастрофите повечето не се случват заради тва.. но трябваше да се напрайш на умна ..

granger
04-01-2013, 08:29
к :lol:

Oldschool
04-01-2013, 08:47
абе, кур сплескан - нагледах ви се на шофьорите като теб, където като валне малко дъжд и си завирате двете ръце в гъза и спирате в другите коли и по мантинелите...
караш някаква 20 годишна трошка, дето е по-дърта от теб, а нови гуми си виждал само на картинка в списание, ама иначе си най-вървежния гъзар в село Любимец

footballitsmylife
04-01-2013, 08:59
абе смешник само като ти видя аватара ми става ясно каква отрепка си .. аз съм карал часовете на сняг,дъжд .. като не знаеш не се обаждай, а кой какво кара, ще те оставя да си мислиш че имаш по хубава ( под по хубава разбирай в мечтите си ) отново педалче което се опитва да бъде оригинален даже ника си написал такъв .. от старата школа ли си ти ? когато книжките се взимаха с подкупи .. не че сега не може да стане,но поне има камера като караш

footballitsmylife
04-01-2013, 09:00
карай на баща ти ладата и я бичи по нивата хАХХАХАХа

Oldschool
04-01-2013, 09:09
Колкото и да се напъваш си личи, че си някакво келешче от Монсекурово и колата ти е по-дърта от теб, а на бензиностанцията зареждаш за 20 лева със сълзи в очите..

Pug_306
04-01-2013, 09:13
Кви 20 лв, той ако може да изкара 10лв за метан пак ще е добре. Аман от смешници, дето се мислят за големи шофъори. Я кажи ти бе футболистче измислено ко караш като си много отворен, май си на магарешка тяга, няма парички за кола а ?

footballitsmylife
04-01-2013, 09:13
:Д :Д :Д :Д ти нямаш пари за винетка обаче караш мерцедес : ) всеки ти вярва .. отрепка от могилино

footballitsmylife
04-01-2013, 09:14
ХАХАХА ей го и другия типичен дрифтаджия в нфс .. смени си аватара на истинската кола която караш .. демек рейса

footballitsmylife
04-01-2013, 09:15
карах голф 5 но го продадох сега ще взимам нещо по добро .. ти сигурно смяташ,че имаш кола може би тая която си карал на изпита ли ? ХАХАХА

Oldschool
04-01-2013, 09:15
Сладур,

ще вземе да се окаже, че си на 13 и си се возил само на каруци...

footballitsmylife
04-01-2013, 09:16
естествено бачкаторче на ягодки и малини

footballitsmylife
04-01-2013, 09:17
то виж аз да не се окажа на 13 , ма да не се окажеш че нямаш и книжка ХАХАХАХХААХ

Pug_306
04-01-2013, 09:21
Коя от всичките си истински коли искаш да сложа, че са 4 или да си направя 4 различни регистрации че да ги видиш ? Карал си Тролей 5 като ти гледам тъпия говор и селски манталитет само за там си, то затова си се писал някакъв футболист - то умен футболист няма ти не правиш изключение ;)

Oldschool
04-01-2013, 09:21
Така като те гледам, ти май и собствени маратонки нямаш, а се напъваш за коли да говориш, скъсаняк..

footballitsmylife
04-01-2013, 09:25
абе не знам аз от кое село съм , ма ти си от там дето няма нормален път .. нормално е да се изяждаш от вътре се изяждаш като само въртиш ладата по черни пътища , и в същото време цъкаш нфс и прайш дрифтове с нисана .. не ми дреме за скапания ти селски живот , заслужаваш да умреш пречукан в осмърдяната ти кола

footballitsmylife
04-01-2013, 09:26
а тоя от старата школа , наистина си от старата, може би баща ти е тъп комуняга карай си бичкията и умри в мизерия

Oldschool
04-01-2013, 09:27
Сладур,

поне в интернет можеш да бъдеш нещо, докато си една смешна плюнчица, която яха междуселските рейсове.. :)

footballitsmylife
04-01-2013, 09:27
еби си майката и ти му мисли, ти се бориш за место в рейсовете ХАХАХАХАХ

Oldschool
04-01-2013, 09:30
хубаво е, че сам си се смееш на тъпотиите :)

footballitsmylife
04-01-2013, 09:31
смея се на паляци като теб , с заплата 200 лв и ядеш върешни гуми, обаче в форума си велик : ) лек ден и успех в живота

Oldschool
04-01-2013, 09:33
хаха, нещо май те притеснява - да не би мама и татко да са ги съкратили, че така се опитваш да се направиш на вървежен в тийн форум? :)

footballitsmylife
04-01-2013, 09:35
аз ли съм тоя дето се прай на вървежен бе смешник ? ти си на 25 + години и се прайш на голямата клечка в тийн форум а си вариш подметките на гуменките аре бегай и умри в мизерия

footballitsmylife
04-01-2013, 09:36
а оня дето говори за футболистите, сравни заплатите на футболистите с твойте :Д и се надявай да изкараш 1 тяхна месечна за целия си шибан живот

Pug_306
04-01-2013, 09:49
Абе кухо пишлеме, нито знаеш кви пари изкарвам,нито с кво се занимавам, аре стига се изказва неподготвен, че ми идват в повече простотиите, бати селската пръчка.

footballitsmylife
04-01-2013, 09:52
аре бегай и си карай пежото 206 бе ХАХАХХАА смени тоя аватар че тва дето го пишеш някой вземе че ти повярва ..

footballitsmylife
04-01-2013, 09:53
много ме разсмиват недъгави бачкатори като теб : )

Pug_306
04-01-2013, 09:54
Абе амебо, я ела да ми врътнеш ела и да вземе да провериш сам, а ? Кво ми се праиш на мъж пред клавиатурата бе лигъо мамин, като си мъж ела да се запознаем, ама от тъпанари, хубаво че не си около мене да ти стане главата по-мека от обичайната. Недъгава е майка ти, че е изкарала такова нещастно пишлеме като тебе,което даже незнае за какво тъпче по този свят. Аре вазирай сега, разбрахме че си поредната компютърна дрисня, ама дотам, щото ако не е пред монитора е трудно, пускай НФСто и си карай голф 5цата :)

footballitsmylife
04-01-2013, 09:59
ей бургаски лаф смешен..аре бе нещастник по всяко време може да се срещнем и да ти смажа недъгавата глава после майкати няма да те познае ще помисли че отново си се опитал да се снимаш до колата на някой на улицата , и отново са те пребили ХАХАХАХА

footballitsmylife
04-01-2013, 09:59
продължавай да ме копираш джиткай си нфс то и не се обаждай

Pug_306
04-01-2013, 10:01
Божееее спирам, ти не си тъп, ти си кух на квадрат,ще ми смажеш знаеш ли кое - долната глава от свирки докато ми надуваш ;) аре чезвай, скъсаняко, виж как знаеш много добре как стават работите - явно редовно го практикуваш това снимане :D Аре пръчка не ни занимавай с присъствието си вече, темата е съвсем различна, а не да гледаме как се излагаш :)

footballitsmylife
04-01-2013, 10:04
абе отрепка аз долната ми глава ще я вкарам в на майкати кривата човка наясно ли си с тва или не си ? насрали се ? предполагам да преди да даваш поредложения да се срещнеш с някой и да те пречука не сменяй темата после селяк пречукан ? темата е за курсовете но ти се намеси заедно с ония от старата школа на 25 + год и се дървиш в тийн форум ти еба майката смачкана

footballitsmylife
04-01-2013, 10:04
мисли се за кен блок по черните пътища с ладата аре ХАХАХА

Pug_306
04-01-2013, 10:08
Аре чупката бе келеш стига лази по нервите на хората,хахаха ти ще го набиваш,ама май на майка си или ако не можеш ще ти помогна ;) аре заминавай си, стига ме занимава, че наистина ще те намеря и ще ти намачкам гадната пъпчасала мутра

footballitsmylife
04-01-2013, 10:17
добре бе селяк казах ти още пред и 10 поста да си ебеш майката .. щял да ме намери кой ще намериш бе ти се заканваш и после сменя темата с нфс :Д виждам колко си отчаян за внимание .. УМРИ В МИЗЕРИЯ

Pug_306
04-01-2013, 10:21
Аз и отчаян за внимание - хаха по прост си отколкото може да предположи човек,учудващо какви кухи лейки може да види човек, за жалост мизерника си ти и с тея тъпотии, дето излизат от клавиатурата ти това нещо скоро няма да се промени ;) достатъчно време отделих за простотиите ти, който е кух си е кух, а това да ти нацепя главата е най-малкото нещо, просто аз съм доста по-културен и деликатен, ако искам ще намеря начин да те намеря и да има да гледаш като младо яре така че не предизвиквай някой неща, стига си мазал темата!

footballitsmylife
04-01-2013, 10:27
за 5 ти път повтаряш '' ще те намеря'' еми айде ? ма няма смисъл още преди 10 тия ти пост когато ми каза,че искаш да се срещнем ти казах че няма проблем и мога да те пратя с изкривен фейс когато поискаш : ) жалкар продавай билетчета до края на смешния си живот и си мисли че си велик ХАХАХХАХАХА

Pug_306
04-01-2013, 10:28
Само да не ревеш това като стане и да си глътнеш граматика плужек долен ;) очаквай включване и се оглеждай през рамо, да не те изненада нещо отзад,ай сега ако обичаш напусни.

footballitsmylife
04-01-2013, 10:31
хХААХАХАхахаХАахАХАахААХА ХАха....... добре агент 007 играй си нфс то и си живей шибания живот .. добре е че си вярваш ма чак толко е смешна работа хахахахаха

Pug_306
04-01-2013, 10:36
Ще видиш колко ще ти е смешно на теб ;) Мърдай докато можеш, за другото не искам да береш ядове.

footballitsmylife
04-01-2013, 10:38
аре фак офф

minchorna
04-01-2013, 10:47
Баа тоя е феноменално тъп :lol: :D

pac0line
04-01-2013, 10:48
фотболисмайлаиф ти си едно неосъзнато грозно емо тийнче което празнува нова година в форома

NaOH
04-01-2013, 10:56
Боже, ебаси ретардите. Основни работи не знаеш, а спориш как не са били важни. Дълбочината на грайфера ли не била важна? Гледай какво става като имаш изтъркан грайфер и навън е валяло и е хлъзгаво. При всеки завой ставаш дрифтаджия. Ама ти как да знаеш, още си пиеш млекцето и най-вероятно дори нямаш сумарно 100 навъртяни километра градско и извънградско.
5 години по-късно помня абсолютно всеки един въпрос и мога да ти кажа ЗАЩО е такъв отговора на който и да е от въпросите. Взех без грешка листовките, взех и без грешка кормуването - разкарва ме 40 минути през навсякъде, паркирах напред, назад, настрани, а една путка преди мен дори не можеше да запали колата и на 3тия път чак успя да тръгне с много "хълцания". Не можеше и да паркира - и е ясно, че взе книжката.
Теорията ще ти много неясноти, хубаво е да си я научиш.

footballitsmylife
04-01-2013, 11:01
пич дреме ми за теорията ти факта пак си остава че катастрофите стават повече поради невнимание и пиянство : ) сега релакс малко на ония ретарди по горе им казвам че скоро подписвам с отбор в който парите са повече : ) остават ми кам 3 бона да събера и спокойно мога да си взема едно хубаво митсубиши : ) гледам си кефа на вас ви пожелавам късмет ще ви трябва а на оня с нфс то ме разсмя много аре фак офф смешник

Pug_306
04-01-2013, 11:11
Смешко, виж са колко си прост - ставали заради пиянство, ти май не си правиш и труда да прочетеш малко неща, за да може да си подрепиш тезата бе. С кой отбор на Бяла Слатина ли, ако си такъв футболист колкото си и прост смисъл няма ;) Значи тея парички има доста да си ги събираш, еле пък за нещо хубаво, всеки, който те види къв си тъпанар ще ти набута последния боклук в България, поне да си приличате. Не се мъчи да владееш някакъв друг език, научи българския, после мини напред, ама забравих - вие умствено ограничените няма как да направите това ;) Вземи прочети малко официални статистики за какво стават катастрофите, после почвай да размишляваш, въпреки че това е нещо доооста далечно за теб ;)

NaOH
04-01-2013, 11:28
катастрофите стават повече поради невнимание и пиянство

Сам си го каза. Останалата част от произшествията стават заради идиоти, които не познават знаците, не знаят от коя посока на стрелката да минат, не могат да правят обратен, не дават мигачи, дават на задна, вместо на 1ва, изпускат колата на светофар на баир и кво ли още не. Нагледал съм се на всякакви смешки. Теорията (поне за кормуването) е важна точно толкова, колкото и практиката. Хубаво е всяка година да си припомняш правилника, защото се забравя.

Oldschool
04-01-2013, 12:04
Тоя флебит още ли цинцирка, бе?

Щял да събере още 3 бона за Мицубиши, аахахаххахахахахахаха. Събира пари за втора (най-малко) ръка и сигурно ако някой ден вземе 2000 лева заплата ще си удари гъза в тавана, че е от голямото дубрутру, ебаси гавроша...

yakuza_
04-01-2013, 12:17
Тоя флебит още ли цинцирка, бе?

Щял да събере още 3 бона за Мицубиши, аахахаххахахахахахаха. Събира пари за втора (най-малко) ръка и сигурно ако някой ден вземе 2000 лева заплата ще си удари гъза в тавана, че е от голямото дубрутру, ебаси гавроша...

От чисто любопитство, с какво се занимаваш ? Може и на лично да отг., ако имаш желание.

Oldschool
04-01-2013, 12:22
отговорих ти, но ще го кажа и тук - занимавам се с наука - изучавам моралните скъсаняци в интернет и после им се смея...

footballitsmylife
04-01-2013, 13:21
тоя от старата школа ти си ебати отрепката .. с кво се занимава ли бачка в некой супермаркет сигурно .. даже се опитва да хейтва ма не може ХАХАХАХ когато събереш пари за кола близо 20 бона тогава спори : ) ти нямаш пари за масло а се обаждаш ..

Pug_306
виждам че доста завиждаш на футболистите .. защо ли щото сигурно изкарват за 1 месец колкото цялата ти рода за 1 век ХААХАХААХАХАХ .. аре фак офф

Oldschool
04-01-2013, 13:32
Стотинкаджията пак се опитва да се прави на оригинален, ама тъжната истина е, че пести пари, за да си вземе някоя 20 годишна бангия и да се прави на тарикат пред съселяните. Сигурно си търси нещо с газова или метанче, че да му е по-тънко... Събирай левчета и мятай слюнка по хората, които караме хубави коли, може да спечелиш от тотото и да си позволиш нещо повече от осма ръка катафалка

footballitsmylife
04-01-2013, 13:48
ей ти продааш краставици и домати за 10 лв на ден бе помяр .. ква заплата кви 5 лв .. ти немое да изкараш за 2 века 1 заплата на футболистите .. вярно от клуб до клуб има разлика .. но спокойно неможе да ме настигнеш никога : ) оставаш си тъпата селска пияница ХАХАХАХА

Pug_306
04-01-2013, 13:49
footballitsmylife особено на такива като теб най-много завиждам - да играе в Г група в отбор Долна Якуруда :D ако изобщо инграеш някъде, ама като гледам акъла ти и за толкова няма - не може да синхронизира ръцете с краката, нас не ни мисли колко изкарваме, гледай си там тъпото канче, че наистина скоро кола няма да имаш ;) Особено с този последен пост показваш колко прост си наистина, бати ограничения тип си. Ай на село и на стадиона да играеш там, да мачкаш и лъскаш топки малко, че май това правиш най-добре ;)

footballitsmylife
04-01-2013, 13:56
ей смешник аз мое и резерва да съм ма пак зиам поече пари от тебе ? ХАХАХАХАХА освен да играеш нфс и да спамиш по тийн форумите западняк 25 + годишен.. друго немое да прайш аре аз изчезвам отрепка .. оставям да живееш жалкия си задклавиатурен живот и да живеш с 10 лв 1 година селянин недъгав аре фак офф

Oldschool
04-01-2013, 13:57
ритнитопковеца цъка на фифа и мастурбира гневно, докато гледа плакат на Роналдо - това му е досега с футбола и неговите заплати... а дори и да порита някъде - ще играе за 2-3 бона с договор, който го осигурява на МРЗ, а като му счупят кривите краченца - ще види пари и ще стане шофьор на баничарка да зарежда кварталните магазинчета в Луковит. Този сам си е срал на живота и мечтите...

footballitsmylife
04-01-2013, 16:24
хахахаах ей боклук колкото и злоба да лееш нито контузия ще ме хване нито нищо Н И К О ГА ХАХАХАХАХАХ завиждай колко си искаш все пак е бг нормално е да завиждаш на взимащите в пъти повече пари от теб .. а най-вече и на футболистите : ) ти си някой елементарен бачкатор за 10 лв надница аре бегай ХАХАХХАХ .. аре фак офф

Wax
04-02-2013, 06:11
Листовките си ги взех от първия пут без грешка. И вътрешните и външните.
Притесняваи се за кормуването ;д

minchorna
04-02-2013, 08:19
който го осигурява на МРЗ,
Едва ли знае какво е МРЗ....

footballitsmylife
04-02-2013, 08:24
ХАХАХХА нека не знам : ) аз си зимам парите хакуна матата : ) не бери грижи : )

minchorna
04-02-2013, 08:54
Е,аз пък си ги бера от дърветата :(

granger
04-02-2013, 09:03
Листовките си ги взех от първия пут без грешка. И вътрешните и външните.
Притесняваи се за кормуването ;д

Ти не изкара ли вече? Що си мисля,че я взе.

yakuza_
04-02-2013, 09:45
Аз пък това не го разбирам, хора които дават по 20-30 бона за кола втора ръка (предполага се уж), от сорта на БМВ, вместо да си купи нова кола, по - нисък клас, но новото си е ново.

minchorna
04-02-2013, 10:04
Аз пък това не го разбирам, хора които дават по 20-30 бона за кола втора ръка (предполага се уж), от сорта на БМВ, вместо да си купи нова кола, по - нисък клас, но новото си е ново.

Не е така.Предпочитам старото БМВ за 20 бона,отколкото новата Дачиа!Пълен боклук е за мен тая кола.

Oldschool
04-02-2013, 10:47
И аз предпочитам двигател с верига пред някаква румънска сглобка...

Wax
04-02-2013, 13:36
Ти не изкара ли вече? Що си мисля,че я взе.

Трудно.
От месец и повече съм в адска финансова криза

TheNormalGuy
04-03-2013, 13:17
Аз пък книжката взех, два 4 месеца се кефих, но сега нямам нищо платено по колата +че месец след смята на маслото на колата, половината от него изгоря и двигателя се гърчи, дали маслото е фалшиво или газта еба мамата на двигателя, това предстои да разбера.

Chrizz
04-03-2013, 13:42
Кое му е толко трудното... Прочетох точно 10 страници от правилника, реших 10тина листвоки и го зех с 91 точки.. Нито съм правил вътрешен, нито съм ходил на теория -.-

granger
04-03-2013, 13:52
Трудно.
От месец и повече съм в адска финансова криза

Ем, нещо не съм разбрала...

granger
04-03-2013, 13:53
Аз пък книжката взех, два 4 месеца се кефих, но сега нямам нищо платено по колата +че месец след смята на маслото на колата, половината от него изгоря и двигателя се гърчи, дали маслото е фалшиво или газта еба мамата на двигателя, това предстои да разбера.

Газта не ти е дерт, ако маслото ти е кафе си му ебал мамата. Мини пълен преглед като се опаричиш.