PDA

View Full Version : Да си споделя последния сън



Wax
03-31-2013, 19:23
29.03.2013г.

Кольо се опитва да изнасилва.

Начи бях във Върна и спях в някво субаро, в което обаче вървеше Азис и не можеше да се спре, та излязох. Озовах се пред няква недовършена, оръфляна и неизмазана гадна панелка, квадратна на някъв главен булевард. Изведнъж се сетих, че Кольо (Malykoliu) е горе със цуцева (Cucko0). Реших да я спасявам, ама той беше на 7мия етаж, а аз на първия, та малко ме подомързя отначало. На всеки етаж имаше различно изпитание. За да стигна до втория етаж трябваше да мина през канализационна тръба. За да стигна до третия трябваше да открадна киселите краставички на Калин Сърменов, дето си ги беше приготвил за пица. За да стигна до четвъртия трябваше сам да вдигна 500 кила врата. За щастие на етажа имаше един здрав негър и му казах, че от другата страна има 3 кофи KFC. Тамън вдигаше вратата, когато го бутнах и вратата падна върху него и го уби. За щастие беше паднала върху гръдния му кош, та можеше да пропълзя отдолу. Не знаех как за стигна до петия, имаше само един оранжев портал, който щеше да ме изпрати горе, та търсех синия (т.е. другия) Намерих го, но имаше 4 горелки от всяка негова страна. Трябваше да се предизвикат по подходящ ред, та докато презаредят, да мога да скоча. Да, ама не изчислих едната и като скочих ме подпали и ми изгоряха дрехите. Стигнах до петия и се чудех какво предизвикателство ще има за шестия. А пред стълбите за шестия стоеше Лили (Shadow4e). Тя ми се нахвърли, бутна ме на земята, и тръгна да ми изтезава зърната, докато ми държеше ръцете. Беше необикновено силна. След 1-2 минути мъчение се появи глобал и като видя тва буквално се пукна от яд, а Илко съдържаше криптонит. Силите на Лили отслабнаха, вдигнах я и я изхвърлих през прозореца. Бях вече капнал от умора, но все още решен да спася цуцева от Кольо, след известно мързелуване. На шестия етаж се озовах в огромна стая, със всякакви приспособления за анално измъчване. Викам си "Кольо сигурно ги е приготвил тука за щаба му". Тръгвам към стълбите за седмия етаж, учуден че няма предизвикателство. В този момент падна решетка отгоре и блокира стълбите. Обърнах се и видях отзад Основата (NaOH). Нямаше как да се измъкна. Това беше най-дългата и неприятна част от съня, която не смятам да ви разказвам. Та най-накрая се измори и ме пусна на добро сърце. Качвам се на седмия етаж и гледам голяма стая, обзаведена богато с мебели от 17ти век ренесанса. На едно царско легло лежеше цуцева и всеки крайник и беше вързан за леглото, а имаше и чорап ФОСТАТА. Кольо тамън се подготвяше да я изнасили. В съня ми Кольо беше 1,50, едвам 40 кила та си казах, че ще ми е прекалено лесно да го пребия тоя. Обаче Кольо беше хитър. Натисна едно копче и се отвори нова стая зад една от библиотеките. В тая стая имаше поне 50 000 W чист бас, постигнат чрез субуфери на Cerwin Vega. Подаде ми и една флашка с Dubstep. Изкуших се, но бях се решил да я спася. Кольо се притесни, стоя така половин минута и изведнъж извади 5 лева. И аз си викам "БАХ МААМУ И ТЕЯ 5 ЛЕВА. ВИЖ КОЛКО СА ЧИСТИ. Дали да я спасявам? БЕ ТВА СА 5 ЛЕВА БЕ, КАК ШЕ ГИ ИЗПУСНА". Та взех си петте лева, влезнах си в стаята, Кольо ме залости там с ехиден смях, а аз се наслаждавах на 32 GB дъбстеп. Само между песните се чуваше някакво далечно стенание, подобно на такова от изнасилване.

:/

DieselBlood
03-31-2013, 22:29
Значи, да ти кажа честно, не го прочетох. Все пак е добре, че сподели.

Wax
04-02-2013, 06:19
This is not going on the 2nd page yet

RagioL
04-02-2013, 06:39
Щрудела ти влияе зле!

DeniseWallace
04-02-2013, 11:17
Мен ме мъчат кошмари. -.-

RagioL
04-02-2013, 11:32
Да не си сънувала Азис?

Me4encety
04-02-2013, 23:51
Мен ме мъчат кошмари. -.-
И ти ли сънуваш Зарко ? :/

Chrizz
04-03-2013, 00:08
тоя сън ми напомня на prince of persiа, а даже не съм го играл :Д

БожиятАгнец
04-03-2013, 00:21
http://i.imgur.com/QXnWWdp.gif

TrollFaace
04-03-2013, 00:22
WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
:lol: :lol:

Chrizz
04-03-2013, 00:24
АААААААХАХАХХАХАХАХАХАХАХ ХА :razz:

Wax
04-03-2013, 06:40
И ти ли сънуваш Зарко ? :/

funny


http://i.imgur.com/QXnWWdp.gif

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529273_479984718723947_612372178_n.png

Me4encety
04-03-2013, 09:38
funny



No,scary :/

Wax
04-03-2013, 10:47
No,scary :/

Suck my balls

TheNormalGuy
04-03-2013, 13:01
Кольо изнасилвач, много добър виц.

Me4encety
04-03-2013, 21:38
Suck my balls

Иска ти се :/