PDA

View Full Version : Проблем!



Smehoran
03-31-2013, 19:44
Значи на 18години съм, момче. От около 4 месеца сме заедно с моята приятелка, но в последно време имам чувството, че нещо между нас не върви... От около седмица е една такава разсеяна, постоянно е залепена за тоя телефон понякога получава смс-си и през ноща. Аз естествено съм и дал свобода и не и държа сметка с кой си пише все пак не сме женени. Преди два дена дойде в нас и я докара някаква кола, попитах я, а ти ми отговори, че е някакъв нейн приятел... А аз страшно започвам да се дразня.. когато говори по телефона излиза от стаята и я чувам как се смее. започва да ме пренебрегва. И вчера след поредния разговор аз така се ядосах, че и хванах телефона и го запратих на някаде но в яростта си улучих прозореца и го пръснах. Та въпроса ми е дали може да се смени само стъклопакета или сте трябва да поръчвам нов прозорец?

that's how we do nigga
03-31-2013, 19:53
Приятелче, това някаква шега ли? :D

kristAa
03-31-2013, 19:59
Като за начало сложи снимка на прозореца да преценим... а според мен трябва....разбира се ако телефона и още е добре - да се провери с кого е говорила и да го намериш тоя.. той да плаща прозореца

tori
03-31-2013, 20:10
Репаро.

that's how we do nigga
03-31-2013, 20:11
Като за начало сложи снимка на прозореца да преценим... а според мен трябва....разбира се ако телефона и още е добре - да се провери с кого е говорила и да го намериш тоя.. той да плаща прозореца ЕВАЛА :D

Smehoran
03-31-2013, 20:13
Телефона го помъкна някакъв съмнителен човек с количка пръчка и 4 кучета, прозореца ще го снимам утре. Сега поне не се налага да отварям за да проветрявам, обаче пък като духне вятър ме отвива нощем... Принципно само се надявам да не завали тези дни, ако някой знае някакъв племенен ритуал против дъжд също може да сподели.

tori
03-31-2013, 20:16
Наклади огън насред стаята, танцувай и пей песни на Азис.

Ospi
03-31-2013, 21:10
Nice trolling!

tori
03-31-2013, 21:13
Nice trolling!
Не е - има подобен виц. Но е забавен.

sweetka_96
03-31-2013, 21:42
Nice trolling!

Yeah, so fun..

Magnolia13
03-31-2013, 23:21
:D

kristAa
04-01-2013, 07:43
Стига бе хора човека има нужда от помощ и разбиране... и прозорец... и нова приятелка

Танц против дъжд също.. но аз тук не мога да помогна - имам разработен и доказал се танц само ЗА дъжд, сори.
А и друго ме притеснява.. ти сигурен ли си, че оня с кучетата не е Именно новия на приятелката ти..

/и спри да спиш гол докато не сложат прозорец/

Amore-Mio*
04-01-2013, 09:04
Голямо въображение, голямо нещо. Браво. Честит първи април и на теб!
Та, иначе.
Нищо няма стане от прозореца.
Нищо няма да стане от теб.
Нещо няма да стане от връзката ти.
Та-та-таам.

fenkaaa
04-01-2013, 14:02
Хубаво,не сте женени.Хубаво,даваш и лично пространство.. НО .. когато има за какво да се тревожиш,тогава вече не трябва да си мълчиш,трябва да поискаш обяснение,защото ми се струва,че твоята "приятелка" те върти на пръста си. :)

Smehoran
04-01-2013, 14:33
Да върти, да върти колко пък да ме върти, вече я одрах и я изгоних, няма за къде да я бавя :) прозореца го смениха, вече не духа в стаята. Насадих морковите, направих фитари за пипера:), всичко се подрежда по план.

WohooMAD
04-01-2013, 14:42
Да върти, да върти колко пък да ме върти, вече я одрах и я изгоних, няма за къде да я бавя :) прозореца го смениха, вече не духа в стаята. Насадих морковите, направих фитари за пипера:), всичко се подрежда по план.

Така трябва пич! ЕВАЛА ! Сега потърси kristAa да ти даде ритуала за дъжд, да подхраниш морковите и пипера... Съветвам те и малко магданоз да посееш! Той никога не е излишен! Използвай органична тор! УСПЕХ !

Eskapel4o
04-01-2013, 16:04
Значи на 18години съм, момче. От около 4 месеца сме заедно с моята приятелка, но в последно време имам чувството, че нещо между нас не върви... От около седмица е една такава разсеяна, постоянно е залепена за тоя телефон понякога получава смс-си и през ноща. Аз естествено съм и дал свобода и не и държа сметка с кой си пише все пак не сме женени. Преди два дена дойде в нас и я докара някаква кола, попитах я, а ти ми отговори, че е някакъв нейн приятел... А аз страшно започвам да се дразня.. когато говори по телефона излиза от стаята и я чувам как се смее. започва да ме пренебрегва. И вчера след поредния разговор аз така се ядосах, че и хванах телефона и го запратих на някаде но в яростта си улучих прозореца и го пръснах. Та въпроса ми е дали може да се смени само стъклопакета или сте трябва да поръчвам нов прозорец?


Хаххха браво ... още се смея :D

dynamit
04-01-2013, 18:00
Трябва ми снимка на прозореца, за да определя какви щети са нанесени.

kristAa
04-01-2013, 19:19
WohooMAD, този ритуал не може просто да му го дам. Ще трябва лично да го направя. Обаче е бил успешен в 3 от 3 опита. Само да не е по великден, че християнските богове се сърдят на езическите ритуали. За пипера автора да каже късно ли ще е след седмица?

Smehoran
04-01-2013, 20:01
Не няма проблем за пипера още не съм го насадил. Обаче как ще ми го дадеш тоя ритуал не ми стана ясно в торбичка в кутия... По Еконт ще можеш ли да ми го пратиш или е прекалено чуплив. Защото пипера ще почака но морковите трябва да ги полея...

WohooMAD
04-01-2013, 20:53
За ритуала се разберете двамата, но щом ти е спешно да полееш морковите мога да ти помогна да докарам няколко кофи вода ...

kristAa
04-02-2013, 12:21
Aми нали точно това казах, че не може просто да се даде ритуала.. трябва да дойда да помагам. С приятелката ти какво стана след като я изгони ?

Smehoran
04-02-2013, 13:39
Идвай и помагай, че голяма суша :)
Ами след няколко дена ще я пускат от болницата, надява се да проходи пак (приятелката) :)

CoNviCt
04-02-2013, 15:10
Шаманите ще я закърпят. И да идва да полива морковите, като се оправи. Много свобода си и дал. Чорапите поне пере ли ти?

WohooMAD
04-02-2013, 16:18
Идвай и помагай, че голяма суша :)
Ами след няколко дена ще я пускат от болницата, надява се да проходи пак (приятелката) :)

Ако не проходи и вземи надуваем басейн, че е много трудно с инвалидна количка по плажа лятото...



Шаманите ще я закърпят. И да идва да полива морковите, като се оправи. Много свобода си и дал. Чорапите поне пере ли ти?

Дано да му пере чорапите.. Ако не ги пере никва градинарка няма да стане от нея...

CoNviCt
04-02-2013, 16:23
Как ще е трудно?! Буташ я от някоя буна да поплува.

Smehoran
04-02-2013, 18:45
Ми пере ги, ама ги пере щото я спуквам от бой. Според вас колко пъти на ден трябва да си бия приятелката, вие как процедирате....? Я кажете някой крем или мехлем, че ме болят рацете вече... :)

CoNviCt
04-02-2013, 20:42
Сутрин задължително. Вечер по желание.

WohooMAD
04-02-2013, 21:12
Ми пере ги, ама ги пере щото я спуквам от бой. Според вас колко пъти на ден трябва да си бия приятелката, вие как процедирате....? Я кажете някой крем или мехлем, че ме болят рацете вече... :)
Ми да ти кажа колкото повече толкова повече...Пробвай да разнообразяваш с бухалка,палка,бокс...Поняко а и камъните са вариант... А за ръцете горещо ти препоръчвам стероидни анаболи... 1 хапче и краката са ти като нови :)

LuDa_FukLa_rLzZz
04-02-2013, 22:08
хахахаххах