PDA

View Full Version : Много лошо пиянство



yYniiKaLnAa
04-01-2013, 03:08
Незнам дали точно това е мястото, където трябва да пиша, но съм отчаяна и незнам какво да правя. Родителите ми са разведени от 10 години. Преди с майка ми живеехме в къщата на баща ми, където живеят и баба ми, дядо ми и чичо ми със семейството си (жена му и двете му дъщери). Майка ми и баща ми се разделиха, защото тате доста пиеше и постоянно ставаха скандали и тн (в момента баща ми е стабилен, има си приятелка и всичко при него е ок). Ние се махнахме от тази къща, сега живеем при родителите на майка ми ( баба и дядо ). Проблемът ми е, че чичо ми е същество, в което няма нито капка доброта. В него има само злоба. Той не работи. Стринка ми го издържа, баба ми помага. Когато чичо ми стане, първата му работа е да намери алкохол и да се напие до несвяст. Когато се напие, той не разсъждава, изобщо нищо не го интересува. Бие стринка ми, бие братовчедките ми, бие и дядо ми и баба ми, заяжда се с баща ми. До сега никой не е предприел мерки. Той е психопат. Баща ми е по-голям от него, но не смее да му каже нищо, защото този ненормалник е способен на убийство (предполагам, съдя по това, което причинява на децата и жена си). Стринка ми и братовчедките ми няма къде да живеят, нямат възможност и за квартира и за това още го търпят. Аз искам да им помогна, намерих телефона за спешна помощ при домашно насилие, но не мисля, че това гарантира тяхната безопасност. Не мисля, че този човек ще ги остави на мира и страшно много се притеснявам. Предполагам, че в този сайт няма кой да ми даде адекватен съвет, но ще съм страшно благодарна ако се намери такъв.

П.С : На 17 съм, ако това има някакво значение.

yYniiKaLnAa
04-01-2013, 03:11
Той няма къде да живее, баба ми се страхува от него и не може да го изгони. А дори и да го изгони, той ще се върне, защото е страшно отмъстително същество. Той не е човек!

sexa_na_kompleksa
04-01-2013, 07:03
Обърнете се към адвокат, полиция... и психолог. Нека стринката се разведе с него и всички задружно да го изгонят от вкъщи. Винаги ми е било много странно, как може някои жени да търпят мъжете-побойници. Братовчедките ти имат оправдание, защото още са малки, не могат да се издържат сами и т.н, но стринката носи отговорност не само за себе си, но и за тях. Едно такова проблемно семейство може да нанеси дълбоки емоционални (и физически) травми на братовчедките ти. Затова е необходимо, колкото се може по-скоро това да престане.

Amore-Mio*
04-01-2013, 09:26
Обади се на тоя номер - обясни ситуацията каква е, що е.
Викнете полиция.
Те ще вземат нужните мерки и ще го отдалечат от вас.
Нека стринката се разведе с него.

girlwithblueeyes
04-01-2013, 09:37
Полоция и адвокат . Винаги са ми били интересни тези жени, които търпят подобни неща .

vladyman
04-01-2013, 14:36
Каквото казаха останалите. Развод, плюс оплакване в полицията. Още повече, че стринка ти не е финансово зависима от него, така че хептем няма причина да го търпи.

ПС: казваш, че близките ти ги е страх от него. Страхът е фактор разбира се, но не е причина всички да страдате, особено пък децата.