PDA

View Full Version : Imam nujda ot suvet



pufaa
04-01-2013, 13:23
Zdraveite,imam ogromen problem.. imam chuvstvoto che jivotut mi se preoburna. Na 16 godini sum. Vsichko zapochna kogato roditelite mi se razvedoha, vsichkite im problemi I skandali gi izjivqh mnogo trudno makar da se praveh na silna pred maika mi za da I davam sili da produlji napred. Prez vsichkoto tova vreme az spodelqh vsichko na moqt nai-dobur priqtel, toi mi pomogna da preodoleq vsichkite problemi, davashe mi sili I nqkak si se chuvstvah spokoina kogato sum s nego ..sled izvestno vreme usaznahme, che imame chuvstva edin kum dryg ..chuvstvata stavaha vse po-silni I po-silni ..vliubihme se .. (sigorno zvuchi tupo I bebeshki.. noo..) dori az nesum si I pomislqla, che moga da se vliubq taka na tezi godini I to tochno v tova momche, no se sluchi.. nashite sreshti ne bqha prosto razhodki ili hodene na kafe , a bqha prikazni I nezabravimi vsichko s nego beshe vulnuvashto, dori nqmam dumi s koito da opisha nashata liubov ..misulta za nego ne napuskashe glavata mi, nito nosht nito den.. No sled vsichko tova se naloji da se vurnem v realnosta ..Az sum bulgarka na 16, a toi zlatar na 17 . Tochno zaradi tova, che e zlatar roditelite mu go prinudiha da me ustavi ..zashtoto te imali nqkakvi tradicii da si kypyvat jeni, koeto spored men e pulna prostotiq v tova vreme da spazvat takiva tradicii no koi me pita. I taka uspqha da ni razdelqt neiskam da izpadam v podrobnosti, no stignaha do krainosti bez da znae toi kakvo vurshat roditelite mu zad gurbut mu, idvaha I mi vdigaha skandali, zaplahi, dori se stigna do policiq, a sega sum prinudena da ostana izvestno vreme izvun Bulgariq, za da sum v bezopastnost. Vsichki moi blizki razbraha I me obvinqvat za tova, che sum se zanimavala s nai-dolnite hora, no kakvo da napravq az moga li da zapovqdam na surceto si v kogo da se vliubi .. I taka sega sme razdeleni, no taino produljavame da durjim vruzka.. toi ne spira da mi povtarq che me obicha I ne iska da jivee bez men, che iska samo men I ne go interesuva kakvo mislqt drygite za tova .. no sega nqma godini da napravi kakvoto I da e ..sega mu bili namerili veche jena I sled nqkolko meseca shte se ojeni samo za da im ygodi, a sled kato navurshi 18 shte si izkaral svoi pari, za da e nazavisim I togava veche mojelo da sme zaedno ..kazva ,che iska tova poveche ot vsichko .. I iska da znae dali I az iskam tova, dali iskam da buda s nego sled vsichko tova ..a az neznam kakvo da pravq,neznam kakvo da mu kaja, zashtoto vse oshte sum malka vse pak sum samo na 16 I vsichko tova koeto mi se sluchi e kato nqkakuv film, no vupreki tova nespiram da go iskam kakto predi, no go iskam sega a ne sled godini ..az neznam kakvo shte iskam togava I dali shte go iskam kakto sega za da mu obeshtaq, che shte sum s nego I edva li ne da mu dam naprazni nadejdi ..puk I me e strah ot negovite hora, te sa mnogo upastni makar toi da me ubejdava, che nqmalo kakvo da stane I nikoi nemojel da mi napravi nisto , no znam che ne e taka ......znam, che stana mnogo ubarkano, no iskam da kaja,che vupreki tova -tova e momcheto koeto mnogo puti mi e pokazvalo liubovta si ne samo na dumi, a ne kato vsichki drygi v dneshno vreme koito gledat samo kak da te puhnat v legloto si ...no tazi istoriq s jenitbata mi idva v poveche... no ako nikoga ne sreshna takova momche ,ako tova e bila istinskata mi liubov ..veche nevijdam smisul da jiveq .... molq vi daite mi nqkakuv suvet kakvo da pravq .. nqmam kum koga dryg da se oburna .. izvinqvam se ako imam dopusnati greshki , no kogato pisha za tova ii....

minchorna
04-01-2013, 13:25
КИРИЛИЦА,даже няма да чета кво пише,но НЕ,не е момчето за теб,доволна ?

pufaa
04-01-2013, 13:32
nqmah vuzmojnost da pisha na kirilica ..nesum spodelila problemut si v tozi sait za da se draznq s kogoto I da bilo, shtom te drazni prosto bih ti kazala, che nikoi ne te zaduljava da pishesh kakvoto I da bilo ..

Amore-Mio*
04-01-2013, 14:39
Като някакъв тъп сериал ми е всичкото това.
Що за простотии са това, за Бога?
Реално малка си за каквито и да било действия. Нямаш подкрепата на родителите си, не си наясно какво ще стане с бъдещето. Той няма смелост да се опълчи срещу невежеството, тъпите традиции, умствено изостаналото положение на родителите му. И реално, не знам какво да те посъветвам - дали да се бориш/те за любовта си или просто да приемеш факта, че не сте един за друг и трябва да продължиш напред.

pufaa
04-01-2013, 16:24
molq vi daite mi suvet .. :(

Amore-Mio*
04-01-2013, 16:50
По принцип винаги съм била на мнение, че за любовта граници няма и за нея трябва да се бори, ако се смята, че е истинска и заслужаваща тази борба. Но в случая нещата са по-зле явно, отколкото мога да си представя дори, щом се налага да живееш извън България, за да си в безопасност. По - добре се откажи от всичкото, сама не можеш да се справиш с нищо. Той няма да е единствения, в който ще си влюбена.

pufaa
04-01-2013, 20:42
mnogo ti blagodarq za suveta ... molq vi pishete mi, iskam mneniq ...mnogo sum oburkana :(

HollyGolightly
04-02-2013, 01:17
Не само, че пишеш на маймуница, ами си и неграмотна. По-добре седни прегледай уроците по български, отколкото да търчиш след някакви "златари"

Sh@d0w
04-02-2013, 03:58
Писането на кирилица е задължително.