PDA

View Full Version : Защо тя не може да бъде моя??



dynamit
04-01-2013, 15:29
Харесвам едно момиче от доста време и не знам как да му го кажа, а и още повече не знам как ще реагира. Моля, дайте ми съвети!

Eskapel4o
04-01-2013, 15:39
Харесвам едно момиче от доста време и не знам как да "му" го кажа

Сигурен ли си че е момиче ?

xXxPETYAxXx
04-01-2013, 16:02
И как реши, че не може да бъде "твоя", при положение, че дори не си опитал?!
Опитай! Покани я на среща(!само двамата), ухажвай я и прочие. Абе, ПРОБВАЙ се поне!

BuBzzz
04-01-2013, 16:17
Харесвам едно момиче от доста време и не знам как да му го кажа, а и още повече не знам как ще реагира. Моля, дайте ми съвети!

На колко си ? 12?
Бахтиииии

Amore-Mio*
04-01-2013, 16:47
Излизали ли сте двамата някъде?

Недей твърдя, че не може да бъде твоя - като не си опитал, като изобщо не си си правил труда с нея - тя няма да дойде и да ти скочи на ръцете. Действай по въпроса и чак тогава виж как ще се развият нещата.

dynamit
04-01-2013, 17:58
Сигурен ли си че е момиче ?

думата момиче е от среден род ;)

fenastz
04-01-2013, 19:38
Не ѝ казвай, покажи ѝ

Dark_Heartbreaker
04-01-2013, 21:20
Добре, харесваш я. Обаче тя как се държи към теб? Говорите/пишете ли си? Излизали ли сте с компания? Ако тя не проявява някакъв специален интерес към теб, мисля че ще е добре да овладееш симпатиите си. И въпреки това, опитай! Не ти казвам да спираш или нещо такова. Просто се е случвало момче да заяви на момиче, че я харесва ( дори че я обича до полуда, но при теб очевидно не е така ), без да са разговаряли дори веднъж, откакто са се запознали. Не знам за другите, на мен лично ми е малко странно. Иначе ако е обратно, недей да ѝ го казваш, а ѝ го покажи. Ако е умно момиче и също има симпатии към теб, ще те разбере. Сигурно ще очаква ти да направиш първата крачка, овен ако не е от по-смелите. Така че ако нещата се получат, когато видиш подходящия момент просто действай. Успех :)