PDA

View Full Version : Депресия



Pepes
04-01-2013, 16:12
Здравейте , казвам се Петя на 15 години съм и не отскоро съм в депресия която ме убива ... Всичко започна когато ми спря цикъла понеже бях много слаба ии се наложи на пия хапчета за предизвикването му (хромонални) . Но от тях качих около 10 кг и от тогава не съм същатата като преди не мога да се възприема или ям много или не ям отслабвам и наддавам пак и това се повтаря не искам да излизам от вкъщи не искам да спортувам ... Искам да намеря някакъв изход пак да съм слаба и въобще всичко което беше преди не мислех за тези глупости. Дрехите не ми стават раздразнителна съм и всичко което се сетите .. голям ужас .. Искам отново да изляза навън с приятели и да се смея като преди искам да се избавя от тая депресия знам ,че единственият начин е да си сваля старите килограми .. Но като си депресиран и объркан това е най-лошото пречи ти на целите и на всичко което искаш да постигнеш .. Отчаяна съм искам да си прекарам лятото на морето а не в къщи .. :(

DoctorSatan666
04-01-2013, 17:29
Самоубий се.

Mladenoff
04-02-2013, 01:11
не искам да спортувам

eм, стой си в депресията тогава - хем да отслабнеш, па хем да си стоиш вкъщи...нема такъв филм

Pepes
04-02-2013, 07:12
Самоубий се.

Самоубий се ти .. Ебати пелмето сте из тея форуми често ...

gugenceto2
04-02-2013, 08:17
Ами ако не се стегнеш и не започнеш да спортуваш няма как да свалиш килограмите. Няма да се изпарят току-така. Ако спреш да ядеш става още по-лошо повярвай ми.

DoctorSatan666
04-02-2013, 13:13
Самоубий се ти .. Ебати пелмето сте из тея форуми често ...

Значи си депресирана, но не си обмисляла самоубийство? Каква депресия е това... Развалила ти се е фигурата и тъпото ти его сега страда? О, каква трагедия! Какво сега, няма ги момчетата да те заглеждат, няма ги момичетата да те лъжат "колко хубаво ти стои тази блузка", няма ги вече гюбеците в чалготеките? Ебаси ужаса. Свършено е с живота ти.
Ако имаше поне нещо наистина "свое", не просто образа ти в огледалото, може би изобщо нямаше да претърпяваш емоционален срив от 10 килца в повече. Но те разбирам, все пак когато не изпъкваш с други качества, тия 10 кила отгоре са ти като бич божи. Такива като теб само това могат да предложат, а когато го изгубят стават комплексирани кучки... запътила си се натам с пълна сила.

Pepes
04-03-2013, 07:06
DoctorSatan666 не се познаваме но ще те светна за някои работи не ходя по чалготеките имам нещо свое да купища медали от състезания които съм ги спечелила с труд а не ходене по чалготеки и мятане на гюбеци... Така , че смисъла се губи щом не ме познаваш даже не можах да разбера как направи това тъпото мнение ... Все тая за мене кг са важни и заради самия спорт :) Надявам се вече да си наясно и да спреш с тъпите си коментари ....

DoctorSatan666
04-03-2013, 13:20
Дали е заради спорт или откровенна кифленска натура, няма значение. Принципа е един и същ. И води до едни и същи резултати.
Резултати, които са отразени в същността на тази тема - мрънкане, оплаквания, комплекси и т.н.
Затова - самоубий се. Ти и тъпите ти филми.

DoctorSatan666
04-03-2013, 13:20
Дали е заради спорт или откровенна кифленска натура, няма значение. Принципа е един и същ. И води до едни и същи резултати.
Резултати, които са отразени в същността на тази тема - мрънкане, оплаквания, комплекси и т.н.
Затова - самоубий се. Ти и тъпите ти филми.

defender
04-03-2013, 13:37
DoctorSatan666 не се познаваме но ще те светна за някои работи

ама ти май не знаеш с кой с имаш работа................. светенето не помага.

Amore-Mio*
04-03-2013, 19:24
Не искала да спортува - остани си тогава с килограмите, с мрънкането и с депресията.

В тоя живот трябва да се бориш за това, което искаш.
Нищо наготово не става! Време и да пораснеш и да го осъзнаеш.

zazka98
04-03-2013, 20:08
Според теб, когато имаш някакъв проблем, значи си в депресия????? Аз много добре знам какво е депресия(от личен опит). А и като те гледам ква си кифла, ако имаше депресия щеше да се самоубиеш. Как искаш да свалиш килограми просто така????
Ти си уникално ТЪПА. Ти си една разглезена ку*ва!!! Твоите килограми ти пречат да излизаш навън с приятели!!! Ми тогава стани няква загубенячка, нямай приятели и нищо няма да имаш! На света не ни трябват такива като теб!

SorrowEyes
04-03-2013, 21:33
Абе може ли да сте такива хора?! Момичето преживява нещо и преминава през труден за нея период. Обръща се към хора, за да й кажат нещо смислено, дори и да не е съвет - позитивни думи. И все ще се намерят такива "разбирачи", които се мислят за прекалено добри за простолюдието, което се е принизило да си напише проблема си във форум. Като нямаш какво да кажеш, с което ще помогнеш, просто си ЗАДРЪЖ безсмислените ДВЕ думи за себе си. - до DoctorSatan666
Не всеки, който е в депреси се самоубива! да не говорим за "трябва" - до zazka98
До авторката: много съжалявам, че трябва да се сблъскваш с такива силни капацитети и разбирачи тук и предполагам навсякъде в обкръженито ти. Не е нужно да обясняваш нищо на никого тук и да се защитаваш срещу злобни нападки. Ясно е, че тези хора нямат представа през какво преминаваш или какво става в главата ти. Нямат и намерение да разберат. Аз силно се надявам, че това е фаза през която преминаваш. Първата съпка към борба срещу депресията е да говориш с някого. Много е важно, особено в случаи на изолация да намериш подкрепа в някой друг и да се социализираш. Така отново ще си върнеш радостта от това да си сред хора.
Колкото до килограмите - абсолютно съм сигурна, че не става въпрос за наднормено тегло, сигурна съм, че дори не си "дебела" според представите на масата хора. Колкото по-скоро осъзнаеш, че килограмите (в нормалните/здравословни граници) не са определящ фактор за нищо в живота ти и приемеш, че ти си този човек и няма нужда да се променяш, толкова по-добре за теб!

defender
04-03-2013, 22:57
хубави очи - до SorrowEyes

Pepes
04-12-2013, 16:51
Карате ме да се смея с вашите коментари ... Не съм курва първо научи значението на думата после я употребявай и кифла не съм ... Ако ще пишете толкова глупави коментари по добре ги спестявайте ... Вярно е , че вместо да подкрепиш някой или да му дадеш съвет е по лесно да го наругаеш...

Pepes
04-12-2013, 16:54
На никой нищо не съм написала и казала пък се държите толкова злобно от къде тая злоба ?

Stray
04-12-2013, 18:25
Здравей Петя, можеш да ги свалиш за около два месеца (дори и по-малко) и да си готова за плаж още това лято. От утре почни да ходиш до място, което те прави щастлива, но да се намира на 30-45 минути от теб. Обикаляш там и се връщаш обратно. След една седмица увеличи разходката до 1 час, също така може да промениш мястото. Ще ти хареса постепенно да правиш разходки, гледай да го правиш абсолютно всеки ден, без да пропускаш, защото ако пропуснеш веднъж е лесно от там насетне да те домързи и да спреш. Хапвай редовно, не яж боклуци и сладки. Пиши, ако изкараш две седмици. :)

DoctorSatan666
04-12-2013, 18:29
На никой нищо не съм написала и казала пък се държите толкова злобно от къде тая злоба ?

Слушай ме, тъп, разлигавен, средно-статистически барби боклук... Изобщо не ми дреме за тъпите ти псевдо-депресии. Като ти е толкова криво, върви да се оплакваш на лигавите си приятелки, които имат повече опит в мрънкането и преструвките. Интернетът не е отходен канал за емоционални дрисни....
О чакай, всъщност е... Damn.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-12-2013, 19:03
^Вдъхновяващ както винаги. Авторке, вземи му прочети всички мнения и депресията щи мине гарантирано.

Pepes
04-12-2013, 19:24
Никакъв шанс да му чета мненията :D Явно пич освен да стоиш в сайтове и да обиждаш хора които не познаваш нищо не умееш :D Аз поне имам приятели не като теб да разчитам на обиди както казах това е най лесното :D И ако си мислиш че ме засягаш доста се лъжеш ти си адски тъп брат няма какво да се засягам :d

YoUcANNOtiMaGiNe
04-12-2013, 19:38
Не че нещо, но

http://ct.fra.bz/ol/fz/sw/i53/5/8/13/frabz-Tell-me-more-about-how-much-you-dont-care-as-you-keep-coming-bac-73a36d.jpg

Иначе тва твойто не е депресия. Стегни се. На 15 си и силно се съмнявам да си се сблъсквала с извънредно големи трудности в живота си. Тва са пуберски истории, през които всяко хлапе минава, няма за кво да се притесняваш.

DoctorSatan666
04-12-2013, 19:41
Никакъв шанс да му чета мненията :D Явно пич освен да стоиш в сайтове и да обиждаш хора които не познаваш нищо не умееш :D Аз поне имам приятели не като теб да разчитам на обиди както казах това е най лесното :D И ако си мислиш че ме засягаш доста се лъжеш ти си адски тъп брат няма какво да се засягам :d
Колко е лесно да реагираш първосигнално... Характерна реакция за невротипичен човек - при нападка се връща в черупката си от удобни авторитети и шаблонни думи - "Моите приятели това, моите приятели онова, аз не се засягам, ти си такъв... бла бла бла". Никой не заблуждаваш с тези глупости, освен може би самата себе си. Истината е че под всичките тези шаблони, си оставаш просто поредната, лигава мърша, дошла да оплаква "супер-проблематичния" си, тийнейджърски живот. Самоубий се... Никой не се интересува от емоционалните пръдни на някаква 15 годишна дрисла.... Е, освен тези, които са на същия акъл и резонират на същото...

ПП: Pepes, да не би от притеснение да си смени профилната снимка, хахаха :lol:...

Pepes
04-14-2013, 13:25
Не не е от притеснение спокойно:D

Pepes
04-14-2013, 13:31
Ти си един голям кретен чесно освен дрисла пикла мърша нещо друго не знаеш ли ... Разкарай се просто ти си човека който трябва да се самоубие аз няма за какво да го правя :D Тъп си примери се не ме засягаш с шибаното си изказване като не ме познаваш си спести мненията за какво да се самоубивам че съм първа на републиканското ли .. хаха смешник излез от сайтовете и постигни нещо мишкар не ме нареждай мене защото няма за какво просто ... :)


ПП: темата е отдавна депресията отдавна си мина сега се радвам на постижения в спорта и това е !

DoctorSatan666
04-14-2013, 17:19
http://prikachi.com/images/74/5837074O.gif

Stay mad...

skok
04-15-2013, 20:53
Според теб, когато имаш някакъв проблем, значи си в депресия????? Аз много добре знам какво е депресия(от личен опит). А и като те гледам ква си кифла, ако имаше депресия щеше да се самоубиеш. Как искаш да свалиш килограми просто така????
Ти си уникално ТЪПА. Ти си една разглезена ку*ва!!! Твоите килограми ти пречат да излизаш навън с приятели!!! Ми тогава стани няква загубенячка, нямай приятели и нищо няма да имаш! На света не ни трябват такива като теб!май някои е имал тежко детство