PDA

View Full Version : Какво да направя за 15 си рожден ден ?



ianity1
04-01-2013, 18:19
Здравейте ! :) Бих искала да ви попитам дали имате идеи за рожден на 15 годишно момиче. Рождения ми ден е на 10 април, но ще го празнувам на 13 у дома може би от 19 часа там някъде с около 15 -18 човека. Та въпроса ми какво да организирам в смисъл някакви игри или нещо подобно . До сега рождените ми дни са били на тематика Маскен бал ,Ford Boyard, Бягство към победата , Пиратско парти , Детективско парти , Аз обичам България и други , но вече ми се изчерпаха идеите , пък и сме по-големи . Моля ви дайте ми предложения :) Благодаря предварително ! :)

Amore-Mio*
04-02-2013, 12:25
Смесвай от всичко по малко.
Игра на думи, разни въпроси и така нататък.
Ама лично аз смятам, че сте големи вече за такива игри, но всеки решава сам за себе си.

anonymous708973
04-02-2013, 13:09
Имала си тематични партита, баси якото.

Ако сте само момичета, пробвайте с The Vampire Diaries :D
Може да играете на Туистър, Монополи, да си направите турнир по белот.

Ако желаеш направи някакъв по-готин дрескод (нищо претенциозно, де, нещо като "бяло"), украси стаята... Вариант е да залепиш конци за тавана (с БОЯДЖИЙСКО тиксо, не двойнолепящо, че набързо ще те ошамарят вашите), а на другия край да закачиш огромни картонени звезди/балони, намазани с брокат. Това съм го виждала на снимка от едно парти, много стилно изглеждаше.

ianity1
04-03-2013, 07:47
Много благодаря за идеята с играта на думи не се бях сещала :) А колкото до тематичните партита да права си наистина беше суперско , но все пак благодарение на суперската ми мама, която винаги ми казваше , че рождения ми ден ще е обикновен , а винаги измисляше по нещо . А това за дрескода какво по-точно имаш в предвид ? :)

anonymous708973
04-03-2013, 12:16
Дрескод е определен начин за обличане. Ако зададеш тема "бяло", всички трябва да имат бял елемент.

О, може и на филми да играете. напоследък съучениците ми са луднали по това.

ianity1
04-03-2013, 16:49
Ахаа ясно много Ви благодаря :))