PDA

View Full Version : Срамота



li0n
04-01-2013, 19:50
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541101_458363497565193_1962495848_n.jpg

"Снощи по телевизията отразиха новина: Ще съдят полицаят който си е свършил работата и застрелял циганин в момент на кражба и посегнал му с брадва. Мръсната циганка реве че са застреляли момчето за 5 лева. Тъпо правителство - до кога ще си ги дондуркаме като кърмачета, ще си ги рантутим ще им плащаме сметките и ще им търпим кражбите, насилието и смрадта?
Даейте да подкрепим полицаят за добре свършената му работа - той трябва да е герой а не подсъдим. Трябва да покажем на тази загубена държава че това е начинът да се справим със мръсната сган - дърво зад врата при всяко тяхно посегателство без да сме застрашени че за опазване на живота и имуществото си ще лежим в панделата.
Този човек не трябва да е с наведена глава - той е герой!"


И после държавата не ги защитавала гнусните мангали.

darkPaladin
04-01-2013, 20:23
не е защото е бил циганин закона за самозащита е

според закона полицая е трябвало да отвърне с нож а не пищов

преди имаше изключения полицая можеше да каже беше тъмно и за това той ме стресна нахвърляйки ми се с брадва и тн

ама сега не те ли нападнат с огнестрелно или газово оръжие полицията няма право да стреля

и тук идва въпроса от къде полицая ще изкара нож и какво ще стане ако го нападнат трима с нож
ами отговора е ще трябва да се бие с голи ръце

БожиятАгнец
04-01-2013, 20:33
Ушевите не са по-добри от мангалите, така че не ми дреме на кура...Все сган, да умират.

ink
04-01-2013, 21:51
Ушевите не са по-добри от мангалите, така че не ми дреме на кура...Все сган, да умират.

Общо взето.

Wax
04-02-2013, 05:45
Ушевите не са по-добри от мангалите, така че не ми дреме на кура...Все сган, да умират.

Но това е ушев, които е стрелял по мангал.
Човека награда заслужава, не затвор.

БожиятАгнец
04-02-2013, 06:10
Но това е ушев, които е стрелял по мангал.
Човека награда заслужава, не затвор.

Педалска сган е пречукала маймуна - big fucking deal.
Или идеята е че за пръв път полицай си е свършил работата?

Wax
04-02-2013, 06:13
Или идеята е че за пръв път полицай си е свършил работата?

Agreed.

И все пак, не всички ушеви са травестити