PDA

View Full Version : Прекалявате с малоумните си теми!!(Прочетете,няма да съжалявате!)



princess_sissi
04-01-2013, 20:16
Честно хора в последно време само тъпотии гледам в форума!Теми от сорта "Защо ми е космат х*я" ,"имам кафяво течение-помощ","не знам как се използва презерватив" и тем подобни.Абе хора тук ли е мястото да обсъждате тъпотата си!Защото от тия теми направо ви личи колко сте малоумни!И в последно време само някакви идиоти дето явно си нямат представа какво е секс и нямат никаква представа как да се пазят ми пишат теми от сорта на "мисля,че съм бременна" или "правих секс за 2-ри път и пак ми тече кръв".Абе хора тук ли е мястото за това??Разбирам,че се интересувате ама първото нещо това не е за тук,не питайте нас!Питайте лекар,гинеколог или поне родителите си,защото най-малкото ние не можем да ви помогнем с нищо и ние разбираме колкото вас и хич не ни интересува кой имал червено,кафяво или незнамси кво течение.Осъзнайте се бе хора!Разбирам теми като "той ме заряза какво да правя" или "как да излезем от приятелската зона" и тем подобни.Такива въпроси задавайте,а не "защо не ми расте пишката?".Сега всички ще ме хейтват и едва ли не аз ще съм виновна за това ама съм готова за хейта.Давайте!Ама да знаете,че съм си права като го казвам!Мерси за вниманието!

Fisherman
04-02-2013, 07:45
Ко да ги праиш

minchorna
04-02-2013, 08:34
Прочетох го и съжалявам :(

DeniseWallace
04-02-2013, 11:18
Trolololo

Nicksey
04-02-2013, 18:39
Ъх...вие не разбрахте ли, че Teenproblem е за това - да помага на дезориентираните хора. Какво искаш да намериш тук? Много ясно, че ще са тъпи темите. Аз съм се регистрирал ей така - за мадафаката да пиша глупости по темите, както правя сега (само дето ти говоря сериозно). Тийнпроблем е за объркани и не знаещи тийнове. Вбокс е за хора, дето се снимат, докато се набират и такива, дето точат лиги по фейк профили на момичета, Влогбокс е за нарциси с комплекси за малоценност, но без особен талант и това е положението.

Един единствен сайт има в българското интернет пространство, където има реален контрол за глупави хора и не могат да се гледат простотии в него....един...

tori
04-02-2013, 20:22
Ти да не си особено умен и интересен с тази си тема? Всички тук имаме някакъв проблем. Кой с гаджето, кой с главата... Гледаме да си помагаме. Някои теми са тъпи, други са дъвкани хиляди пъти. Не можеш да обвиняваш някого, че иска да пита нещо. Само можиш да му се хилиш ако е твърде тъп. Ахахаха...

HollyGolightly
04-03-2013, 03:08
А ти какви теми очакваш да има? Единственият проблем е, че въпросите се повтарят все едни и същи, понеже никой никога не си прави труда да потърси.
И даваш акъли да се питат родителите, но ти самата би ли попитала майка ти защо ти тече кръв и 2рият път или как точно се поставя презерватив? Ако да, ок, до някаква степен е хубаво, че с майка ти си споделяте, но ако отговорът ти не, коя си ти да съдиш?

Amore-Mio*
04-05-2013, 08:39
Твоята тема да не би да е пък от разумните теми, където да липсва малоумщина?
Това е teenproblem: сайт, който да помогне на незнаещи, объркани, депресирани и така нататък, тийнейджъри. И много от темите са дъвкани, да. Въпросите на някои пък могат да ти се сторят тъпи, защото именно ти имаш някакви познания в областта, но питащия - няма. То затова пита и пуска теми.
И ако темите тук не ти харесват, замисъла на сайта и форума не ти харесва - то тогава какво правиш тук?

princess_sissi
04-05-2013, 13:14
ОФФ...Аз и точно това очаквах-да ме нападнете веднага!Нямах предвид всички теми или че са дъвкани и тем подобни.Не съм казала,че всички са тъпи просто теми от сорта "Колко ви е дълъг х*я" или "имате ли косми на онова място" с извинение са чиста форма на простотия!Нищо не съм казвала за другите просто искам мъничко да се ограничи тъпотията и да питат малко по-нормални въпроси.Защото просто не мога да приема,че момиче на 15 години ми прави тема "имам кафяво течние след с*кс"...О и аз точно за секс ако е нямам никакви познания,но се съобразявам,че тук не е мястото където да питам за това!

HollyGolightly
04-05-2013, 14:10
Да, права си, че има доста малоумни теми. Някои от тях биват заключвани от модераторите, но може би и самите те не могат да смогнат с абсолютно всички.

princess_sissi
04-05-2013, 15:12
Сега разбрахте ли какво имам предвид?! Един човек поне ме разбра правилно! Мерси...

DieselBlood
04-05-2013, 16:07
Проста си, душата. Някои от тия теми ги пускат, за да видят колко такива като тебе ще се хванат на въдицата. Peace.

Just a dreamer..
04-18-2013, 15:45
Ъх...вие не разбрахте ли, че Teenproblem е за това - да помага на дезориентираните хора. Какво искаш да намериш тук?

Не знам какъв ти е проблема..не че те „хейтвам„ ..
Когато някой създаде някоя „тъпа тема„ сиг. очаква да му се отговори..Пък и като са ти тъпи темите,кой те кара да ги четеш и да отговаряш??

Pesho0«●»♥™
04-22-2013, 22:18
Бахти хората бахти нещото!

Chacho
04-24-2013, 13:47
Разбирам теми като "той ме заряза какво да правя" или "как да излезем от приятелската зона" и тем подобни.Такива въпроси задавайте,а не "защо не ми расте пишката?".

Да ти имам критериите :D

PullMeCloser
04-26-2013, 20:09
Споко, и твоята тема се вписва в класацията ти за най-смотани.