PDA

View Full Version : Имам няколко въпроса...



Supraf
04-01-2013, 22:27
Ъм..Имам няколко въпроса към вас доста често съм си мислел как първият ми път искам да е специален и с момиче което харесвам и наистина съм влюбен в нея и да съм сигурен,че тя изпитва същото към мен,та все още не съм открил това момиче и до сега ми предлагало само 1 момиче което е горе долу красиво и е с една година по голяма от мен аз и отказах и моя приятел който също щеше да намаже защото тя имаше 1 приятелка с нея и нали искаха да го направим по двойки той почна да ми се подиграва че съм отказал защото ми била малка пишката а това донякъде е така защото е едва 10см. та така де както и да е все още не съм открил това момиче което да отвърне на чувствата ми и да го направя със него та както и да е да минем към въпроса - Как да го направя така,че да и хареса ? Със или без презерватив и ще мога ли да го извадя преди да свърша(не дай си боже в нея) ? Защо приятелите ми са навити на абсолютно всяка без значение коя е ? И последен задължително ли е къпането преди секс?

Надявам се да ми отговорите без хейт :)

Violenza
04-02-2013, 05:11
Малък си още за секс, не бързай.
Първия път няма как да блеснеш с кой знае какви умения, така че не се впрягай. Опит се трупа с времето. Презервативът е абсолютно задължителен, даже не си и помисляй за без, освен ако не искаш да си навлечеш много проблеми. Къпането 'непосредствено преди' секс е препоръчително, а 'преди' секс задължително. Твоите приятели ги е ударил хормона, затова искат да пробват с всичко живо,

Amore-Mio*
04-02-2013, 12:19
Преди секс - задължително се измий, ако не къпане. От хигиенна гледна точка, пък и на теб ще й е по - спокойно и на момичето, също. Иначе - в началото, докато не натрупаш опит с годините или вече имаш възможност да заживееш с това момиче /което за в момента няма как/, си действай с презерватив. Притеснения, предеякулационни течности играят големи шеги понякога.

И да не ти пука какво говорят хората за теб.
Ти го направи тогава, когато вече смяташ, че е време и че искаш да е с дадено момиче. Приятелите ти, явно, доста ги е ударил хормона.

pifiella
04-02-2013, 12:22
Да ти имам приятелите!

marilyn
04-02-2013, 15:03
Не те харесват, защото си неграмотен.

Имаш време, не бързай толкова.

Хубаво е да се къпе човек преди секс. И ако го правиш, прави го с презерватив.

dynamit
04-06-2013, 20:35
На колко си?

baby_baby
04-08-2013, 12:37
Презервативът е задължителен и е препорачително преди секс да земеш душ и след ако искаш де

stOlen``EyEs
04-08-2013, 18:32
Може и да греша, но не ти давам повече от 15/16 год. Не се връзвай на приятелите си, пред теб може да се правят на отворени, ама като им опре яйцето до гъза ще ги видим.. И да, презерватива е задължителен, а да се измиеш преди това мноого препоръчително!