PDA

View Full Version : Да или не?!



WLBrown
04-01-2013, 22:50
Здравейте :) Доста се чудих преди да публикувам тази тема.Аз харесвам едно момче от училище ... Не знам дали и той ме харесва,но за да добиете някаква по-реална представа за нещата ще опиша (до колкото мога държанието му) когато ме разминава по коридорите прави така,че да бъдем един срещу друг винаги и аз съм с приятели както и той,но вместо съвсем нормално да ме размине както всички останали той все едно се опитва да мине през мен (малко е смешно,но не можах по друг начин да го обясня) и някой път ме издърпва да отида с него или си слага ръцете на кръста ми нещо такова.Когато сме в една компания застава близо до мен или наоколо и гледа надолу и се смее и прави нещо с краката си или пък идва и ме дразни.Взема ми нещата и аз го гоня,но на следващият ден се държи като пълен идиот ... Не знам дали е объркан или просто си играе с мен,но примерно днес е супер добър,а утре започва да се държи по-гадно и в момента дори му се сърдя и аз понякога се държа по-различно с него,но това е защото се чудя какво да правя вече,понякога решавам да се откажа,но на следващият ден той се държи много,много добре с мен и аз пак решавам,че няма да се откажа от него.Може би и двамата сме много объркани.Някакви идеи ?

БожиятАгнец
04-02-2013, 05:04
Целуни го и всичко ще се изясни.
В целувка ще намерите всичко, което (не) сте търсили.
Не сте особено зряли - не ви и трябва. Бъдете искрени и невинни във взаимоотношенията си и всичко ще е наред.
Целуни го.

xoxi
04-02-2013, 07:39
Вие не си ли говорите? Попитай го, ако не директно, то поне му намекни, че искаш да знаеш има ли някакви чувства към теб.

fenastz
04-02-2013, 08:31
Не, аз като харесвам някое момиче определено не го закачам, не му обръщам внимание и не гледам да съм близо до него. В никой случай не те харесва.

WLBrown
04-02-2013, 11:35
Преди няколко седмици той ми сподели,че едно момиче от училище също го харесва и понеже то си личи,че аз го харесвам и може би и той мен и тя много ме намрази.Около седмица след това бяхме аз,той,приятеля му и още едно момиче и това момиче което го харесва мина и ме изгледа наистина доста злобно и той ми каза "Май ще те бият тя (името на момичето) много злобно те изгледа мисля,че ревнува от някого,но не знам от кого" и аз започнах да се смея и продължихме да си говорим.Интересното винаги е било,че неговите приятели ми казват,че аз го харесвам,а моите приятели ми казват,че той ме харесва и това допълнително усложнява нещата.Страх ме е че ако го целуна той може да не ме харесва въпреки всичко,а и ако не ме харесва ще ме отблъсне и след това ще сподели на приятелят му и понеже е злобар и ме мрази ще каже на ВСИЧКИ и от там ще се започне с постоянното натякване на мен за това.

Amore-Mio*
04-02-2013, 12:08
Пораснете.
Що за глупости са това - тая ме мрази, оня ме мрази. Какво ви засяга?
Целуни го!
Дори да не отговаря на твоите чувства, поне ще си опитала. А лично аз не виждам да има причина за подигравка, смях и натякване.
И все пак - на колко сте? Изглеждате ми малки, недорасли и немислещи.