PDA

View Full Version : Как да се справя?



Miglena.M
04-02-2013, 17:16
Здравейте,не съм точно teen ,но имам проблеми и когато бях малка преди влизах тук и беше приятно да споделиш с някого.Та и аз имам проблем предполагам или не ,не знам точно какво е ,но трябва да кажа на някого ,защото ми тежи.Преди 1 месец ,се разделих с приятеля си ,бяхме заедно 10 месеца,обичахме се много или поне аз така си мислех.Преди това бяхме приятели известно време,но се влюбихме ,отначало всички ми казваха,че не си заслужава ,че е женкар и несериозен ,че просто не е момче за мен и не става за сериозна връзка и аз бях доста резервирана към него ,но все пак му дадох шанс.Имахме много проблеми към 2-3 месец,лъжи ,изневери ,бяхме се разделили за малко,но просто знам,че е хубаво да даваш 2ри шанс и аз му го дадох и той беше великолепен.Бях толкова щастлива ,не се бях усмихвала от доста време толкова много ,преди него бях имала сериозна връзка за почти 2 години и доста трудно я преживях,но го направих беше минало 1 година от тогава,когато се запознах с Георги.Беше като сбъдната мечта,прекалено хубаво за да бъде истина,беше мил ,възпитан и винаги успяваше да ме накара да се усмихна ,а аз съм момиче понякога крива,нервна ,но въпреки всичко той ме приемаше не си тръгваше.Страшно благодарна му бях за това,преди 1 месец се разделихме с това,че просто вече искал да си останем приятели.След това разбрах,че всъщност приятелите му ,му говорили ,че трябвало да си живее живота,че аз явно не съм била достатъчно добра за него.Но както и да е ,след като се разделихме след няколко дни той ме потърси,липсвах му и той ми липсваше искаше да сме заедно,но да го караме по-бавно съгласих се ,колкото и глупаво и наивно да беше,просто ми беше добре с него.Последните седмици всичко вървеше чудесно ,не се бяхме събрали официално ,но натам вървяха нещата,излизахме ,смеехме се беше както преди.Уикенда той ми каза,че иска да се забавлява с приятели ,а предишния уикенд пак беше така ,а аз имам доста причини да не му вярвам и малко се скарахме преди това,затова реших този уикенд да не го притеснявам , да не го напрягам и да се забавлява с приятелите си ,не се чухме тези 2 дни.Вчера ми се обади и толкова се зарадвах,но не го показах само леко се дразнех ,за това че не ми се е обадил и той нищо не каза,освен ,че е много уморен и иска да спи.Но и аз като всички момичета се усъмних знаех как са му глупавите пароли и влязох и започнах да чета как говори на някакво момиче,което буквално все едно е излязло от корицата на някое модно списание ,страшно красиво момиче.Говореше й ,че няма търпение да я види,че иска пак да е в ръцете му и такива неща ,имах чувството че буквално света ми се срина ,не знаех какво да направя,беше глупаво,че му влизах в личното пространство ,но исках просто истината,познавам го когато ме лъже.Замълчах си ,днес ми се обади за 1 минута точно ,да ми каже ,че не му било добре и нямало да излизаме ,пак аз наглата и глупавата ,влязох да чета ,как се уговаря с нея да се видят по-късно и какви ли още не неща ,просто не издържах.Отидох до тях и му казах,че знам всичко и му обясних ,че е прекрасно момиче и знам че това момиче е много по-красиво от мен,и че щом иска да е с нея да бъде с нея,защото аз имам нужда да дишам отново,че ме боли от безкрайните му лъжи,но не съм му сърдита ,просто искам да ме остави намира и да спре да ме наранява.Не знам как го направих без да се разплача бях толкова силна пред него,той просто стоеше и не знаеше какво да каже.Казах му,да си смени паролите и да ме пусне да си тръгна ,отначало се развика,че съм му чела работите ,но после не каза нищо просто стоеше и ме гледаше ,как му обяснявах ,че не мога да продължа в лъжи ,че искам да бъда по-добре ,защото ме съсипва,казах му ,че му желая успех с нея и дано е щастлив.Тогава той каза "И ти заслужаваш да бъдеш щастлива " ,аз му казах "Да,но явно не и с теб нали?" той ме погледна очите му се бяха насълзили и просто каза "Съжалявам,желая ти успех" и аз си тръгнах.Имах чувството,че докато се прибера щях да падна някъде ,живея доста далече от него ходих пеша 1 час из София не знаех къде се намирам.Боли ме ,нямам сълзи да плача повече ,просто искам болката да изчезне,знам че не е последния ,но искам да спре не мога да ям,да спя ,да дишам .. Съжалявам,че стана толкова дълго и но не мога да кажа на приятелките си ,защото те ме предупредиха безброй пъти,а аз глупачката му повярвах отново.Благодаря на тези,които са го прочели.

MarkKnight
04-02-2013, 17:30
Била си щастлива..всяко нещо има край...кофтито е,че си му ровила в нещата де..но така поне си разбрала всичко без лъжи...приеми го...живота не свършва с това,че си загубил човек,който не е бил честен с теб..има хипер много тези,които ми хрумнаха от тази история...но като цяло той си знае най-добре защо е постъпил така

Miglena.M
04-02-2013, 17:35
Естествено,че има край, знам го това ,просто му вярвах толкова много ,не трябваше да му ровя в нещата,но го познавам когато лъже ,винаги мога да разбера когато ме лъже.Просто очаквах повече и съм съсипана искам да спре болката ,цял ден се чудя да правя какво ли не,просто да не мисля ,но все още боли.

MarkKnight
04-02-2013, 17:41
е до колкото разбрах,вие не сте се събирали официално после или ?

Miglena.M
04-02-2013, 18:06
Ами искахме да почнем отначало,смисъл не знам официално или неофициално какво е било ,разделихме се за 1 седмица ,после се събрахме ,не знам какво е било ,просто ме е яд.

Amore-Mio*
04-02-2013, 18:17
Всеки край е едно ново начало.

Животът си знае работата. Съдбата те лишава* от грешния, за да срещнеш правилния. Радвай се на моментите с него и че си била щастлива. Радвай се, че си се отървала и от боклук, като него, но само толкова. Сълзите ти той не заслужава. Нито пък ти заслужаваш да губиш вяра и надежда в любовта, живота и във всичко останало.
Горе главата, момиче! Животът продължава и без него.

Miglena.M
04-02-2013, 18:49
Просто не мога да разбера защо,а последното което искам е да говоря отново с него и да ми каже "В мен ли е вината?!? Аз ли съм виновен?" ,и да почнем споровете ,и караниците.

LuDa_FukLa_rLzZz
04-02-2013, 22:16
Не те заслужава..

БожиятАгнец
04-02-2013, 22:43
Дай снимка на момичето, за да преценим.

Wednesday666
04-03-2013, 06:41
Кофти се е получило в крайна сметка.
Но ти го казаха и по-нагоре, няма смисъл да се тормозиш.
Знам какво е да държиш адски много на някого, а той да се събуди един ден и просто да реши, че не си пасвате и да каже "Искам да сме само приятели."
Нда, отвратително е, но се преживява.
Продължи живота си, гони си задълженията, усмихвай се и си позволи да го преодолееш.

minchorna
04-03-2013, 06:47
Единствената ти грешка е,че си отишла в тях и си му давала обяснения и си му наговорила всичките тези неща.За какъв чеп?Просто трябваше да прекъснеш всякакъв контакт с него и да не го търсиш.

Niakoitam
04-03-2013, 09:46
Ами вече явно е време да погледнеш в друга посока,защото явно с този човек не сте един за друг.Дала си максималното.Ако му дадеш и трети шанс след време когато дойде евентуално да ти реве на вратата вече наистина ще си си само и единствено сама виновна.И другият път се вслушвай малко повече в приятелите си,защото те по всяка вероятност не е като да ти мислят злото.В смисъл не да им се водиш напълно по акъла,но да си имаш нещо напредвид,че може и да си има някаква причина за това,което ти говорят.Не е много хубаво да навлизаш така както си направила ти в личното пространство на даден човек,но хубавото е че си се усъмнила, а не си оставила опиянението да те завалдее позволявайки на този човек да те води за носа както си поиска,защото на теб ти харесва да си живееш в красивата лъжа.

Godzilla
04-03-2013, 10:09
Просто не мога да разбера защо,а последното което искам е да говоря отново с него и да ми каже "В мен ли е вината?!? Аз ли съм виновен?" ,и да почнем споровете ,и караниците.

Кое не можеш да разбереш "Защо"? Защо е приключила връзката ви? Или защо ти е пускал трохи и е давал надежди докато е бил с друга?

Miglena.M
04-03-2013, 11:48
Всичко това,не мога да разбера защо след като му казах,че искам да ме остави намира и да си намери друго момиче и да спре да ме наранява продължава да ме търси.Да ми говори,че аз съм виновна за всичко.Не може просто да прави така,снощи вечерта дойде в 1 часа казах му да ме остави ,той ми каза,че не можел без мен уж ,ама искал да пробва с това момиче ,не мога да разбера защо го прави ,защо ме измъчва по този начин,боли ме казах му го ,не мога да дишам разбирате ли не мога ,имам чувството че се разпадам отвътре,не съм била така ,не съм била толкова наранена ,не мога да работя ,заради него отказах страхотна работа,защото не беше в София ,а във Варна ,сега нямам работа ,няма го него и стоя и се чудя защо някой би постъпил така.Дори се разплака и ми вика самотен съм ,казах му да се обади на нея ,да не ме търси и той ми каза,имам ти доверие мисля те за приятелка,какви приятели може да сме ,след 10 месеца връзка не става така ,защо не го разбира..

Godzilla
04-03-2013, 12:06
Много добре те разбирам как се разпадаш отвътре. Аз се разпадам вече година и половина.

Търси те, защото не му е комфортно все още в новата връзка и защото му липсва това, на което е свикнал. Използва те, за да може да има нещо познато до себе си докато и новата му стане позната. Тогава ще те остави и ще те търси само тогава, когато нещо не му върви с новата. Затова и идва и се чувства безсилен. В такъв момент нищо чудно да я зареже напълно и да се върне при теб, но това ще е за кратко. Ако се върне го остави да се докаже в рамките на месец, а и повече. Ако го искаш пак, трябва да покажеш, че не може просто ей така да си идва и да си отива, когато си реши, защото ще го направи пак. И пак. И пак след това.
Ако не искаш, просто го игнорирай. Той ще спре. По-трудно ще му е да свикне с новата, но теб това не трябва да те интересува. Ти не си му помощни колела. Гледай себе си. Не трябва да ти пука за човек, на който не му пука за теб. Ако му пукаше, нямаше да те използва, за да му е по-лесно, въпреки, че ти си го помолила да се отдръпне щом не иска да си част от живота му.

Казва ти, че ти си виновна, защото вината е на него в момента. Чувства, че може и да е направил грешка, но не е сигурен. Затова иска да прехвърли вина на теб, за да може да се освободи от това неприятно чувство. Ти обаче не трябва да я приемаш, защото ще го улесниш, при това много. Ти не си виновна за раздялата. Той е виновен.

А преместването в друг град можеби щеше да ти се отрази добре. И ти като него в момента, щеше да търсиш познатото в началото, но после щеше да намериш нови контакти, да свикнеш с новата обстановка и да гледаш все по-рядко назад.

Miglena.M
04-03-2013, 14:03
Не го искам ,не искам такива драми ,искам нещо нормално ,искам да се реализирам в професията си и щеше да е чудесно пред няколко месеца да бях заминала за Варна,но сега съм решила есента да си запиша магистратурата там и да се махна от тук.Искам да ме остави намира не го искам в живота си ,той ме обвинява каква съм била преди ТОЙ ДА МЕ ПОЗНАВА,да всеки има минало ,аз не бях така да го кажа добро момиче докато бях на 16 до към 19 така е ,но това е минало явно ме тресеше хормона и се забавлявах повече,но това е минало и той ми го напомня ,че може още да съм била такава ,а той дори не ме познаваше тогава,разказвала съм му ,когато бяхме приятели.Казах му,че си сменила номера и не искам да ме търси и той веднага ми клика да види дали съм го сменила и ме занимава с глупости.Искам просто да мога да дишам ,не ме интересува той и новата му приятелка ,той ми казва с нея нищо сериозно няма да стане,само с теб съм имал сериозна връзка и ми плаче ,загубил ми бил времето ,след малко аз съм била загубила неговото,напряга ме излишно доста.Имам нужда да го премахна от живота си,но аз не съм същото момиче като преди 3 години не мога да съм гадна,да съм егоистична и затова той си позволява така ,но не искам да го нараня ,просто не искам.

Godzilla
04-03-2013, 14:21
Значи той да си те използва, а ти не искаш да го нараняваш? То бива да си добра, но с хора, които също са добри към теб. Това дори не бих го нарекъл гадно държание. По-скоро е егоистично и е напълно нормално да гледаш себе си на първо място.

Ако не го искаш, просто му кажи и после го игнорирай. Няма по-лесно нещо. Той ще се откаже малко след това, особено щом вече има друга. В момента просто те баламосва, за да те държи наоколо.

Не си задавай въпроси "Как?" и "Защо?". Отговорих ти защо и мога на 90% да ти гарантирам, че съм прав. Аз също се чудих преди време "Защо?", но никой не можа да ми даде отговора. Трябваше да го разбера сам. Сега аз ти го давам и можеш да се откъснеш от тежките мисли, да спреш да се питаш и обвиняваш, и да гледаш напред, щом това искаш да направиш.

Miglena.M
04-03-2013, 14:40
Аз го разбирам и аз бях така ,след като имах връзка 2 години с едно момче ,беше ми трудно и го държах до себе си ,както сега Георги мен (между другото винаги приятелите ми се казват Георги :D ) и сега с бившия сме страшно добри приятели,винаги си помагаме ,даже след като станаха тези неща му се обадих,защото той ме познава много добре и аз него и можем да си кажем всичко,те се познават и той дори ми каза,че не е за мен ,но както и да е.А иначе аз му казах,че не го искам,че искам да ме остави игнорирах го ,но съм сигурна,че довечера пак ще ми дойде на вратата да ми плаче ,но аз съм доста по силна отколкото той си мисли.Обичах го страшно много,но не може да се държи така,не искам да го нараня като сега се хвана с някой за да му го върна или каквото и да било,неща които бих направила преди 2-3 години ,просто искам да е далеч от мен ,но той не го разбира,било го боляло и ми досажда,но съм сигурна ,че ще справя .Благодаря ти ,че ми изслушваш душевните страдания , добре е да говоря с някой за това :)

Godzilla
04-03-2013, 16:07
Ами щом го разбираш, а и ти си го правила, значи много добре знаеш какво е. Приятели сте, защото ти си скъсала с него, а не обратното. Обратния случай е малко по-различен. Ако искаш и с Георги Two да сте приятели трябва да си дадеш време да го забравиш. Тогава вече може да го потърсиш, ако се чувстваш сигурна в себе си.

Кажи му го още веднъж и бъди сигурна, че те слуша като го казваш. После приятелски го отпрати. Кажи му, че е направил избора си и щом не иска да си част от живота ти, ти няма да си. Приемаш решението му, приемаш и раздялата. Кажи му, че сега искаш той да приеме твоето и да престане да те търси, за да можеш да се лекуваш и да си стъпиш на краката след раздялата.

Определено не може да се държи така. Той те е приел за даденост и е погледнал на страни. Щом казваш, че и другото момиче е хубаво, значи решението му да се откъсне не е било трудно след като чувствата към теб ги е нямало почти.
В никакъв случай не тръгвай с друг. Така няма да помогнеш нито на себе си, нито на другото момче което ще оплетеш. Дръж се като възрастен човек. Клин - клин не избива. Тъпа поговорка за хора със слаби характери е това.

Пак ще ти кажа, че това на НЕГО какво му е вече няма значение. Решението е взето и то от него. Не може и двамата да сте щастливи, затова трябва да избереш между СЕБЕ СИ или НЕГО (човека, който те е поставил в тази ситуация). Хората трябва да държат на решенията си, независимо дали им вреди, за да могат да си взимат поука и да оценяват ситуацията адекватно. Сега е негов ред да плаща, като мъж, а твой ред да се лекуваш, затова му кажи това, което ти написах по-горе ако не се сещаш за по-добри и категорични думи, поплачи си, потерзай се, живей ден за ден 1-2 седмици и всичко ще стане по-добре. Ако наистина ти е тежала връзката, ще се обърнеш след година назад и ще погледнеш много по-трезво на моментната ситуация.

С наранено его и счупено сърце няма как да разсъждаваш трезво в момента.

Miglena.M
04-03-2013, 16:56
Прав си донякъде,но с първия Георги той ме остави,защото искал свобода и малко след това си намери друго момиче и бяха заедно поне 5-6 месеца.Да дълго време не бяхме в животите си ,защото ми трябваше време,но сега съм забравила всичко и гледам трезво на нещата.След година както казваш ти ,ще се чувствам по същия начин към Георги Two ,но в момента не е така,аз му казах милион пъти ,тези неща той просто разбирам,че ме приема за близка ,че преживяхме доста неща заедно,но просто аз не мога да го направя,знам че донякъде и на него му е трудно да продължи той ми го каза,че просто му е трудно без мен.Каза ми,нещо много изтъркано ,аз съм била с доста момчета което не е хвалба ,просто така се е случило и с момчета които доста добре играеха игричките си и казваха точните думи ,на които момиче би повярвало.Аз не вярвам на празните думи ,вярвам на действията Георги беше такъв преди,но сега започна да ми се прави на играч,снощи ми казва "Аз мога да излизам с много красиви момичета,да занимавам 100 ,но ти си единствената която допуснах до себе си толкова близко и никога няма да те забравя" ,ами това съм го чувала милион пъти ,той го направи по същия начин със сълзи в очите и сърцераздирателните думи ,ами не съм глупачка ,аз не съм тръгнала да му обяснявам,че не му вярвам ,защото знам ,че ще почне да ми се кълне и да са пак безкрайните думи.Между другото той е по-малък от мен,предполагам и че това оказва влияние ,бях доста луда преди години доста лудо си живеех и той ми казва,че искал и той да си поживее ,аз не съм го вързала ,не ми е никакъв проблем да си живее живота,но просто исках да е точен.Искрено се надявам,това момче да ме остави намира и аз знам,че ще се справя стига да не е в живота ми.

Niakoitam
04-04-2013, 07:33
Miglena.M Защо продължава да те търси ли? Защото ти за него си просто една опция.Човекът, на който може да си плачка,когато отношенията с другите му не вървят,човекът който може да му дава секс,когато му се прави и няма с кого,човекът с когото може да има връзка когато няма с кого.Човекът опция. Той вижда,че не си достатъчно твърда и ако не съзнателно то подсъзнателно се опитва да те пречупи.Трябва да си твърда пред него,да го игнорираш.А тази история твоята ми е доста позната.Имах една такава приятелка дето къса и се събира с гаджето си хиляда пъти...минимум пет докато си общувах с нея за около 4 години от началото на връзката и.Аз започнах да си общувам с нея при второто им скъсване. И там имаше сълзички и словоизлияния в любов.Кой колко обичал,колко бил тъп,как само тя била единствената и т.н.После се започваха след няколко месеца на тръгването им даже и по-малко.Каква била глупава,как нямала самоуважение,как ако си намерел по-красива щях да я зареже.И това не бяха само думи де.И при петте им скъсвания бяха скъсвали,защото тръгваше с други жени.Обаче нашата мека Мара му удряше едно хранене пред мен един куп време, а след като скъсаше с поредната само чакаше да и свирне лекичко,подкосяваха и се краченцата и летейки му скачаше на вратлето издържайки да се прави само 2-3 дни най-много на по студена.А "пича" виждаше,че може да си прави каквото си иска с нея та дори и да направи някоя оргийка пред очите и образно казано,след което да пусне някоя и друга сълзичка с думите "Обичам те" и тя му беше на врата иначе беше адски силната.Е,накрая не се сдържах и и казах нещата как стоят и реши да ми се прави на оборотна и просто си казахме чао.Най-голямата ти грешка ще е да го приемеш пак в обятията си.Ще съжаляваш.Помни ми думата.А клин клин избива разбира се че има доста истина в това.Стига даденият човек да не си е заровил главата в пясъка дотолкова,че да не съществува друг освен принца на бял кон,който всъщност е само коня и не е точно бял. Та така. Язък,че тоя неориентиран,човек ми носи името.Но пък от друга страна може и да не е чак толкова неориентиран на колкото се прави.Защо пък да не ходи с две като има възможност.Е,можеше да скрие,но какво пък няма лошо и да е дори със знанието на влюбената си мацка.Така даже трябва да крие само от една пък и ще знае,че следващият път всичко му е позволено и ако му простят сега ще му простят вероятно и следващият път.И ти трябва да го накраш да те остави.Не да си ревете взаимно, а пълен игнор поне пред него,ако трябва се дръж грубичко и не забравяй,че не е той единственото момче на света.Максимума си го дала повече ще е глупост и както казах сама ще си си виновна.Още повече пък и ако има други желаещи, а тъй като си момиче вероятността да няма е минимална.

Miglena.M
04-04-2013, 11:29
В никакъв случай не бих му простила.Той даже ми казва аз нищо не съм правил още с нея хаха ,не ме интересува ,игнора съм му го дала само се надявам,да си спази думата и да не ме търси повече.Ами аз пред него избягвам да плача ,така че .. а на мъжките сълзи не вярвам.Веднъж му простих,защото и аз съм правила много грешки в стари връзки и знам,колко съм искала 2ри шанс ,защото съм знаела ,че няма да сгреша отново.За това му дадох и на него и след 5 месеца той го пропиля.Ако иска да е с цяла София ,не ме интересува ,аз разбрах какво искаше той ,искаше малко различно с това момиче и после пак да си е с мен и да си бъде всичко наред и аз да не разбера,ама му се объркаха плановете.Трудно ми е без него,защото съм привързана ,но мога да се справя ,вече повече от 24 часа не съм ги виждала,чувала пак е напредък ,а друг не искам,,не искам никакви мъже в момента ,просто нямам сили за драми.

Niakoitam
04-04-2013, 12:26
Не искаш,защото в момента си наранена.Колкото по бързо успееш да го преодолееш това толкова по-добре за теб.И не е хубаво изобщо да се осамотяваш.защото ще започнеш да мислиш за неща,за които не трябва да мислиш,ще започнеш да се убеждаваш,че всъщност не е виновен той, а просто е искал да се разнообрази и е видял,че не може без теб.Ще започнеш и все по-силно да си вярваш на това.Може и да започнеш да се убеждаваш сама,че всъщност ти си най-виновната. 24 часа не са си нищо.Постепенно болката може да започне да се засилва подобно на никотиновият глад особено ако и продължава да те търси.Въпроса е да удържиш на това и да започнеш да гледаш в друга посока.Просто ти на подсъзнателно ниво все още си с него.Дали ще искаш да го пуснеш или не си зависи само от теб и волята ти.Когато си готова да го направиш ще започнеш отново да гледаш към другите мъже.Просто има един лаф: "Не се започва нова любов преди да си напълно сигурен,че старата си е отишла" Не знам доколко е вярна при условие че "клин клин избива" понякога наистина действа.Но както казах тепърва ти предстои трудното.Иначе мога да ти кажа,че си зависи от мъжа.Мен ако ме види някога жена да плача сълзите ми наистина ще бъдат истински,защото аз не плача пред никой камо ли пък пред някоя жена,която може да се подиграе после с тази ми емоция.Което не означава,че всъщност изобщо не плача,случва се.:)

Miglena.M
04-04-2013, 12:33
Да,така е ,не искам защото ме боли,защото не спирам да мисля ,как още някой ще ме излъже,но пък и ми е кофти,че всичките ми приятелки са със сериозните си връзки,някой имат деца вече,омъжиха се ,а аз съм тази която постоянно е с някой за непостоянно ,и ми е доста неприятно ,все едно аз съм мега несериозната,и ми е само до партита и различни момчета,старая се да се променя ,опитвам да имам сериозни връзки,но не ми се получава,знам че не съм идеална ,аз съм страшно ревнива,когато ми дадат повод ,лесно губя доверието в хората.Ами боли ме да,усещам постоянно една тъпа болка и ми е трудно да спя,почти не съм хапвала последните дни ,не плача а просто съм някак си незаинтересована от нищо.Аз съм на 21 ,а имам чувството ,че нямам сили да се боря да имам някаква стабилна връзка.А той радвам се ,че в момента не ме търси,добре ми е когато го чувам някак си спокойно ми е,когато не се караме ,но в момента в който се сетя за лъжите му ,просто не издържам ,искам да го обиждам ,да го удрям ,да крещя ..

Niakoitam
04-04-2013, 13:36
Ако искаш някога да си щастлива просто не трябва да мислиш как следващият ще те нарани.Трябва да вървиш напред с нагласата,че това не е гарантирано,че ще стане.Иначе ти си само на 21 все още има време,не трябва да се хвърляш на първият срещнат за брак.Когато го усетиш тогава.Иначе в доста голяма степен знам какво е усещането.Не трябва да мислиш за това,защото именно тези мисли може да те запратят в грешната посока.Просто трбва да се самуважваш,защото друг по-добре от теб няма да го направи..В подписа ми е казано всичко..Сещай се по-често за лъжите му и не позволявай да те прикотка пак,защото колкото по-бързо се справиш с това толкова по-добре ще е за теб.А в противен случай и по-лошо ще стане. :)

Miglena.M
04-04-2013, 13:50
Знам,просто последните дни ми е наистина трудно и какви ли не мисли ми минават през главата.Трудно ми е ,много ми е трудно,побърквам се :((((((

Godzilla
04-04-2013, 20:42
Предната раздяла как си я преживяла щом не си прекратила ти връзката?

Нали ти написах, живей ден за ден, разведрявай се с нещо малко и избягвай алкохол в големи количества. Може да пийнеш, но не се напивай. Алкохола е страшен депресант като му минава ефекта.

Miglena.M
04-04-2013, 21:07
Ами след 6 месеца,излизане с кое ли не момче и забавления и клубове,много алкохол и 1000 глупости и след всичките сълзи ,просто му се обадих след 6 месеца и ми мина ,не знам как. А за алкохола да ,напълно прав/а си.