PDA

View Full Version : Просто майтап или какво???



LONELYFREAK999
04-02-2013, 19:05
Здравейтеее.....Наскоро, момчето, което харесвам ми писа във фейсбук, че има чувства към мен....аз му казах, че и аз много си падам по негоо, той ми прати целувка и спряхме да си пишем... на другия ден ми написа, че това го бил писал някъв негов приятел, който знае паролата му, а не той....... Според вас наистина ли го е писал негов приятел и ако да защо точно на мен... или е бил той самия и е искал да се избазика? Благодаря за отговорите предварително :)

Ospi
04-02-2013, 19:56
Ако е бъзик аз лично предполагам, че си обект на подиграване от тяхна страна поради конкретна, незнайна за мен причина. Така той се е изгаврил със своя приятел, понеже сега "тя" го харесва! Ако не е бъзик... значи те харесва, но... не знам какво. Страх го е от промяна, може би?

LONELYFREAK999
04-02-2013, 20:01
Един наш общ приятел ми е казвал, че това момче се е интересувало коя съм аз.... не разбирам.. след като и аз съм признала чувствата си към него, защо му е да се бъзика с мен..

tonssy
04-02-2013, 20:06
Кво е тва признаване на чувства по фейсбук ?!
Не знам как по принцип се държи това момче, за да кажа бъзика ли се- не се ли. На живо говорили ли сте си? Как се държи тогава?
Щом като приятелят ти е казал, че той се интересува от теб, значи най-вероятно те харесва, но няма смелост да си признае. А "бъзикът" може да е бил с цел да види какво ще му отговориш.

pressiana
04-02-2013, 21:11
Има много варианти тук. Може да се пробва да види какво ще отговориш, може неговият приятел да знае за някакви чувства към теб, може да ти се подиграват.. Изчакай малко, а ако много държиш, иди го питай директно.

lipecek
04-03-2013, 05:44
За първи април някой чувал ли е ?! :D

keepe
04-03-2013, 06:13
тя казва наскоро , а не на 1ви април :) иначе по темата .... върви и просто поговори с него :)

Wednesday666
04-03-2013, 06:36
Детска история.

Иди го попитай какво е било това, шегувал ли се е.
От отговора му ще можеш да прецениш какво да правиш след това.

Amore-Mio*
04-03-2013, 08:19
Не се занимавай с него.

Деца сте, не мислите. Още повече, че с такива неща шеги не биват. А да не говорим, че ако наистина е така и "един приятел ти е писал", то вероятно си обект на подигравка от тяхна страна.

И втори път не прави грешката да признаваш чувства в интернет и да вярваш на това, което е писано там!

Delziec
04-03-2013, 08:22
^
|

горния отговор ..... това ще си го запиша някъде да го запомня :)