PDA

View Full Version : Problemi s gadjeto



Diaana
04-02-2013, 19:29
Zdraveite! Ot godina i 10 meseca imam vruzka, no roditelite mi neznaqt, a priqtelq mi nastoqva da ima kaja. Kak da postupq durji se gadno s men?

MarkKnight
04-02-2013, 19:41
от 2 години имаш връзка и си успяла да го скриеш от ваще? хУЬАХУЬУХА
БРАВО БЕ !

Diaana
04-02-2013, 19:45
6to puk da ne yspeq?

MarkKnight
04-02-2013, 20:07
14 имаш ли?

babylon_p
04-02-2013, 21:12
Нормално е приятеля ти да иска вашите да знаят.
Доста сериозни са нещата между вас за да си мълчиш пред родителите си.
Бъди сигурна, че ако им кажеш ще ти е много по-лесно и леко на душицата.
Аз лично с моя приятел сме заедно от 8 месеца и родителите ми знаеха още на първия ден, че си имам приятел (благодарение на facebook). А с неговите родители се запознах на третия ден от връзката ни.
Просто седни с майка си, защото тя най-добре ще те разбере (не че баща ти няма), но той е ти е баща и като всеки такъв пази момиченцето си (своята принцеса както още обича да казва моя баща) и ще реагира по-остро на нещата, докато майката е готова да ти помогне и самата тя ще те предразположи към темата. Седнете с чаша кафе или чай някъде на спокойно или на разходка в парка излезте и просто й кажи: мамо искам да ти споделя нещо което пазя в мен от 2 години. Имам си сериозен приятел от две години. Той е еди кой си (името му, къде учи, на колко е... и т.н.) Ако се отнася добре с теб наблегни на това например й кажи: Щастлива съм с него, отнася се много добре с мен, но aко е обратното й кажи, че искаш да се разделите защото той е груб към теб и не се отнася към теб така както заслужаваш.. и те е страх как ще реагира при новината, че не искаш да си с него.. После продължи да речем с: просто ме беше страх от реакцията ти и за това не ти казвах толкова време.
Бъди сигурна, че ще бъдеш разбрана, а за баща ти не се притеснявай майка ти сама ще му съобщи новината, че си имат зет :D
Айде упех и сподели после как е минал разговора.. :) :) :)

LuDa_FukLa_rLzZz
04-02-2013, 22:05
Кажи по-бързо на родителите си!!!

HollyGolightly
04-03-2013, 03:45
Я вземи си инсталирай една кирилица и тогава пиши. Как не се научихте :?

Sh@d0w
04-03-2013, 04:04
Писането на кирилица е задължително.