PDA

View Full Version : Как да преодолея това



T-Rawww
04-02-2013, 22:44
Не мога да пиша първи на момиче... Никога не съм писал, имам някаква гордост ли как се нарича, която просто не ми позволява да пиша първи на момиче. И винаги те ми пишат, обаче тези, които ми пишат първи са някви грозни или аре не грозни ама не ми допадат на мен. Как да преодолея тази гордост и да започна да пиша първи на момичетата?

Иначе на живо нямам проблем, аз съм харесван и си общувам свободно и с познати и непознати момичета.

БожиятАгнец
04-02-2013, 23:43
Качествените, хубави момичета никога не пишат. Каква повече мотивация от това ти трябва?

А, ако е само за писането - не пиши, мамка му (и без това интернет комуникацията е безсмислена). Звъни на мацките с които се запознаваш и ги води на срещи.

Аз ли да те уча как да си мъж?

T-Rawww
04-02-2013, 23:58
Е, да. ТУк си прав за звъненето, но аз ти говоря ако не ги познавам и искам да се запознаем във фейсбук и да ги поканя да излезем.. А това, че не пишат хубавите момичета първи е много вярно, но аз съм си набил някакъв филм, че ако пиша първи ще ме приемат за някакъв балък, дето им вдига самочувствието не знам и аз що си мисля такава и имам някво его мъжко :Д

БожиятАгнец
04-03-2013, 00:15
Е, да. ТУк си прав за звъненето, но аз ти говоря ако не ги познавам и искам да се запознаем във фейсбук и да ги поканя да излезем.. А това, че не пишат хубавите момичета първи е много вярно, но аз съм си набил някакъв филм, че ако пиша първи ще ме приемат за някакъв балък, дето им вдига самочувствието не знам и аз що си мисля такава и имам някво его мъжко :Д

Всъщност си изключително прав. Точно затова като пишеш е важно да се разграничаваш от тълпата балъци с които си пише, за да си вдига самочувствието. Трябва да й бъдеш забавен,интересен, оригинален и да й покажеш, че си мъж с топки и искаш тя да ги погълне заедно с....Да, разбра ме.
Тя трябва да те приема за сексуален обект.
Приеми, че ти си наградата. Тя ще се бори за теб, а ти единствено трябва да й пишеш пръв и да й покажеш 'що за готин пич си, да я заинтригуваш.

От там нататък я водиш на среща.

Виж сега, точно егото е голям проблем при тия неща. Но не съм чувала някой да е ебал егото си или когато е влизал в ресторант с егото си всички мъже да се обърнали. За тази работа си трябват жени. Пък майната му на егото.

Ти си мъж, тя е жена - няма нищо по-нормално от това ти да искаш да я ебеш. И тя ще го знае каквото и да й напишеш. Вече, ако искаш наистина да я чукаш има разлика - тогава трябва да напишеш нещо с което да й пуснеш въдица и тя да захапе.

Ако те отреже - просто не иска да се ебе с теб. Това е. Толкова е просто. Та, майната му на егото.

Накарай я да си поиска ебането и си готов. Няма шанс да си балъкът. Най-много да се провалиш по бързата процедура - но това е хубаво, така няма да инвестираш време. Знаеш - в такъв случай тя просто не иска да се ебе с теб.

Не взимай прекалено на сериозно тези неща. Но все пак знай, че никоя няма да ти чукне на вратата с бутилка шампанско и кутийка Дюрекс.

T-Rawww
04-03-2013, 08:27
Благодаря ти за съветите адски много!

Amore-Mio*
04-03-2013, 08:31
Трябва да поемеш риска и да пишеш!

Но да, момичета всякакви и не си наясно какво може да се върти в главата на дадено момиче. Но тук именно е риска. А лошо от това да опиташ да следваш това, което искаш - не виждам.

WohooMAD
04-03-2013, 09:54
Не мога да пиша първи на момиче... Никога не съм писал, имам някаква гордост ли как се нарича, която просто не ми позволява да пиша първи на момиче. И винаги те ми пишат, обаче тези, които ми пишат първи са някви грозни или аре не грозни ама не ми допадат на мен. Как да преодолея тази гордост и да започна да пиша първи на момичетата?

Иначе на живо нямам проблем, аз съм харесван и си общувам свободно и с познати и непознати момичета.

Отваряш чата...Пишеш " Здравей :) " затваряш очи и натискаш Enter , не е кой знае колко трудно :D

Tsukuda_Hiroshi
04-03-2013, 12:19
Тогава за какво ти трябва да им пишеш? Зарибявай си на живо. И твоето не е гордост, а простотия, ако питаш мен...

sneering
04-03-2013, 12:44
Тогава за какво ти трябва да им пишеш? Зарибявай си на живо. И твоето не е гордост, а простотия, ако питаш мен...

Тва 'зарибявай',като го чуя и веднага си те представям къв повърхностен играч си..Простотията е в теб пич,тва че момчето не ги твари в чатовете и гледа да не става като останалите 1000 ей такива Зарибители,дето се правят на клоуни,не означава че е простотия,а даже виждам нещо стойностно в това :)))

Те затова всякакви мърли имат самочувствие до небето,щото винаги се намира някои изтръпнал селянин да им пише и да им захранва нищото общо с реалността его ..

Godzilla
04-03-2013, 12:52
Те затова всякакви мърли имат самочувствие до небето,щото винаги се намира някои изтръпнал селянин да им пише и да им захранва нищото общо с реалността его ..

Напълно съгласен съм. Толкова са надути всички, че чак ми се гади като ги гледам и като си помисля. Нереално чак.

T-Rawww
04-03-2013, 13:51
В последните два отговора се крие цялата истина

Tsukuda_Hiroshi
04-03-2013, 16:49
Ако пиша на висок стил, излиза, че никой не разбира за какво иде реч. Ако говоря като 99% от келешчетата, чиято вЪзраст сЪвпада с тази на тези вЪв форума, излиза, че простотията е в мен.
Да, не мисля, че някой хвЪрля захранка на женските представители от вида хомо сапиенс. Да, не сЪм сЪгласен и с термина "отварям", вместо правилното "дефлорирам", но сЪгласи се, че това е форум, пЪлен с пубери. Нали не очакваш да говоря като някой декан от БАН???

Те затова всякакви мърли имат самочувствие до небето,щото винаги се намира някои изтръпнал селянин да им пише и да им захранва нищото общо с реалността его .. --> Не знам как стоят нещата там, нямам си работа с мЪрли без покритие...