PDA

View Full Version : Боли, много боли !!!



Anitoo :**
04-02-2013, 22:53
Гледам, че тук много хора постват проблемите и историите си и реших , че и аз имам нужда от друга гледна точка. Всичко започна напълно невинно, той беше новото дете в квартала (това беше през 2010 тогава бяхме деца ) и нали както е нормално се запознахме и започнахме да играем. Той започна да излиза по често и ние всичко го приемахме радостно. Но в онзи ден, онзи ужaсен ден в които играхме на една игра той се оказа зад мен, хвана ме за рамената и съвсем леко ме размачка (и аз незнам защо) аз се обърнах и го погледнах, погледите ни се засякоха, тогава аз се влюбих в неговата топла усмивка, в неговите блестящи очи и в нежното му докосване. Впрочем ние имаме 3 години разлика , аз съм 6ти клас той е 9ти (Вмомента съм 6ти клас ) . Не след дълго той започна да се чувства в свой води, дълго , дълго , колко дълго - година и половина. Той се натискаше на две от най-добрите ми приятелки и под натискане имам в предвид - прегръщаше ги, целуваше ги по устата, не че още не го прави де, те се борят и се опитват да ми помогнат да не страдам по него но нещата не се получават . От това много ме боли. Аз му казах че съм влубена в него и той ми каза че не иска връзка точно сега , за да не си разваля приятелството с мен, но ми и даде надежда че мое да сме заедно, и аз глупачката повярвах. Тази година започна и мен да целува и прегръща, абе като цяло започнах да съществувам за него, но то е от дъжд на вятър. Та тази година се появи и едно ново момиче, тя вече ми е почти БФФ, защото прекалено много се сбилижхме през тези месеци. Но за 3 -4 месеца той я е целувал и прегръщал около 100 пъти повече от мен. Тя ми каза че има чувства към друго момче, а пък той ми каза че няма да ми позволи да я намразя, но с неговото държание към нея съм била на границата. Но и тя му позволява да я прегръща или той да си лежи в скута и, или пък тя най-спокойно си сяда в него. И ме боли, много при това , разкъсвам се, от доста отдавна пак се чувствам невидима за него, гадно е и незнам как да го преодолея. Моля ви кажете ми, имам нужда от помощ. Благодаря ви! :)

HollyGolightly
04-03-2013, 03:20
От такива, дето се натискат и целуват с всички, стой по-далече. Няма смисъл да се мъчиш и да му даваш възможността да си играе с теб както и когато му се прииска. Опитай се да се държиш по-хладно с него, не му обръщай толкова внимание, не му давай повече да те пипа и целува, в началото може да ти е трудно, но ще свикнеш и след време даже ще се чудиш защо си си губила времето, мечтаейки за него.

Amore-Mio*
04-03-2013, 08:25
Върти момичетата на малките си пръстчета, ама то и момичетата са малки, като гледам.

С такъв като него - не се занимавай.
Целта му не е сериозна връзка, а нещо временно и неангажиращо.

Delziec
04-03-2013, 08:30
мдааам , познато .... такива момчета по принцип ако не се променят (както ти викаш сега е 9ти клас) до 2-3 години ще останат такива цял живот и ще нараняват безброй момичета :) колкото до тебе ... както си 6ти клас , ако не искаш да си спомняш с лошо най-хубавите ти години , просто го заеби да си прави кефа там с другите момичета :)

Anitoo :**
04-03-2013, 15:09
opitvah nqkolko puti i mi beshe mnogo trudnoo :( i znam che trqbva da go zabravq, no neznam kak, ta toi e nai-golqmata mi greshka :(