PDA

View Full Version : Объркан съм



askadas
04-03-2013, 08:44
Аз съм момче и имам приятелка със която сме заедно от 6 месеца, от който във тези 6 месеца, тя ме е лъгала доста, и през повечето пъти съм я хващал. Но сега ми е доста трудно след тези 6 месеца. До сега съм имал връзки във който съм се влюбвал 4 пъти. Исках да подчертая, че двамата сме НЕпълнолетни!
До сега никое друго момиче, не се е държало толкова мило, и грижовно със мен.
Никое друго момиче, не ми е казвало, че държи на мен истински , и че ме обича.
Никое друго момиче не е плакало за мен толкова колкото тя. Тя твърди, че ме обича но до сега не ми го е доказала.

Доста е грижовна и мила със мен, аз съм объркан по много причини от неина страна и още ми е гурзно и нервно за това което тя е правила.
Ще ви разкажа на кратко това което ме мъчи, а то е, че тя е спала и е имала повече интимни отношения отколкото аз, а впрочем със 6 мъже и е правила "леки" номерца, спала е със тях просто ейтака, само заради секса и заради кефа. Доста кофти!
Целия град е знае като тъпо, глупаво и "леко" момиче. И всички я обиждат й я наричат (ку**а)
А аз не съм сигурен че е такава!!
,
А аз не съм сигурен дали съм готов за нея, дали я желая. След като е преспала със толкова до сега.
Тя твърди, че е била глупава тогава, че е мислела по друг начин, че се е подвела от
по много причини, наи вече от приятелките си
Разделял съм се със нея два пъти (трайно), впрочем със много много голямо предупреждение, защото тя ме лъже постоянно. И я предупредих след втория път когато се събрахме, че ако ме излъже още един път, си заминава и то ще е завинаги. От както и простих последния път от тогава мисля, че не ме е лъгала.
Объркан съм, Митко Ст. Загора

WohooMAD
04-03-2013, 09:52
Не успях да разбера спала ли е с някой докато сте заедно ? Ако те лъже за миналото си, остави го на мира... Явно нея я е срам и не иска да говори за него! Има много фактори поради които да те лъже, но сте малки все още (Не че аз съм голям), но на тази възраст е трудно да се гради тази т.н "Сериозна връзка", поради много и най различни фактори! Най вече заради поколението ни...Разврата...Леките моми и т.н.. Съветвам те ако ти изневерява просто я остави и давай смело напред! Ако те лъже за миналото си (преди теб) просто остави нещата така и спри да се интересуваш ЗАСЕГА!

evilgirl95
04-03-2013, 09:55
Хората наистина се променят. Ако вярваш, че се е променила и изпитваш нещо към нея-остани с нея.. Ако пък това че е спала с много момчета те притеснява и не можеш да го превъзмогнеш-слагай край, защото после ще ти става все по-трудно да я оставиш.. Ти сам знаеш какво да направиш.. ние не можем да ти помогнем..
Искам само да ти разкажа нещо:
Имам една позната,с която вече не общувам откакто тя се промени коренно.. Та тя постоянно спи с разни момчета.. постоянно се чуват слухове за нея.. тя е като мит.. всеки я знае.. Тя си има приятел от 1 година и момчето е забравило факта, че е спала с над 20 момчета, че е правила френска на някъв мангал, че е правила тройки и така нататък.. той наистина я обича и заслужава уважението ми, че не се отказва от шибания боклук.. Но се оказва, че тя през цялото време лъже горкото момче а той не знае.. спи с други .. прави си тройки, докато той я чака някъде.. много гнусно ми е ..
Просто исках да ти споделя.. Вярвам в промяната на хората.. но има поговорка-Вълкът кожата си мени, но нрава не!

evilgirl95
04-03-2013, 09:59
Но пък в крайна сметка съм и леко пристрастна, защото вярвам в светостта за секса.. и че той трябва да се прави само с един човек..

WohooMAD
04-03-2013, 10:02
Но пък в крайна сметка съм и леко пристрастна, защото вярвам в светостта за секса.. и че той трябва да се прави само с един човек..

Така е ! Знам случай подобен на този който ти разказа, но с Happy end...Демек момичето просто спря да прави такива извращения и от 2 години е с това момче и не е погледнала друг !

askadas
04-03-2013, 11:06
Не успях да разбера спала ли е с някой докато сте заедно ? Ако те лъже за миналото си, остави го на мира... Явно нея я е срам и не иска да говори за него! Има много фактори поради които да те лъже, но сте малки все още (Не че аз съм голям), но на тази възраст е трудно да се гради тази т.н "Сериозна връзка", поради много и най различни фактори! Най вече заради поколението ни...Разврата...Леките моми и т.н.. Съветвам те ако ти изневерява просто я остави и давай смело напред! Ако те лъже за миналото си (преди теб) просто остави нещата така и спри да се интересуваш ЗАСЕГА! Не ми е изневерявала до сега, сигурен съм на 98 %, изтри си телефоните номера, остави само на приятелки! Изтри си скайп абонатите, пише си сега само със мен и ми предложи да си направим общ профил преди около 2 месеца. Грижовна и мила е със мен, до сега никоя друга не се е държала така със мене. Но това което е правила преди да тръгне със мен ме вбесява и някой ку******и номера които ми направи във началото на връзката ни първите 2-3 месеца.

evilgirl95
04-03-2013, 12:11
Брат.. като чета и си мисля, че хич няма да я бъде.. няма да превъзмогнеш миналото..

HarabeishoOrGoHome
04-03-2013, 13:01
Ако сам не го превъзмогнеш, ние заради теб- не можем.

Amore-Mio*
04-03-2013, 13:21
По - добре се откажи, не си готов за тая връзка.

Първо: Трябва да преодолееш миналото й, в противен случай нещата ще са много, много сложни. Реално, ако смяташ, че се е променила и вече си е момичето, което искаш - бъди с нея. Иначе безсмислено е.
Второ: За какво те лъже?
Лично мен това постоянно лъжене ми говори за доста гадни неща и най - вече, че промяна липсва.
Трето: Ти самият не искаш да си обвързан с нея, поради една или друга причина.
Затова сядаш, обмисляш нещата, разбираш се със себе си и чувствата си, и това е.

askadas
04-03-2013, 19:18
...
Затова сядаш, обмисляш нещата, разбираш се със себе си и чувствата си, и това е.
Кое да обмислям дайте ми някакви примери.

Какво бихте ме посъветвали от написаното от мен?
какво да направя, приятели объркан съм

evilgirl95
04-03-2013, 19:29
Ох... Можеш ли да преодолееш това че е правила секс само за кефа и то с доста момчета.. Има два варианта:
можеш-оставаш с нея;
не можеш-късате.....

askadas
04-04-2013, 09:53
Тя е прекрасна, тя не е като другите, тя е 10 пъти по различна от другите момичета. Как да я зарежа кажете ми? След като ме обича

evilgirl95
04-04-2013, 10:26
Ами тогава ще ти се наложи да се опиташ да преодолееш всичко,което е правила..

askadas
04-04-2013, 10:30
Трудно ми е, дали имаме шанс ?

Ospi
04-04-2013, 10:56
Ти слушаш ли се кво говориш бе, дали имали шанс. Та вие сте заедно, момичето се променя заради ТЕБ! Не всяка тръгва да се променя ей така заради някой си. Не прави глупости и не прецаквай това заради неща, който вече са минали. "Миналото", няма го вече, освен в главата ти. Всички моми ще ти правят курвенски номера в началото, макар и да не знам конкретно за колко курвенски става дума. Щом не те е лъгала от тогава, откакто си я предупредил, какво толкова :D? Как да ти докаже, че те обича, казва ти го, плаче за тебе, то си личи ако наистина те обича. А тва дали верно ти се кефи, ти кажи. Ти си с нея. За момента според мен хич не си струва да я заебаваш. Тя ти се кефи, щом и ти се кефиш...

askadas
04-04-2013, 11:08
Ти слушаш ли се кво говориш бе, дали имали шанс. Та вие сте заедно, момичето се променя заради ТЕБ! Не всяка тръгва да се променя ей така заради някой си. Не прави глупости и не прецаквай това заради неща, който вече са минали. "Миналото", няма го вече, освен в главата ти. Всички моми ще ти правят курвенски номера в началото, макар и да не знам конкретно за колко курвенски става дума. Щом не те е лъгала от тогава, откакто си я предупредил, какво толкова :D? Как да ти докаже, че те обича, казва ти го, плаче за тебе, то си личи ако наистина те обича. А тва дали верно ти се кефи, ти кажи. Ти си с нея. За момента според мен хич не си струва да я заебаваш. Тя ти се кефи, щом и ти се кефиш...

Това е смисъла.. На какво се кея, не те разбирам напълно? Тя не е като другите това е цялата работа, затова искам да съм със нея. Все пак да не забравяме, че е имала 9 месеца сериозна връзка преди мен!
Нямали сме все още интимни отношения със нея, независиму от времто което сме прекарали заедно (6 месеца)

Josefinne
04-04-2013, 11:15
Сам се вкарваш във филми. Няма за какво да я зарязваш! Казваш, че не е доказала, че те обича - а малко ли е това, че ти е вярна, че е грижовна и мила с теб ( по твои думи - както никое друго момиче преди нея), че си е изтрила всички неподходящи контакти от фейсбук, скайп е телефона. Това не е ли доказателство? Ти направил ли си го за нея?
И при всички положения, не мога да разбера, защо вместо да се гордееш, че тя е имала смелостта да си признае и да бъде напълно откровена с факти от живота си преди, от които се срамува. И ти ще я накажеш, че е постъпила правилно, като скъсаш с нея?!
Няма значение какво се е случвало преди връзката ви. Няма значение, че е спала с някакви момчета преди това. Да не сме 17ти век, че да си търсиш девствена жена за брак? Преди всичко, когато е правила всички тези неща, било то и за забавление, не е била влюбена в теб. И това, че ги е правила, не значи, че не е свестна, не значи, че ще започне да го прави отново, още по-малко докато сте във връзка. Не можеш да си вадиш такива изводи.
Ти трябва да си човекът, който ще я подкрепи, който ще застане пред нея и ще я защити, когато целият град я нарича К**рва и ще кажеш, че всички са глупаци! Така ТИ ще докажеш любовта си.

Ospi
04-04-2013, 11:20
Това е смисъла.. На какво се кея, не те разбирам напълно? Тя не е като другите това е цялата работа, затова искам да съм със нея. Все пак да не забравяме, че е имала 9 месеца сериозна връзка преди мен!
Нямали сме все още интимни отношения със нея, независиму от времто което сме прекарали заедно (6 месеца)

Смисъл, исках да кажа, че ти я харесваш. И тя те харесва. Миналото няма значение, всеки прави глупости.

askadas
04-04-2013, 11:24
Сам се вкарваш във филми. Няма за какво да я зарязваш! Казваш, че не е доказала, че те обича - а малко ли е това, че ти е вярна, че е грижовна и мила с теб ( по твои думи - както никое друго момиче преди нея), че си е изтрила всички неподходящи контакти от фейсбук, скайп е телефона. Това не е ли доказателство? Ти направил ли си го за нея?
И при всички положения, не мога да разбера, защо вместо да се гордееш, че тя е имала смелостта да си признае и да бъде напълно откровена с факти от живота си преди, от които се срамува. И ти ще я накажеш, че е постъпила правилно, като скъсаш с нея?!
Няма значение какво се е случвало преди връзката ви. Няма значение, че е спала с някакви момчета преди това. Да не сме 17ти век, че да си търсиш девствена жена за брак? Преди всичко, когато е правила всички тези неща, било то и за забавление, не е била влюбена в теб. И това, че ги е правила, не значи, че не е свестна, не значи, че ще започне да го прави отново, още по-малко докато сте във връзка. Не можеш да си вадиш такива изводи.
Ти трябва да си човекът, който ще я подкрепи, който ще застане пред нея и ще я защити, когато целият град я нарича К**рва и ще кажеш, че всички са глупаци! Така ТИ ще докажеш любовта си.

Няма какво да се оплаквам от нея всичко във нея е както трябва, но тези неща от преди .. :( ! Но друго такова момиче като нея наистина не познавах, влюбвал съм се й винаги са ме лъгали. Но сега във тази връзка малко съм объркан за нещата който направи когато тръгнахме във началото. Не съм много сигурен във чуствата си :(, но със сигурност няма да е зарежа. Предупредил съм я, само още една лъжа и си тръгвам.

minchorna
04-04-2013, 11:45
Ебати разлигавеното детенце.Искам с нея,ама не искам с нея,лъже ме,ама няма друга като нея.Ти мъж ли си или пу*ка.Ебати драмите,ебати историите.

askadas
04-04-2013, 11:58
Отивай да спамиш във феисбук
П.С: Заглавието "Объркан съм"
Като не ти харесва сайтa - Alt + F4 :)

minchorna
04-04-2013, 12:00
А не,тука ми е по-интересно да гледам емоционално разбъркан пубер,който не знае дали го сърби или го боли.

fenastz
04-05-2013, 09:08
СЛЯП си. Бивш пушач и бивша курва няма.