PDA

View Full Version : Запознанства



evilgirl95
04-03-2013, 12:36
Пиша ви от името на моя много добра приятелка.. Тя си няма приятел, а иска да намери такъв (на 18 е)... който да е свестен разбира се.. а попада на боклуци, главно защото повечето момчета са такива.. Вие не можете да решите проблема как да не попада на боклуци, но дайте някакви съвети как да се запознае с нови хора.. Снощи играхме на една игра "Познаваш ли Г...." .. но попадна на голям боклук, който искаше само секс..и не само тя, но и аз се обезкуражих.. дайте някакви по-добри съвети за запознанства...
Друг е въпроса, че тя се привързва много трудно към хората.. привързвала се е само към едно момче, но се разделиха и сякаш това и пречи във връзките и ..и не знае как да го преодолее.. (а тя всъщност и към него беше студена отначало)..съвети?

xoxi
04-03-2013, 13:04
Къде ги търсите тези момчета?
Има предостатъчно готини момчета. Явно при вас е нещо грешката.

evilgirl95
04-03-2013, 13:08
Аз си има приятел... намерила съм свестния от първия път.. а това, че тя не може да го намери, не значи, че грешката е в нея.. не знам защо винаги хората търсят грешката.. аз моля за съвети, защото аз не мога да и дам такива.. нямам опит със запознанствата.. първото ми гадже е и сегашното.. не моля за упреци, а за съвети...

DisappointedDreamer
04-03-2013, 13:14
^'Щото ако не правиш нещо като хората (или не намираш резултат от това, което вършиш), значи очевидно правиш грешка, която трябва да отстраниш.

Нека не се вкопчва в идеята за приятел. Нека излиза, общува и да се забавлява.

Amore-Mio*
04-03-2013, 13:14
не знам защо винаги хората търсят грешката..

Именно.
Защо и ти търсиш грешката, като казваш, че момчетата са виновни, защото по - голяма част от тях са "боклуци" ?
Всичко с времето си. И до момента, в който тя не се отърси от миналото си и не престане да мисли за другия, и да сравнява всеки нов с него - нищо няма да се оправи.

Niakoitam
04-03-2013, 13:24
Защото често студенината страшно отблъсква.Може би и за това и не намира точният пич.Друг е въпроса,че може и да търси същият като предишният, а напълно еднакви хора няма. :)

girlwithblueeyes
04-03-2013, 14:27
Има много свястни момчета не всички са боклуци просто явно не е имала късмет. Нека спре да го търси този приятел а се остави нa течението и той сам ще дойде .

BeautyBeast
04-03-2013, 14:45
Има много свястни момчета не всички са боклуци просто явно не е имала късмет. Нека спре да го търси този приятел а се остави не течението и той сам ще дойде .

+1
А и дано не го търсите само в фейсбук.

Tsukuda_Hiroshi
04-03-2013, 16:53
а попада на боклуци, главно защото повечето момчета са такива.. --> Само на 18, а вече знае, че "повечето са боклуци"... След още някоя година и ще стане "всички са еднакви"... Моля ти се! Това е все 1 аз да кажа, че повечето са курви. Няма как да се знае процентното сЪотношение, защото не може да се направи представителна и достоверна извадка за "повечето" в глобален аспект.
Следователно - повечето от тези, които вие познавате, са боклуци. Сменете си компанията!

evilgirl95
04-03-2013, 19:14
Ъъ... каква компания.. аз ти казвам че тези с които се запознава се оказват боклуци.. тя не може да знае какъв е само по вида му.. човек се отчайва така.. затова почва да мисли, че повечето са еднакви...

Tyler The Creator
04-03-2013, 19:28
Намерила си свестен от първия път ? И като ти бие дузпата след 1 седмица ще стане и той боклук, НЪЛ тъй ?

evilgirl95
04-03-2013, 19:40
Ами ходим от 4 години .. ама айде.. да предположим, че си прав..
.. едно е да имаш дълга и здрава връзка.. и да се разделите по някаква причина.. а друго е да се запознаеш с някой и той да започне разговора със "Правиш ли секс".. намираш ли разлика..

evilgirl95
04-03-2013, 19:46
Работата леща.. мрааазя ненужни изпълнения.. честно.. ако някой има да дава съвет по темата като например girlwithblueeyes, BeautyBeast, Niakoitam и други... да го даде .. благодаря много момичета.. но не искам някви тъпи упреци.. и без да ми знаеш историята да ми казваш как приятеля ми щял да ме зареже.. или как проблема бил в момичето, че не може да намери свестен.. НЕ ПИТАМ ЗА ЛИЧНИЯ СИ ЖИВОТ.. не се меси в него... НЕ ТЕ КАРАМ ДА РАЗРЕШАВАШ ПРОБЛЕМИ.. МОЛЯ ЗА СЪЪЪЪЪЪЪВЕТ..

girlwithblueeyes
04-03-2013, 22:03
Мила моя и 10 години да ходите не се знае дали утре някой от вас няма да срещне друг човек и да се разделите
Проблемът до някъде се крие и в момичето защото не допуска никой до себе си а това е кофти , не е хубаво за една връзка
И това , че всички мъже са боклуци е супер изтъркано вече . Има и боклуци но има и много страхотни момчета . Може да не го срещнала сега но ,не значи , че няма да срещне в бъдеще
И да не трябва да се вини само момчето за едната несполучлива връзка защото така както момчетата са боклуци таак и момичетата понякога сме пълни лигли .

Ospi
04-03-2013, 23:06
Ами среща някой като мен и е готова. :D

HollyGolightly
04-04-2013, 00:27
Явно приятелката ти малко или много трябва да се промени и да престане да привлича боклуци. Понеже реално погледнато, това което свързва всичките момчета, на които "попада" е тя. И това, че се е запонзала с някого не означава, че директно трябва да тръгнат, нека си даде време, да ги опознае и така ще и е много по -лесно да намери някой нормален.

s40t4
04-04-2013, 08:22
Ъъ... каква компания.. аз ти казвам че тези с които се запознава се оказват боклуци.. тя не може да знае какъв е само по вида му.. човек се отчайва така.. затова почва да мисли, че повечето са еднакви...

И аз като се запознаам или повечето с който излизам се оказват к*урви кво да правя,а?
Епа ние като сме боклуци вие сте к*урви,а?!? Много е тъпо да се говори в множествено число..
Ето тва,че за нея всички са боклуци, че за нея всички са множествено число, а и е студено няма да си намери приятел.. ще си остане сама понеже има много акъл. Имам приятели(момчетата) ,който са сериозни и търсят тръпката и тва да има нещо, а не секса, но няколко пъти съм бил свидетел какви парчета късат щот не ги радвали.

Съвети ли.. да почне да се събира с други компании, да не е студена и да не продължава да нарича всички боклуци...

Ospi
04-04-2013, 09:21
Истинските пичове са рядкост. Ама говоря, пичовете, дето нито са загубеняци и нито са боклуци. Иначе масата от хората са:
1. Лузърите, загубеняците, nice guys - Е те наистина ще ви боготворят и ще ви вървят подир гъза. Срамежливи, неуверени, нямат собствено мнение, абе изобщо няма с какво да ви привлече. Нали знаете, момченцето, молещо се тя да е с него. Е, едва ли приятелката ти дори е била с такъв индивид.
2. Боклуците, както ги наричаш - Те пък са си боклуци, но във всеки случай са по-привлекателни от лузърите. Нали знаете, пичовете с огромно самочувствие без покритие, държащи се с другите като с боклуци. Е да, гадове са, но това самочувствие дето имат и тия емоции дето ви носят (все разнообразни, лоши, хубави, квито искаш) привличат. Приятелката ти пък все на това е попадала.
Има едни дето нито са боклуци, нито са лузъри. Съчетават добрите качества на гадовете и не ти вървят подир гъза като поредния загубеняк. Е, късмет с намирането на им.

БожиятАгнец
04-04-2013, 22:11
а попада на боклуци, главно защото повечето момчета са такива..

който искаше само секс..

и не само тя, но и аз се обезкуражих..

-"Попада на боклуци" - няма такова животно. Избира си боклуци. На 18 поне за изборът си може да отговаря...

-Може би само това може да предложи?
(А това с "иска само секс" никога не съм го разбирала. Еми, естествено, че ще иска секс. Тя преди и след това толкова ли не може да си го предразположи и поопитоми? Тези със "само секс" мъркат като котенца, ако имаш правилното поведение.)

-Не се обезкуражавай и бъркай много, че накрая ти ще го изядеш.

Иначе съм се убедила, че запознанства "с приятел на приятел на приятелка" са най-рисковани. Качествената стока не ти я бутат в ръцете.

Най-съм доволна от спонтанните си запознанства. Ти не търсиш нищо, той също. Срещате се, в един момент погледите ви се засичат, а в следващият вече съдбите ви са преплетени и белегът е оставен завинаги.

Отчаяните хора рядко избират стойностни партньори...

Pedigree
04-05-2013, 07:39
Това че вие на всяка цена си търсите момчета, а междувременно с това ви падат критериите, е причината всички да са боклуци. Има момчета, които не стават. Както има и момичета, които не стават. Тъжно е също, когато едно момиче може да предложи само секс, това е прозрачо в повечето случаи, затова и повечето нападат на най-лесното.
Какво значи търсите си приятели? Къде ги търсите тези приятели, момичета? Какво значи идеи за места и за запознанства? Как ги търсите? Какви ги търсите? Леле, аз се смайвам, когато някой си 'търси гадже', това не е да си търсиш чанта, която ти пасва на обувките.
Отчаяни девойки, не се чудете защо си нямате гаджета.

evilgirl95
04-05-2013, 08:37
Pedigree не си наред поне чети постовете... Не ме наричай отчаяна.. имам си приятел .. дългогодишен... тя си няма.. но това не я прави отчаяна и смотанячкааа.. Ако искаше да предлага секс щеше да има много гаджета до сега.. разбираш ли го.. трябва ли да навлизам в подробности.. девствена е.. не иска секс.. запознава се със случайни момчета.. от къде да знае какви са .. ти ако си гуру кажи... да идваме при тебе да ни казваш кой какъв е .. бахси майката.. недочели ... недочули се обаждат... реших да не се меся в шибаната тема повече... но направо ми писна някои хора да ръсят глупости.. Благодаря на всички останали за свъветите :)

fenastz
04-05-2013, 08:52
Освен ако има желание да става монахиня, на 18 не е нормално да е девствена, повечето момичета го правят за първи път на 14-15 години. Никой нормален мъж няма да се навие да е с момиче на 18 и да не правят секс, така че кажи на приятелката си да си свери календара.

evilgirl95
04-05-2013, 08:58
Освен ако има желание да става монахиня, на 18 не е нормално да е девствена, повечето момичета го правят за първи път на 14-15 години. Никой нормален мъж няма да се навие да е с момиче на 18 и да не правят секс, така че кажи на приятелката си да си свери календара.

Ами и аз съм съгласна с теб.. обаче пък и не може да го направи с някой от улицата.. просто не е морално.. все пак иска да си намери приятел.. връзката да се задълбочи малко и тогава нали ... не само за едното *****... не върви..

pandabear
04-05-2013, 09:46
почвай да пишеш лични съобщения из форона

Pedigree
04-05-2013, 11:54
Pedigree не си наред поне чети постовете... Не ме наричай отчаяна.. имам си приятел .. дългогодишен... тя си няма.. но това не я прави отчаяна и смотанячкааа.. Ако искаше да предлага секс щеше да има много гаджета до сега.. разбираш ли го.. трябва ли да навлизам в подробности.. девствена е.. не иска секс.. запознава се със случайни момчета.. от къде да знае какви са .. ти ако си гуру кажи... да идваме при тебе да ни казваш кой какъв е .. бахси майката.. недочели ... недочули се обаждат... реших да не се меся в шибаната тема повече... но направо ми писна някои хора да ръсят глупости.. Благодаря на всички останали за свъветите :)

Я се успокой малко, драга. Самия факт, че питаш в тийн форум как да намериш гадже на приятелка ти, е достатъчен, за да те определя като отчаяна, както и с липсващ умствен багаж.
Хубаво, приятелката ти е девствена и си търси гадже, в случая принца на бял кон, ти си я обичкаш, искаш да й помогнеш, това го разбрахме всички. Ти обаче не разбра, че това не е нещо, което просто можеш да направиш, след като ти обяснят как. Случва се, спонтанно е, няма как да го заплануваш. Като си има критерий и не ще само едното чукане, ще си седне на дупето, и ще чака, докато просто не реши, че е срещнала такова момче, а няма да се чуди къде да ходи, за да го търси.

dimitar_ak
04-05-2013, 11:58
Това "повечето момчета са боклуци" ме подсеща за една хубава приказка:

"Всички мъже са еднакви. Да пием за жените, които са проверили дали е вярно".

YoUcANNOtiMaGiNe
04-05-2013, 15:54
Истинските пичове са рядкост. Ама говоря, пичовете, дето нито са загубеняци и нито са боклуци. Иначе масата от хората са:
1. Лузърите, загубеняците, nice guys - Е те наистина ще ви боготворят и ще ви вървят подир гъза. Срамежливи, неуверени, нямат собствено мнение, абе изобщо няма с какво да ви привлече. Нали знаете, момченцето, молещо се тя да е с него. Е, едва ли приятелката ти дори е била с такъв индивид.
2. Боклуците, както ги наричаш - Те пък са си боклуци, но във всеки случай са по-привлекателни от лузърите. Нали знаете, пичовете с огромно самочувствие без покритие, държащи се с другите като с боклуци. Е да, гадове са, но това самочувствие дето имат и тия емоции дето ви носят (все разнообразни, лоши, хубави, квито искаш) привличат. Приятелката ти пък все на това е попадала.
Има едни дето нито са боклуци, нито са лузъри. Съчетават добрите качества на гадовете и не ти вървят подир гъза като поредния загубеняк. Е, късмет с намирането на им.

Това! Въпрос на късмет е дали ще попаднеш на третия тип.


Освен ако има желание да става монахиня, на 18 не е нормално да е девствена, повечето момичета го правят за първи път на 14-15 години. Никой нормален мъж няма да се навие да е с момиче на 18 и да не правят секс, така че кажи на приятелката си да си свери календара.

Я бягай, бе.