PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ!



mimoko666
04-03-2013, 19:55
Здравейте хора преди известно време се запознах с едно прекрасно момиче. Огромно впечатление ми направи и на външен вид и на характер, чувство за хумор, загриженост и тн. Но тя в момента си има приятел и доколкото разбирам е доста сериозно дори и да можех не бих се намесил в тяхната връзка защото момчето нищо не ми е направил и знам какво е да си на негово място. Та с съответното момиче се видяхме веднъж честно казано не мога да го нарека точно среща, но нещо такова пихме по нещо ;) мисля, че не съм се издал, че искам от нея нещо повече от приятелство, но знам ли нали имат 6-то чувство. А аз искам нещо сериозно не като повечето момчета... Поканих я да се видим пак, но заради силния дъжд не стана работа. Та сега положението е такова 'Искам я много, но си има приятел не искам да се правя на идиот и да ги съпвам ' Ако някой може да ми даде съвет какво да правя като се видим и какво да правя изобщо ще бъда благодарен, побърквам се вече :)

TheBobqk
04-03-2013, 20:40
Ти сам си отговаряш какво да направиш. Бъдете си приятели, но не им съсипвай връзката. По-добре премини напред.

mimoko666
04-03-2013, 22:22
Лесно е да се каже, но май яко съм се филмирал по нея...

TheBobqk
04-04-2013, 08:41
Случвало ми се е, просто бъди разумен, никой не е казал, че е лесно. Предполагам, че ако излезете и започенеш да й правиш намеци ще се отдръпне от теб или ще си имаш проблеми с приятеля й. Затова е по-добре да си останете приятели, а ако смяташ, че не можеш така съвсем спокойно можеш да спреш контакта си с нея.

mimoko666
04-04-2013, 11:21
Мисля да не спирам контакт и да изчакам докато скъсат без да се меся...

Amore-Mio*
04-04-2013, 11:36
Мисля да не спирам контакт и да изчакам докато скъсат без да се меся...

Това е вариант, да.
Но никога не би могъл да знаеш дали изобщо някога ще скъсат.
Другият вариант е да видиш и разбереш нещата от момичето относно това как върви между тях, дали проявява интерес към теб, но пък не е препоръчителен, защото все пак ще се наложи някаква намеса от твоя страна.

xXxPETYAxXx
04-04-2013, 11:46
Ако си останете приятели, тя ще те приеме за наистина близък приятел и след време, когато(ако) скъсат със сегашния ѝ нямаш почти никакъв шанс за измъкване от френдзоната.
Излезте още няколко пъти, виж как се развива връзката ѝ, как тя се държи с теб и т.н. Да покажеш на някого, че го харесваш не значи, че му се месиш във връзката! Тя, ако има хубава връзка ще те отреже, ако обаче започне да изпитва нещо към теб - това не е по твоя "вина". Писнало ми е да повтарям, че никой не може да се намеси/да развали чужда връзка, ако човека отсреща не поиска и не позволи да се случи това.

ShtrudeL
04-04-2013, 12:30
Не я закачай.

mimoko666
04-04-2013, 14:38
Благодаря ви ! Ще чакам още някой да се изкаже, но доста ме притеснява тази френдзона :)

mimoko666
04-04-2013, 14:39
В смисъл доста хора са изгърмели там....