PDA

View Full Version : Все още я обичам ;х



iMan
04-04-2013, 00:29
Здравейте, все още съм лудо влюбен в бившата ми приятелка.. за жалост с нея вече не поддържаме никакви контакти (тя ме е блокирала от фейсбук, скайп и т.н.) ..
Обичам я, искам да си я върна. Връзката ни продължи д/г 2год. (с леки разпокъсвания).. и така докато не се намесиха нейните "приятелки", от които тя много се влияе и поредният "сваляч" .. ;х
След всичко това, естествено се разделихме, но поддържахме връзка (поне за кратко), докато не станаха едни гафове с мен и настоящият й приятел.. тогава стигна до крайното решение, че е по-добре да ме блокира отвсякъде. Учим в едно и също училище - подминаваме се, все едно не се познаваме.. кофти ;х

Искам да се опитам поне да създам отново някакви ПРИЯТЕЛСКИ контакти между нас, а не да се подминаваме с обърнат на другата страна поглед. ;х
Моля ви, дайте ми някакъв съвет как да подходя. Да изчакам ли първо да се разделят с текущият й приятел? (което може да стане много скоро, защото според много хора той само я "използва".. досетете се за какво и това вече взе да става прекалено очевадно. Мисля, че скоро между тях всичко ще свърши.)

fenastz
04-04-2013, 08:53
Или може би трябва да си поне малко мъж и да приемеш, че всичко е свършило?

stefko1996
04-04-2013, 08:55
Мисля ,че нямаш шанс да си я върнеш...

evilgirl95
04-04-2013, 09:08
Винаги има шанс... но истината е, че не знам изобщо какъв съвет да ти дам.. например да направиш някакъв романтичен жест за нея, за да и покажеш, че все още я обичаш.. или да я дръпнеш насаме и да поговорите.. да и кажеш, че искаш да бъдете поне приятели..

Amore-Mio*
04-04-2013, 09:14
Какъв шанс в случая?

Тя си има приятел, съгласила се е с неговото решение да те премахне отвсякъде и така нататък - ако все пак имаше нещо към тебе, искаше да поддържате връзка - би го направила. Никой няма правото да ти забранява с кого да общуваш, нали?
Така, че бъди мъж и разбери, че вече всичко е свършило.

WohooMAD
04-04-2013, 10:43
Бъди мъж тегли и една П***а майна, и си хвани друго момиче... !

MarkKnight
04-04-2013, 10:45
свирен мач е положението..

Ospi
04-04-2013, 11:02
Бъди мъж тегли и една П***а майна, и си хвани друго момиче... !

+1 +1 +1
Като толкова се радва на оня сваляч и предпочита приятелките си пред приятеля си да духа. Тя губи тебе, а ти ще си намериш нова. Те тва е.

Josefinne
04-04-2013, 11:08
Според мен само ще се измъчваш, дори и да успееш да създадеш само приятелски отношения с нея. За твое добро, най-добре е да приемеш факта, че тя е минала напред, връщане назад няма и е време и ти да продължиш с живота си.

ShtrudeL
04-04-2013, 12:33
Моля ти се.. няма такова нещо като 'приятели', след като двама души са се разделили. Дори сам се опитваш да се излъжеш.

Казваш, че още я обичаш и в същото време искаш да сте приятели.. Как мислиш ще стане тая работа?!

xXxPETYAxXx
04-04-2013, 15:40
Тъпо е да се подминавате, все едно не се познавате, обаче на повече от едно "Здрасти, как е?" не се надявай!

kyka1
04-05-2013, 21:15
Момче и момиче не може да са приятели !

Al3ksandra
04-05-2013, 23:13
Щом имаш чувства към нея забрави за приятелство. Ако мислиш че имате шанс дръпни я настрани и и обясни как стоят нещата с твойте чувства... Успех!

girlwithblueeyes
04-05-2013, 23:15
Нямаш шанс !