PDA

View Full Version : Нещо като гъбички ?!



sexobeAt
04-04-2013, 12:18
Хора имам някакви червени петна около малкия ми приятел...проблема се появи...когато обърках бикчето си с тая на баща ми или на майка незнам...нещо като гъбички са явно нз...не мога да го определя..около 4-5 са..с размерче на нокът (на показалец)...какво бихте ми предложили да ползвам или какво да направя..бих ходил на лекар..но ме е срам да си го вадя пред него и да му кажа виж :Д
Та ако някой може да ми помогне ще съм благодарен :))

minchorna
04-04-2013, 12:23
Е,няма какво да те е срам да отидеш при лекар.Просто като отидеш му го изтупкай на бюрото и му кажи "Заповядай!"

sexobeAt
04-04-2013, 13:53
Е,няма какво да те е срам да отидеш при лекар.Просто като отидеш му го изтупкай на бюрото и му кажи "Заповядай!"

е да аз ако щях да го правя нямаше да пиша тук...няма ли някакви сапуни..мазила с които да се оправи...то не ми пречи,нито сърбят нито стои грозно..леко се виждат...проблем е че скоро мислим да правим секс с приятелката ми и може да не и хареса на нея :/

Cameo
04-04-2013, 14:02
В никакъв случай не правете секс с приятелката ти, докато не се прегледаш!!!!! Можеш да и "пренесеш" и на нея нещо. Отиди на лекар, няма да те е срам, това е за здравето ти. Нека ти е мирна главата после.

sexobeAt
04-04-2013, 14:46
абе това са както казах някви петънца от бикчето...просто ми трябва някакъв сапун може ви да се почисти като хората :/ не е някаква болест ;xx

Djara
04-05-2013, 13:36
Ако е от бръсненето ще ти отмине за няколко дни. Поизчакай още малко. Какво ще постигнеш със сапун? По-добре остави кожата да се успокои.