PDA

View Full Version : Ужас ! Как може да има такива родители ?



DaNGeRousLy
04-04-2013, 13:51
Колкото и да се е загрижил, не това е начина да възпитава тийн.
Понякога се радвам, че не познавам баща си .. Винаги съм бил свободен да правя каквото си искам.


http://www.androidbg.com/forum/topic61395-programa-za-tablet-dshcherya-tiineidzhr.html




пп: чудя се дали дъщеря му е яка :cool:

Jus7Smil3Back
04-04-2013, 13:58
Заеби дали е яка.. нали е богата :cool:

БожиятАгнец
04-04-2013, 14:48
http://i.imgur.com/jfmNRFM.gif

Jus7Smil3Back
04-04-2013, 15:37
http://i.imgur.com/jfmNRFM.gif
аман от боклуци в тоя интернет

JoLLiE92
04-04-2013, 15:49
Ужас.

EinGutesKind
04-04-2013, 16:11
Аз на лаптопа съм с парола - чиста работа :cool:

Rrazorsedge
04-04-2013, 16:11
http://i.imgur.com/jfmNRFM.gif

Тва черното малко бой изяде, разочарован съм... :(

БожиятАгнец
04-04-2013, 16:57
http://i.imgur.com/TnYOtgI.png

Jus7Smil3Back
04-04-2013, 22:38
Тва черното малко бой изяде, разочарован съм... :(

по-скоро ти си ял малко бой като малък

DaNGeRousLy
04-04-2013, 22:45
fostata

Заслужаваш да родиш такова уродче и не ти, а то да те бие.

CupcakeKitty
04-04-2013, 22:57
http://i.imgur.com/jfmNRFM.gif

не харесвам малки деца обаче тоя клип като го гледах и ужасно много ме изби на агресия =О
идеше ми да я хвана за косата и да я влача
също и тая дето снима

DaNGeRousLy
04-04-2013, 23:03
Защо не харесваш малки деца пък ти ?

* преди време и аз твърдях, че мразя бебета,
обаче сега много им се радвам. :cool:

CupcakeKitty
04-04-2013, 23:07
Аммм ако са за мнооого малко време при мен... например 10 минутки няма да ми е проблем
но иначе... като са новородени са толкова грозни и отвратителни и противни и омг
+ изключително досадни
+ изпитват удоволствие от това да ти бъркат в очите, устата или да те скубят
+ плачат без да знаят защо
+ лигавят се (буквално)
+ искат всичко
+ не искат нищо
.. особено пък това да си постваш по стената във фейсбук някакви дебели бебета и да обясняваш колко са сладки пффф
предпочитам животинки <33333

DaNGeRousLy
04-04-2013, 23:14
Какво искаш от новородено човече .. Да си лафите за нещо ? :lol:

Нормално да ти бъркат по разни дупки ;д изучават новото



+ изключително досадни
+ плачат без да знаят защо
+ лигавят се (буквално)
+ искат всичко
+ не искат нищо

^ това важи и за жените . хах

CupcakeKitty
04-04-2013, 23:18
Какво искаш от новородено човече .. Да си лафите за нещо ? :lol:

Нормално да ти бъркат по разни дупки ;д изучават новото



+ изключително досадни
+ плачат без да знаят защо
+ лигавят се (буквално)
+ искат всичко
+ не искат нищо

^ това важи и за жените . хах

ами нищо не очаквам от него..затова просто не ги харесвам
ИМАМ ПРАВО ДА НЕ ГИ ХАРЕСВАМ АМАХА :С :D


значи не харесвам и жените :D

БожиятАгнец
04-05-2013, 00:52
Много е хубаво да имаш деца, полезно за тялото и се разхубавяваш после.

http://i.imgur.com/2Ku019Y.jpg

JoLLiE92
04-05-2013, 03:21
Аммм ако са за мнооого малко време при мен... например 10 минутки няма да ми е проблем
но иначе... като са новородени са толкова грозни и отвратителни и противни и омг
+ изключително досадни
+ изпитват удоволствие от това да ти бъркат в очите, устата или да те скубят
+ плачат без да знаят защо
+ лигавят се (буквално)
+ искат всичко
+ не искат нищо
.. особено пък това да си постваш по стената във фейсбук някакви дебели бебета и да обясняваш колко са сладки пффф
предпочитам животинки <33333
Couldn't have said it better myself. Иначе аз обичам бебета, които са на приятели, роднини и т.н. , но чуждите - не. :Д Но и въпросните приятелски бебета пак не мога да ги трая много дълго... Какви майки ще ставаме не знам :cool:

CupcakeKitty
04-05-2013, 10:53
Couldn't have said it better myself. Иначе аз обичам бебета, които са на приятели, роднини и т.н. , но чуждите - не. :Д Но и въпросните приятелски бебета пак не мога да ги трая много дълго... Какви майки ще ставаме не знам :cool:

хаха аз съм казала че не искам да имам деца
най- малкото защото няма да мога да им осигуря всичките грижи и внимание които са им нужни
по- добре да нямам дете отколкото да имам и да не се грижа за него
ама това е на сегашния ми акъл.. не се знае след време какво ще е :D

DieselBlood
04-05-2013, 15:18
Такива, като тоя, трябва да бъдат съдени!

kalpazanka
04-05-2013, 20:09
Агнец, то да са само стриите. Отдолу са епизиотомии, шев без упойка, по време на раждането има експресия по Кристелер... все хубави работи :)

Naive
04-05-2013, 23:01
Неадекватен е.

PainMonopoly
04-06-2013, 08:46
Агнец, то да са само стриите. Отдолу са епизиотомии, шев без упойка, по време на раждането има експресия по Кристелер... все хубави работи :)

Всичко разбрахме... :Д

Violenza
04-06-2013, 10:19
Наистина се плаша като чета мненията на подрастващите девойки. Не ми се мисли в каква обстановка са отгледани, че да са на този акъл.
Детенцето е най-прекрасното нещо, което може някога да ти се случи. Все по-малко хора го осъзнават обаче.

А това с таблета пък въобще не е кой знае колко фрапантно. Тъпо е да иска да й чете абсолютно всичко, ама има правото да знае какво върши детето му, особено като говорим за тийн.

С баща ми ползваме един акаунт за iphone и общо взето решим ли можем да се следим къде сме. :D

ospower
04-06-2013, 10:33
Защо не харесваш малки деца пък ти ?

* преди време и аз твърдях, че мразя бебета,
обаче сега много им се радвам. :cool:
И при мен е така. :D

DaNGeRousLy
04-06-2013, 11:02
А това с таблета пък въобще не е кой знае колко фрапантно. Тъпо е да иска да й чете абсолютно всичко, ама има правото да знае какво върши детето му, особено като говорим за тийн.


Като е тийн е нормално да й чете всичките чатове, историята и да я следи къде се намира ? Не съм съгласен.
Всеки има право на лична свобода. Ако е толкова добър родител, тя сама ще му споделя всичко.

Ivaaaaa
04-06-2013, 11:22
Агнец, то да са само стриите. Отдолу са епизиотомии, шев без упойка, по време на раждането има експресия по Кристелер... все хубави работи :)

не знам за какво точно говориш, но май ще се откажа да имам деца :lol:

Violenza
04-06-2013, 13:22
Ако е толкова добър родител, тя сама ще му споделя всичко.
Това е голяма утопия. Едва ли някой ще тръгне да споделя всичко на мама и татко, колкото и добри отношения да имат. Съгласна съм, че да се следи всяка една крачка е наистина налудничаво, но пък от време на време да прочете тук-там какви ги ражда главата на щерка му, не е толкова лошо.
Много, ама много е деликатно положението, в което даваш достатъчно свобода на детето си, за да се научи то да е самостоятелно и да взима правилни решения за себе си и да си готов, ако кривне от добрия път, да го насочиш пак в правилната посока. За мен ключът е респектът.

LovEsIckk
04-06-2013, 16:06
Абе ако става въпрос за 13 годишна бръмчалка, на която разни чичковци и предлагат ласки, нормално да и следи таблета. Кво лошо има? Ти ако имаш дете и виждаш, че нещо лошо може да се случи с него, а то все още не е съзряло, че да го осъзнае, няма ли да го следиш?
Виж, ако е над 16-17, тогава вече може да е проблем, защото за мен в тези години трябва да се дава свобода и лично пространство на децата.

CupcakeKitty
04-08-2013, 14:06
Наистина се плаша като чета мненията на подрастващите девойки. Не ми се мисли в каква обстановка са отгледани, че да са на този акъл.
Детенцето е най-прекрасното нещо, което може някога да ти се случи. Все по-малко хора го осъзнават обаче.



Малко много ограничено тръгна ми се струва
това че ти обичаш малки деца не значи че всички трябва да ги обичаме :D
в каква среда трябва да растеш за да имаш акъл за да прецениш че нямаш възможност да дадеш на детето си това от което се нуждае и следователно е по- добре да не го раждаш (не говорим за материалното)
пък и какво очакваш от млади момичета на които им се живее чее тоооолкова се превземаш и възмущаваш и чак се плашиш
аз написах че след време не се знае какво ще ми е мисленето

Fisherman
04-08-2013, 14:36
хуя пред манджата

BrainDamage
04-08-2013, 15:10
Аммм ако са за мнооого малко време при мен... например 10 минутки няма да ми е проблем
но иначе... като са новородени са толкова грозни и отвратителни и противни и омг
+ изключително досадни
+ изпитват удоволствие от това да ти бъркат в очите, устата или да те скубят
+ плачат без да знаят защо
+ лигавят се (буквално)
+ искат всичко
+ не искат нищо
.. особено пък това да си постваш по стената във фейсбук някакви дебели бебета и да обясняваш колко са сладки пффф
предпочитам животинки <33333

true!

+ че повръщат
наакват се
пускат гнусни сополиви лиги, което се включва в лигавят се де, но със сополи е по-гадно ;д

CupcakeKitty
04-08-2013, 15:12
true!

+ че повръщат
наакват се
пускат гнусни сополиви лиги, което се включва в лигавят се де, но със сополи е по-гадно ;д

то това е включено в "толкова грозни и противни" :D

Mary_Jane_69
04-08-2013, 17:23
Господ да пази от твърде загрижени родители.........

Violenza
04-08-2013, 17:31
Малко много ограничено тръгна ми се струва
това че ти обичаш малки деца не значи че всички трябва да ги обичаме :D
в каква среда трябва да растеш за да имаш акъл за да прецениш че нямаш възможност да дадеш на детето си това от което се нуждае и следователно е по- добре да не го раждаш (не говорим за материалното)
пък и какво очакваш от млади момичета на които им се живее чее тоооолкова се превземаш и възмущаваш и чак се плашиш
аз написах че след време не се знае какво ще ми е мисленето
Била съм на тези години, няма нужда да ми поясняваш как много ви се живее. Отношението ви е противно просто, това ме възмущава.

За другото си права, много детски мъки биха били спестени, ако повечето жени имаха реална преценка дали стават за майки.

PainInTheAss
04-08-2013, 19:11
Наистина се плаша като чета мненията на подрастващите девойки. Не ми се мисли в каква обстановка са отгледани, че да са на този акъл.
Детенцето е най-прекрасното нещо, което може някога да ти се случи. Все по-малко хора го осъзнават обаче.

А това с таблета пък въобще не е кой знае колко фрапантно. Тъпо е да иска да й чете абсолютно всичко, ама има правото да знае какво върши детето му, особено като говорим за тийн.

С баща ми ползваме един акаунт за iphone и общо взето решим ли можем да се следим къде сме. :D
Изцепи курво!

Tuesday
04-09-2013, 08:54
пп: чудя се дали дъщеря му е яка :cool:
Сега ще го питам :cool: