PDA

View Full Version : Тя ми е сърдита - какво да правя ?



Monkeyy
04-04-2013, 21:38
Здравейте приятели, за първи път пиша но имам много голям проблем. Както виждате според заглавието момичето което харесвам ми е сърдита... както повечето момчета и аз играя на игри и от там се запознахме( сигурно повечето я знаят играта ЛоЛ)... та както си играехме и си фармих креепове без да искам и взех няколко и тя ми се разсърди, след това и казах на базик че не я искам на линията и тогава вече стана кашата... досещате се... Опитах какво ли не да направя за да и се извиня но нищо... кръгла нула... Ако някой може да помогне ще съм много благодарен ^^

lamer4e7o
04-04-2013, 21:39
Харесваш момиче от една игра? Стига бе! На колко годинки си?

Monkeyy
04-04-2013, 21:50
Не, просто играем заедно и тва е не съм хлапе...

БожиятАгнец
04-04-2013, 21:53
Хахаха, ебаси луузърската история.

Дай й мана и екипировка, и ще ти прости.

notlike
04-04-2013, 22:01
Хахаххаа, да не си бил съпорт, а тя ADC и да си и steal-нал 50 CS? :D
Брато, заеби ги тея игри и се хвани сериозно с някое момиче - и аз си позволявам да играя от дъжд на вятър за смеха и шоуто с авери, ама просто не става. Не можеш да имаш социален живот и да си извънземен от тея игрички. Не става просто, осъзнай го. Айде, успех. Играй среда следващия път, за да не ти е на лейна, хаха.

Amore-Mio*
04-05-2013, 06:48
Големи глупости и лапешки му работи.

Що за тъпотии, наистина?
Това си е игра и място за сърдене там - няма.

minchorna
04-05-2013, 07:20
Хахаха, ебаси луузърската история.

Дай й мана и екипировка, и ще ти прости.

хахахахахахаха

Saviour
04-05-2013, 07:38
На колко години сте и двамата? Да ти се сърди заради това изглежда прекалено....childish?

fenastz
04-05-2013, 08:57
Е като крадеш креепа, така ти се пада. Навий я да играете пак и тоя път не ѝ се пречкай.

NomNomNom
04-05-2013, 15:41
С един бивш се карахме, защото той искаше вместо по IP (v4, v6), да се рутира глобално по мак адреси и аз му обяснявах, че няма как, защото структурата не е йерархична и трябва да поддържаш таблици с милиони записи в тях на всеки един core device.
Накрая ми каза, че съм зле и не мисля извън кутията, и тръгнах да си събирам нещата и да се изнасям от тях, но накрая май се сдобрихме.

-- Не се конкурирайте, не играйте заедно, ще боли.

Едит: хахахаха, той депресираше много, защото го биех на цс

sexa_na_kompleksa
04-05-2013, 16:34
Познавате ли се лично?

kyka1
04-05-2013, 21:12
Ах любов омайна, ти ми е*ба п*тката майна

Al3ksandra
04-05-2013, 22:27
Малее трагедеията е страшна. Другия път и пусни някой фандък да победи нещо там, и
ще се оправите

Ospi
04-05-2013, 23:35
Къв си нооб брат, как ще крадеш крийп бе?

Tsukuda_Hiroshi
04-07-2013, 04:48
Не играя ЛОЛ. Нищо против играта, просто няма смисъл да се пъна на нещо, в което съм зле. Още повече, че не ме зарибява игрицата (сега сигурно половината форум ме намрази още повече). Имах подобен случай преди време с Call of Dutty. Играхме в мрежа с една моя бивша и като й набих няколко Head-а ми се разсърди. Оправихме се де... Но тогава бяхме на 14...
Ако не си лАпе, както казваш, тогава просто направи нещо за нея в играта. Не знам за какво точно става въпрос, ама както ти казаха - дай й мана, дай й стафове... сложи я на линията (каквото и да значи това...). Би трябвало да оцени жеста.
И да ти кажа - много по-яко е, когато играеш с момиче, да играете в екип!! От опит ти го казвам. На скоро играхме CS с една мацка. Един срещу друг бяхме на 1 ниво и просто се хилехме, когато се трепехме, но когато влязаха и други и минахме от 1 отбор... Човек, разбихме ги!! Не защото сме добри, а защото имаме сходна тактика и се разбрахме и без думи. Не ми е било толкова яко от '94-та насам, когато станахме 4ти по футбол :)

Eskapel4o
04-07-2013, 07:09
Бутни и някой лев, боостни я едно яко да дигни 150 левел , може и малко хеал потионс да дадеш и пак си на линия !