PDA

View Full Version : Татуировка на врата - йероглифи



kyka1
04-05-2013, 12:07
Какво ви е мнение за подобен тип татуировки, защото имам мерак за такава.Имам предвид нещо подобно: http://prikachi.com/images/160/6091160J.jpg колко пари излиза такова удоволствие, боли ли и дали изобщо някой има такава татуировка във форума :)

CupcakeKitty
04-05-2013, 12:14
Какво ви е мнение за подобен тип татуировки, защото имам мерак за такава.Имам предвид нещо подобно: http://prikachi.com/images/160/6091160J.jpg колко пари излиза такова удоволствие, боли ли и дали изобщо някой има такава татуировка във форума :)

на мен лично татуировка с 'йероглифи' ми изглежда просто отвратително
няма ли да те дразни че имаш нещо което можеш да видиш на всеки втори човек с който се разминаваш на улицата :D

Amore-Mio*
04-05-2013, 12:46
То като цяло тогава каква е идеята на татуировките, като всеки втори ще има татуировка изобщо, независимо каква е тя?

Лично на мен ми харесват, но само един даден йероглиф, който да носи някакъв смисъл.

magneticfields
04-05-2013, 18:21
Нашето мнение няма значение. Всичко зависи от теб. Твоето мнение преди всичко. Но преди да си я направиш, помисли- наистина ли искаш да стоиш цял живот с това на врата?Ами ако след няколко месеца ти писне? Тези татуси и с лазер да ги махаш пак остават следи. Не ме резбирай погрешно! Казвам ти го само, за да го имаш предвид.

Dagichka
04-05-2013, 18:33
^ ох, като видях Пламен така ми претупна сърцето отново.. :/
иначе принципно не ми харесват (лично мнение). но ако за теб има някакво значение и смисъл това, защо пък не?

tori
04-05-2013, 18:42
на мен лично татуировка с 'йероглифи' ми изглежда просто отвратително
няма ли да те дразни че имаш нещо което можеш да видиш на всеки втори човек с който се разминаваш на улицата :D
А ако пише нещо, което НИКОЙ няма да го има по себе си (примерно буква или име на починал близък, ПРИМЕРНО?) или пък си вкарва свой, собствен смисъл? Всеки трябва да има някакъв си свой, собствен смисъл и всяка татуировка трябва да има своя история. Ако си правите татусите само за да сте уникални, то ще ви видим колко сте уникални след 50 години или колко ще ви омръзнат след 5 да кажем.
Колкото до автора - наистина помисли дали я искаш и дали ще и се кефиш след време някакво време. Цената ще е различна в зависимост от татуиста. Иначе ОБОЖАВАМ татуси. Това трябва да отговори подобаващо на въпроса ти.

kyka1
04-05-2013, 18:52
Днес ходих и човекът ми каза че ще ми сложи нещо като пробна татуировка как ще ми стои (нещо като лепенка) та ще видим как ще ми стои :) Да се надяваме че утре ще ми я сложи лепенката и ще реша :) Благодаря много на всички...

CupcakeKitty
04-05-2013, 19:42
А ако пише нещо, което НИКОЙ няма да го има по себе си (примерно буква или име на починал близък, ПРИМЕРНО?) или пък си вкарва свой, собствен смисъл? Всеки трябва да има някакъв си свой, собствен смисъл и всяка татуировка трябва да има своя история. Ако си правите татусите само за да сте уникални, то ще ви видим колко сте уникални след 50 години или колко ще ви омръзнат след 5 да кажем.
Колкото до автора - наистина помисли дали я искаш и дали ще и се кефиш след време някакво време. Цената ще е различна в зависимост от татуиста. Иначе ОБОЖАВАМ татуси. Това трябва да отговори подобаващо на въпроса ти.

ами честно казано аз като видя такава татуировка и не мога да си я преведа (о,да.. само аз)
така че всички изглеждат еднакво следователно за мен е скучно
а и не съм му казала да не си прави.. той пита какво е нашето мнение и разбира се че ако влага някакъв смисъл в цялата работа и му харесва никой не може да му каже не си я прави
а иначе съм съгласна че е добре когато татуса има вложен смисъл в себе си
но аз например имам капан за сънища и си го татуирах просто защото намирам дриймкетчър-ите за невероятно красиви на външен вид и с много красива история (т.е това за което би трябвало да се използват)
а не защото означава нещо за мен
просто исках да си татуирам нещо красиво, прекрасно <3 =О и това не означава че съм го направила за да съм уникална.. на мен ми е пределно ясно че в днешно време в това да имаш татуировка няма нищо уникално дори и татуса да означава нещо за теб.. хората с които се разминаваш виждат татуса а не причината поради която си решил да си го направиш

а относно това дали ще ти омръзне след време.. ами всичко омръзва и ако седнеш да го мислиш 1000 години сто процента накрая ще решиш че не го искаш

kolegata88
04-05-2013, 20:21
Ако си правиш татуса само за да мязаш на куката,не го прави.След време като почнеш да търсиш работа татуса на врата може да ти създаде проблеми.

kyka1
04-05-2013, 20:52
Ако си правиш татуса само за да мязаш на куката,не го прави.След време като почнеш да търсиш работа татуса на врата може да ти създаде проблеми.
Не искам да приличам не него просто не можах да намеря друга подобна снимка на такава татуировка, и да затова също съм се замислял дали след време ще ме искат на работа с такова нещо на врата ?