PDA

View Full Version : Къде мога да уча проектен мениджмънт ?



thebravestass
04-05-2013, 19:59
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате къде мога да уча проектен мениджмънт задочно в София ?
Знам че в НБУ има такава специалност, но 1300 лв не ми се дават за семестър и то за диплома, която няма тежест, дори и да има тази сума просто не си струва. Но къде другаде се учи тази специалност ?
Предполагам че "Мениджмънт" в УНСС е почти същото, но там учат много икономика, а тя изобщо не ме влече ... макар че като се замисля няма как да се учи само управление на екипи 4 години, ще трябва да има и икономика ...
Но има ли друго място в София където да се учи такава или подобна специалност ?

victimofpain
04-06-2013, 12:37
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате къде мога да уча проектен мениджмънт задочно в София ?
Знам че в НБУ има такава специалност, но 1300 лв не ми се дават за семестър и то за диплома, която няма тежест, дори и да има тази сума просто не си струва. Но къде другаде се учи тази специалност ?
Предполагам че "Мениджмънт" в УНСС е почти същото, но там учат много икономика, а тя изобщо не ме влече ... макар че като се замисля няма как да се учи само управление на екипи 4 години, ще трябва да има и икономика ...
Но има ли друго място в София където да се учи такава или подобна специалност ?


Еми точно такава специалност бакалавърска в УНСС няма...не съм съгласна, че НБУ няма тежест...а тази специалност, която искаш не е много популярна в България, особено за бакалавър.Можеш да учиш нещо подобно и после да я учиш като магистратура.А още повече, че искаш и задочно обучение...за София не знам къде другаде би намерил/а такава бакалавърска специалност.