PDA

View Full Version : Изпит след 8клас по Английски език.Отзиви от вече преминали го.



IcanFeel
04-05-2013, 20:47
Май става ясно от въпроса.Споделете как беше??Трудно,гадно,лесно..за тапваха ли ви ?Как мина като цяло?

Colouring
04-05-2013, 20:57
11 клас съм, което ще рече, че съм го минала отдавна. Мога да ти кажа само да не се притесняваш, просто няма никакъв смисъл. Ако са ти хубави оценките по английски и на изпита ще се справиш. Общо взето всеки получи оценката, която заслужаваше. Аз съм доволна. Притеснена бях, но после се оказа, че е било за нищо. Не ти трябва допълнителна подготовка, часовете са предостатъчни, за да се справиш отлично, стига да си сериозен.
На самия "изпит"(не мога да го нарека така даже) няма как да те затапват. Или си го можеш, или не.

MonicaR
04-15-2013, 16:30
Аз съм в английска гимназия и нашия изпит беше малко по-гадничък (с повече въпроси) и отделно устен изпит, който не знам къде и дали е задължителен. Като цяло не беше нищо особено, даже беше и лесен. Ако си ходил/а на олимпиади, смея да твърдя, че те са доста по-трудни. Не се притеснявай. :)

IcanFeel
06-14-2013, 07:32
Добре ,а оценката как се сформира?Има ли оценки 5и 40 ,и 5и50 да речем..?

sexa_na_kompleksa
06-14-2013, 10:27
По мое време беше лесен. ;д