PDA

View Full Version : Секс за първи път.....



krisko1012
04-05-2013, 21:29
Здравейте с приятелката ми стигнахме до темата за първият ни път, и двамата искаме да го направим и се привличаме сексуално, аз малко повече я подбутвам и натискам да го направим по-скоро но нейните думи са: Искам нещо специално а не просто колкото да мине номера.
Моят въпрос е какво може едно момиче да има предвид под специален първи път? Моля ви помогнете ми искам да е щастлива и да не се изложа.
Благодаря предварително!!!!

HollyGolightly
04-06-2013, 02:54
Най-добре питай нея как си го представя "перфектният първи път" или направо директно и кажи да ти обясни какво има предвид под специално, понеже това е доста разтегливо понятие. За един може да означава пътечка от рози до леглото, за някой друг свещи, а за приятелката ти нещо напълно различно.


(btw: може и да намеква, че ти не си правилният)

Amore-Mio*
04-06-2013, 07:51
Вероятно да не го очаква, да си й направил малка изненада, да я предразположиш и така.
Тия неща не стават с натискане да го направите, не става с това да се разберете кога. То трябва просто да се случи.

xoxi
04-06-2013, 08:07
Гледай който и да е американски тийн филм и ще видиш какво има предвид. Вместо да подхванваш илюзията й, защо по-добре не й кажеш да се разрови тук-там и да види мнението на хора, които вече са минали по този път? Подготви я да не тръгва с големи очаквания за първия път, защото в по-голяма част от случаите въобще не е толкова красиво, колкото е във всеки филм.
Иначе най-добре я разпитай подробно какво точно си представя и как иска да стане. Някои момичета искат да е планувано, други го искат спонтанно.

dynamit
04-06-2013, 17:30
Свещи, рози, повече романтика, това е! :)