PDA

View Full Version : Къде? И как се запознахте с гаджето ви ?



kristi7
04-06-2013, 07:44
Разкажете ни :)

-Patrick.Star
04-06-2013, 08:03
Ми нямам гадже сега,но с бившето се запознахме от общи приятели,допаднахме си и .. станахме гаджета :D Нищо особено като цяло

Fisherman
04-06-2013, 08:06
Не съм се запознавал,те просто се настаниха в живота ми насилствено :)

bloodyF
04-06-2013, 08:29
Мии, нашата история е много сладка :D
Поне на мен ми е .
Лятото бяхме на плаж с една приятелка и се хванахме на бас дали друга наша приятелка ще дойде и тя с нас. Тя не дойде, аз изгубих баса и трябваше да се запозная с някой от барманите в една фав дискотека в града.
И няколко седмици по -късно се запознах с една мацка, която ги познаваше всичките там, запозна ме с Него, напих се лошо и ме беше срам да ходя там. 1 месец по-късно се видяхме случайно, той беше питал въпросната мацка за мен многократно, ходих на 2 мача да го гледам, ходихме на по бира с компания, после на среща, само ние двамата иии да :d
оф, все едно беше преди 100 години...
обичам го <3

БожиятАгнец
04-06-2013, 08:57
Аз имах медец и ксанакс, той кафево, и решихме да направим бартер. После пихме по биричка, поговорихме си за живота...И така. Беше много сладко - като по филмите. :)

NomNomNom
04-06-2013, 08:58
Ами да речем, че човека, с когото се виждам, ми е гадже.
Запознахме се в гимназията, покрай състезанието по компютърни мрежи.
След като завърших, бяхме даскали на един лагер, и там се омешахме.
После спряхме да се виждаме, защото аз не исках връзка, пък той беше много влюбен. И не сме си говорили до скоро.

След 6-7 месеца, поради таз годишното състезание, пак се засякохме.
И преди 2-3 dni го извиках у нас да уточняваме някакви неща, гледахме филм и т.н :D
Преди малко го изхвърлих да ходи да води лекциите, че не ми се става :D

granger
04-06-2013, 11:00
В едно заведение.
Приятел е на приятеля на приятелката ми :lol: и така...
Много спонтанно,неочаквано и хубаво стана.

Naive
04-06-2013, 19:21
тийнпроблем, ахах :Д

marin4itu
04-06-2013, 19:25
От различни градове сме. Бях на гости на баба и дядо в неговия град и общ приятел заведе мен и приятелката ми в дома сегашния ми приятел. В последствие той дойде в моя град само заради мен, така около година и половина пътувахме по влаковете, за да се виждаме, след това заживяхме заедно в апартамента, в който се запознахме. Този месец правим 3 години.

mlakniwe
04-06-2013, 19:28
В Wink.bg

tori
04-06-2013, 19:39
Най-добрата ми приятелка ме запозна в скайп с него, допаднахме си и се видяхме на живо. После приятелката ми имаше съркания с него, а аз се отдръпнах и си загубихме контактите. След време излязохме с компания да играем билярд, аз го помолих за услуга и му върнах с целувка. Почнахме да излизаме и ми предложи на 26 юни, макар да нямаше смисъл - беше сигурно, че сме заедно. И така година и девет месеца.

love423
04-07-2013, 08:47
Даскало :Д

UniCoWN
04-07-2013, 12:23
Бяхме колеги.

stOlen``EyEs
04-07-2013, 23:53
На сватбата на една от най-добрите ми приятелки. Брат е на съпруга й и им беше кум. Влюбих се моментално в него. В последствие се оказа, че са близки приятели с братовчедка ми. Излизахме няколко пъти на плаж, по заведения и т.н., и на рождения ми ден си направих подарък и му признах чувствата си :) Той пък взе, че откликна :D /не бях изненадана, де, близо 2 месеца се правехме на ощипани/.

Pedigree
04-08-2013, 06:39
В апартамента на бившия ми приятел.
Излязох в коридора, не знаех даже какви гости има, само знаех, че има много хора. Него като го видях, хаха, ситуацията беше много крива, спомням си, че го питах дали си търси гадже. Шегувах се, разбира се, даже не го питах, защото ми направи някакво впечатление тогава(а и с бившия не сме се разделили заради него), имаше друга причина. Като цяло въобще не бях очаквала да стане нещо между нас.

SuperBadSuperFresh
04-10-2013, 21:54
В сайт за запознанства.Излязохме,доп аднахме си,обичаме се.Година и 4 месеца :D

HollyGolightly
04-11-2013, 02:04
Добави ме във Facebook и беше супер нахален, само ми пишеше, а аз само го режех и се държах лошо с него, понеже ми изглеждаше досаден и съмнителен 8-)
Накрая се оказахме заедно на някакво парти и той дойде и ме заговори и така си говорихме няколко часа. Оказа се, че имаме доста общи теми за разговор. Разменихме си телефоните, започнахме са си пишем и да се чуваме всеки ден, той ме взимаше от даскало, ходехме по паркове, градинки и кина т.н и на Коледа 2011 ми предложи, аз разбира се казаха да, и ето, още сме заедно.
Moral of the story: не бъдете лоши към никого в интернет пространството

JDeel
04-11-2013, 12:57
Аз още не съм се запознал с моето :)

bbabyy
04-11-2013, 14:05
5 май 2012. В най-долнопробната кръчма в квартала ни на име "Дедо Мацо " :D :D :D И аз понеже бях сред нови хора и бях доста свитичка и той по едно време вика "А това момиче с нас ли е на масата? " ии досега го базикам за тази случка вече 10 месеца :)

DragonLady
04-11-2013, 22:49
Бях го загледала в университета, докато раговаряше с мой колега, после в почивката казах на колежката "абе това момче, дето говореше с Христо ( името на въпросният колега ) видя ли го?" И отговора беше, че го познава и е приятел на сестра и. После го намерих във фейсбук чрез профила на колежката, и го добавих в приятели, след няколко дни той ми прие приятелството, от там прехвърлихме чата в скайпа, после прерастна в дълги ( поне по 1-2 часа ) среднощтни телефонни разговори, докато накрая не ме покани на среща. Видяхме се, допаднахме си, и като се почнаха едни срещи всеки ден, та така и до ден днешен, вече година и 4 месеца.

xoxi
04-12-2013, 08:27
По външен вид го знаех от много време, от години. Никога не ми е правел някакво по-особено впечатление обаче. Когато влязох в гимназията, видях че и той учи там. През първата година ми беше безразличен, но през втората започвах все повече да му обръщам внимание и все повече ми харесваше това, което виждах. Видях, че и той не е безразличен и понеже не ми се чакаше, отидох първа при него и се запознахме, като за това ми трябваше цяла седмица, защото щом се приближех до него в началото ми омекваха коленете и трябваше или да седна или да се хвана за нещо. След запознанството вече всичко се разви много бързо, защото и двамата бяхме сигурни в общото ни бъдеще. Заедно сме от 3 години.

bilqnavod
04-12-2013, 08:34
в сайт за запознанства

marilyn
04-12-2013, 09:43
В нета.

askadas
04-12-2013, 15:51
Хехей хубава темичка! Емии.. по фейса но не съжалявам, че се запознахме. Прекрасна е! Прекалява със нервите ама ще я строяваме! :D :D :D :)

freakydeakymonster
04-13-2013, 18:56
Aми той ми намерил номера от някъде и почна да ми пише смс-и ..След това го добавих в Фейсбук,там си писахме и се получиха нещата.Клише е наистина,но ...

Shenaiit
04-13-2013, 19:01
във фриз. салон

husein1997
04-16-2013, 11:10
Бяхме приятели докъто аз не я целунах сладко и страстно :) ♥

Gabriels
04-16-2013, 14:03
Ние се познаваме откакто се помня. Живеем през няколко къщи. Като бяхме малки много го биех, нищо че е с 4 години по-голям от мен (все още имам някакви съмнения че ми се оставяше :D ) И така де, като пораснах малко започнаха да прехвърчат искрите, но той си имаше приятелка, която много го ревнуваше от мен и се скарахме. 2 години по-късно той ми писа по празниците и просто нещата се навързаха :)

Floyd96
04-16-2013, 14:11
Бях се надрусал със сироп за кашлица и обяснявах на приятелите ми кво е и видях някво момиче да седи сама и отидох и я заговорих и воала, ако не беше шибания сироп сигурно нямаше дори да я познавам в момента хм....