PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



lucho13
04-06-2013, 08:48
Здравейте, за протокола, на 15 съм, а момичето за което говоря е на 14.Бях на един купон за рожден ден.Там си харесах едно момиче, запознахме се, но не си говорихме много.Тя си говорише повече с една нейна приятелка, която не познавам, а аз с една моя приятелка.Доста често имаше зрителен контакт между нас, продължаващ около 3-4 секунди, но нито усмивка, нищо.След купона след като всички бяха пийнали(не много), аз отидох да я изпратя заедно с още 2-3 момичета, които също изпратих и се прибрах сам, тъй като беше и тъмно.Та, разбрах, че момичето е от друга компания, друго училище(Това в което учих аз преди да отида в гимназията), виждам го за първи път през живота си и силно се надявам да не е последен път.Знам, че не трябва да съдя човека по външния вид затова ми трябва съвет как да подходя за да се сближим, съответно да я опозная и да видя дали може да стане нещо между нас.Проблема е там, че нито знам какъв характер е, какво харесва, къде обича да ходи, къде излиза, с кой излиза.Дори не знам къде да я видя.

orthodox
04-06-2013, 09:00
Ами потърси я в училището и? След това е лесно, просто предложи да излезете и си говори с нея. Най-добре ще научиш какъв човек е от нея самата :)

БожиятАгнец
04-06-2013, 09:03
Ами, разбери тогава.
Искай някакъв неин виртуален профил и й пиши, "Здрасти, как сме, бяхме на купон заедно, Марийка ми даде скайпа ти, ала-бала."
Опознаваш си я, омайваш си я, ако ти хареса и я водиш на среща
Ит исинт рокет сайънс, хората го правят постоянно...

lucho13
04-06-2013, 09:12
Втория вариант повече ми допада.Да отида директно в училището й сред нейните съученици и да почна да я свалям, някакси прекалено директно ми се струва... .Ще се опитам да й потърся facebook-а и да й поискам приятелство там.Ако имате някакви други идей, Аи ем ал иърс.

Amore-Mio*
04-06-2013, 12:15
Потърси я във фейсбук, например, прати й покана за приятелство - попишете си, колкото да си имаш едно наум , относно това какво харесва и къде, евентуално, да я поканиш да излезете.

lucho13
04-06-2013, 20:54
Благодаря Ви.Донякъде си изградих представа какво трябва да правя.Само да ви попитам.Няма ли да е малко кофти изведнъж от фейсбук чат да преминем към излизане.Имам предвит, аз реално с нея не съм разговарял, само се запознахме, снимахме се веднъж и това е.Не мислите ли, че трябва някакси да се приближа.Да излезем навън сред компания не само двамата.Някакси странно ми звучи това да съм я виждал веднъж през живота си и 2-рия път да е среща между двама ни, което за мен е доста голяма стъпка.

richa96
04-06-2013, 22:46
намери ваши общи приятели и излизай с тях така ще я виждаш

Tsukuda_Hiroshi
04-07-2013, 04:32
А ако искаш да разбереш повече за нея - разпитай. В какви заведения ходи, с кого движи... Така хем ще разбереш каква музика обича, хем ще разбереш ДО НЯКЪДЕ какЪв чове ке, защото, както се казва: "Кажи ми какви са приятелите ти, за да ти кажа какЪв човек си"... ;)

plusheno_meche_99_
04-09-2013, 13:02
Идеята да поразпиташ е добра,но защо просто не се срещнете да се запознаете и така нататък.Излезте няколко пъти поопознайте се добре и след това виж какво ще стане.