PDA

View Full Version : Help!



miss_sunshine_niki_91
04-06-2013, 18:34
Здравейте, имам нещо като конфликт с себе си... имам от месец връзка с едно момче с което се познаваме от половин година... искрата започна още от началото но не правехме нищо защото и двамата тогава имахме връзки. Работата е там че усещам че чувствата ми са се задълбочили и го обичам. Искам да му го кажа, но ме е страх... Той самият преди няколко седмици го изтърси но след това ми каза че не иска да избързва. Ще заминавам за бригада и няма да се виждаме доста време а и при двамата се усеща наплива на тези чувства; той ми повтаря колко съм важна за него и че съм целия му свят. Моля ви без гадни коментари и нападки, дайте ми съвет какво да правя? Дали да изчакам до последно преди да замина или изобщо да не му казвам?

Enchanting
04-06-2013, 20:21
Както го чувстваш.
Ако искаш почакай, докато усетиш, че е дошъл момента и си сигурна в себе си.

miss_sunshine_niki_91
04-06-2013, 20:29
Аз искам да му го кажа, но се чудя дали ще постъпя правилно.Каза ми преди 2-3 седмици, че не иска да избързваме, а самия той ми го каза- аз се направих че не съм го чула защото видях колко се смути... виждам го че го чувства но не искам да го притискам... затова се чудя дали да му кажа тези две думички първа

evilgirl95
04-06-2013, 21:12
Щом наистина ги чувстваш- кажи му ги... това е най-прекрасното нещо, което един човек може да чуе...

miss_sunshine_niki_91
04-06-2013, 21:26
Мисля да го направя съвсем скоро, но дали ще го изплаша?

Amore-Mio*
04-07-2013, 09:20
Покажи му го - недей да му казваш.
Думите, в много случаи, не значат нищо - именно, защото не знаеш дали има истина в тях или не.

miss_sunshine_niki_91
04-07-2013, 10:52
Аз всякак му го показвам, а и той на мен! Но е друго когато го чуеш. Притеснявам се да не би да избързам и притисна. Досега винаги човека отсреща ми е казвал пръв, но този път като че ли не мога да чакам..не знам много ми е объркано, хора.. знам че сигурно според вас е тъпа темата, но става въпрос за чувства и не искам да прецакам нещата...

gabe
04-07-2013, 11:38
Абе пиле, чувала ли си, че огромен % от връзките и браковете се разпадат поради липса на комуникация между индивидите? Като мъж мога да ти кажа, че няма по-прекрасно нещо да чуя когато някоя жена ми каже с думи че ме харесва и че иска да излиза с мен. Само гледай като говориш с него да не изглеждаш агресивна и прекалено настойчива, мъжете никак не харесваме тези неща. Щото, нали знаеш, традиционно ние тичаме след п.тките, а не те след нас.

той ми повтаря колко съм важна за него и че съм целия му свят.Булшитва те. Щом като не е пристъпил към действие да те покани, значи не е сериозен. Най-много да се избабаните един-два пъти, после всеки по своя път. Пък и нали заминаваш на бригада, какво, мислиш, че той ще си кюта тука и ще те чака. Тук има достатъчно много жени, които няма да ходят на бригада. Case closed.

miss_sunshine_niki_91
04-07-2013, 11:45
Булшитва те. Щом като не е пристъпил към действие да те покани, значи не е сериозен.
Къде да ме кани, ние си ходим. :P За комуникацията- говорим си, споделяме си доста неща, той ми е разказвал за миналото, а аз за моето; абе като цяло доста си се отпуснахме :D

marin4itu
04-07-2013, 14:49
Щом го чувстваш, кажи му го. Дали е рано или не, няма значение, явно и двамата се чувствате по този начин.
А за бригадата, ако наистина иска да е с теб, ще те чака и няма да поглежда чуждо. Ще бъде нещо като изпитание..

miss_sunshine_niki_91
04-07-2013, 16:55
Мен ме спират само думите, които ми каза преди 2-3 седмици, че не иска да избързваме и същевременно че съм 1вото момиче за което превъзмогва принципите си... Благодаря много за отделеното внимание на всички!

sneering
04-07-2013, 17:18
По-добре разкрий кошницата сега,че така ще ти липсва като отидеш там и такива въпроси ще си задаваш,че нема да ти се верва :D Поне ще се изясни всичко и в най-лошия случаи,ще се върнеш след това с едно ново начало наясно със себе си.Тва с избързването е пълен филм,никой не може да контролира хронометъра на чувствата си,с всичко друго но не и с тях..

miss_sunshine_niki_91
04-07-2013, 17:28
Благодаря много на всички за подкрепата!!! Другата седмица ще му кажа, ще ви споделя как е реагирал и като цяло какво се е случило. Стискайте ми палциии! Според вас как да му го кажа, да го изтърся ей така между другото като онова изказване "да, да, и аз те обичам" или нещо от този сорт или да му го кажа съвсем сериозно без превземки? Относно онова "никой не може да контролира хронометъра на чувствата си,с всичко друго но не и с тях.. " и аз съм му го казвала- не може да се контролира това, нещата се случват...

miss_sunshine_niki_91
04-07-2013, 17:53
Ей хора, искам да ви споделя какво стана и да ми кажете дали ми е гадно за нищо :D Днес говорих с моя човек и ми каза че в тях е ходила негова приятелка и са гледали филм. Да ви призная много тъпо ми стана...

minchorna
04-08-2013, 06:42
От приятелка до "приятелка" има огромна разлика :)

Ospi
04-08-2013, 07:49
Щом той го чувства и ти го чувстваш, да му кажеш за него ще е сбъдната мечта ^^. Просто сега имаш необясним страх да не те отреже. Споко, щом те харесва :)...

catherinearley
04-08-2013, 14:56
остави вътрешното ти "АЗ" да прецени кога е готово да изрече тези прекрасни две думички и всичко ще бъде наред

plusheno_meche_99_
04-09-2013, 12:31
Според мен му го кажи.Щом той ти го е казал защо и ти не му го кажеш и нама смисъл от страха той само ти пречи.Ако пък мислиш,че не си готова изчакай малко,ако искаш първо замини и помисли върху това и като се върнеш вече разбрала се със себе си и говори с него.Но щом усещаш,чи се задълбочават нещата няма смисъл да чакаш.Но ти си знаеш.
Дано съм ти била полезна !