PDA

View Full Version : съвет :/



olivve17
04-06-2013, 19:34
С бившия ми ходихме година и половина всичко си беше ок но той каза че не чувства същото и се разделихме , 2 седмици по късно си хвана приятилка от новото дск но той продължи да ми звъни пише и тн като се виждаме е като преди усеща се още химията и усещам че още ме обича наскоро се разделиха и ние все още се виждами , той принципно не иска да се събираме но аз усещам че има шанс да си го върна но незнам как :( според вас има ли смисъл да се боря и ако да как да го направя немога да говоря с друг затова защото го пазим в тайна ,поради тази причина се обръщам към вас :)

evilgirl95
04-06-2013, 21:17
Не изпитва нищо, не иска да се събирате.. а все още излизате.. не ми звучи изобщо .. но както и да е .. По темата-аз бих те посъветвала да се отървеш от него.. не ти трябва да се бориш за него... просто от малкото, което разбрах от този пост... не си заслужава..
Аа и един съвет- влизай в часовете по БЕЛ.. не, че е моя работа.. но все пак ..

Amore-Mio*
04-06-2013, 21:55
По - скоро ми звучиш, все едно, си резервен вариант, ама това аз няма как да го знам.

Иначе продължи да си бъдеш с него, тоест излизайте си, общувайте си и животът ще покаже дали имаш шанс с него или не.

Tsukuda_Hiroshi
04-07-2013, 04:39
Бившите трябва да си останат бивши. Това е поуката от живия живот. И да, както ти казаха по-горе - мисля, че човека те пази като "резервен вариант". Или се надява да му пускаш просто от време на време.
А относно химията - има я, ама явно само при теб. Не си мисли, че и при него е същото.

tediss
04-07-2013, 09:27
Не ме рабирай погрешно просто явно само ти се чувстваш така, явно за него просто е запълване на време ако наистина имаше някакви чувства към теб 1 нямше да скъса с теб и 2 досега ще ше да ти е казъл отново че тръпката му се е върнала ... но едва ли

NomNomNom
04-07-2013, 10:08
Правите ли секс?

olivve17
04-07-2013, 10:23
Да ;д и аз ги мисля тези неща смисъл един вид съм му резерва , но искам да се убедя ,а ме е страх да го питам .. а за химията имах предвид по начина който ме гледа , по който се държи с мен а и даже вчера като се видяхме ме заведе да вечеряме с техните , а не го беше правил от когато скъсахме и незнам как да ги тълкувам тези неща ..

tediss
04-07-2013, 11:52
Решението е абсолютно твое но все пак погледни реално на нещата :)

bilqnavod
04-08-2013, 09:23
Бившите трябва да си останат бивши. Това е поуката от живия живот. И да, както ти казаха по-горе - мисля, че човека те пази като "резервен вариант". Или се надява да му пускаш просто от време на време.
А относно химията - има я, ама явно само при теб. Не си мисли, че и при него е същото.

+1 Точно!