PDA

View Full Version : всичко е кратко



trololobg
04-06-2013, 21:38
Здравейте,
Едва днес осъзнах за един мой проблем а именно, че не мога да задържам връза с едно момиче.
Имал съм 4 краткотрайни връзки най дългата: месец (то тва и връзка не е ама ...).
Да ви разкажа за днешния ден :
Уговорил съм се с приятел пред едно заведение и понеже той (както обикновенно) закъсня аз влезнах вътре. Видях се с една приятелка и се заговорихме. Седнахме на една маса и си поръчахме по едно кафе, след малко закъснелия :Д пристигна и седна до нас, но понеже ние се бяхме задълбочили и не му обръшахме внимание :Д той слушаше без дори да знае за какво става въпрос. След 10 минути телефона на момичето звънна и тя си тръгна. Започнах да си говоря с него. Той също поръча и като си изпихме кафетата платихме и си тръгнахме. Понеже беше рано сутринта отидохме да ядем банички :Д и му споделих че съм хвърлил око на въпросното момиче. Той се засмя и ми каза:
- Брат, ако тръгниш с нея само ще загубиш още една приятелка и без това няма да продължи повече от месец, ти не се задържаш с едно момиче дълго време.
От тогава не мога да спра да мисля за това.
Можете ли да ми помогнете, искам да връзките ми да са по дълготрайни не просто "от ден до пладне".


забравих да спомена : момче съм и съм на 16 години ако е от значение.

Saviour
04-06-2013, 21:43
По какъв начин приключват връзките ти?

evilgirl95
04-06-2013, 21:44
Е, то ако от всяка връзка излизаше нещо... Няма как да ти кажем как да си направиш връзките по-дълготрайни.. ти дори не си описал защо се провалят... какъв е проблема да се провалят.. не можем да гадаем..
Имал си само 4 гаджета.. когато натрупаш опит.. срещнеш човек, който те допълва.. ще имаш здрава връзка.. предполагам ;д.. не се притеснявай... продължавай да опитваш..

Amore-Mio*
04-06-2013, 21:53
Не се получават, може би, заради това, че просто "хвърляш око", а не усещаш някаква тръпка.
Ама то, с тия бушуващи хормони в момента, е нормално.
Ще ти мине.
И ще ти се оправя проблема, когато срещнеш правилното момиче, към което да изпитваш наистина нещо.

trololobg
04-06-2013, 21:56
еми приключват с късане, разделяне :D
обикновенно заради загуба на интерес от едната страна, било то аз или момичето.
^ ''.. срещнеш човек, който те допълва.. ще имаш здрава връзка.. '' надявам се, но не намирам точната половинка.

Tsukuda_Hiroshi
04-07-2013, 04:37
Понеже съм алтруистична натура, винаги съм гледал да се раздавам за приятелите си. Правил съм каквото мога. Преди време си бях споделил на стената във фейса една от онези снимки със сентенции (където най-често сентенцията няма нищо общо със снимката...). Пишеше "Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях... Ще бъда отдолу, за да ги хвана". Предполагам някой от вас я е мяркал.
Най-добрият ми приятел беше написал коментар: "Ти какъвто си ми гърчав, ще ни хванеш невещо..." Не че този факт се различава от истината. Не че всички ще се юрнат да скачат от скапания измислен мост и не, че мога да ги хвана всичките, но въпроса е в това, че понякога приятелите казват неща, които нямат за цел да те обидят, но всъщност става точно това.
Не взимай казаното от твоя човек толкова навътре. Като всеки човек, може и той да греши.