PDA

View Full Version : Кашлица



Eskapel4o
04-07-2013, 07:53
Значи болен съм вече от седмица , кашля постоянно ,не мога да спя нощем то постоянно през секунди , вадя храчки ... някаква помощ ?, домашно лечение, не искам да ходя на лекар .

Guilty
04-07-2013, 08:38
Ако те болят гърдите и имаш храчки по-добре се консултирай с лекар.
Аз миналата година не отидох като кашлях много силно,не можех да спя като теб,но имах и температура и други симптоми,приложих си самолечение, видях,че не става и като отидох си бях докарала сериозен бронхит.
Та,ако мислиш,че е малко по-сериозно отиди.
Ако не си купи Мукислован на мен поне ми помогна. :)

Eskapel4o
04-07-2013, 08:47
Ако те болят гърдите и имаш храчки по-добре се консултирай с лекар.
Аз миналата година не отидох като кашлях много силно,не можех да спя като теб,но имах и температура и други симптоми,приложих си самолечение, видях,че не става и като отидох си бях докарала сериозен бронхит.
Та,ако мислиш,че е малко по-сериозно отиди.
Ако не си купи Мукислован на мен поне ми помогна. :)

Значи мен гърдите не ме болят , нямам температура и или някакви други симптоми,купих си сироп "Проспан" но не помогна , сега гледам в интернет за нещо друго .

Guilty
04-07-2013, 08:52
Можеш да пробваш с Мукослован има таблетки и сироп (аз пиех таблетките).
Преди това,ако имаш обаче номера на личния ти лекар,можеш да му се обадиш,ако не ти се ходи поне по телефона го питай нещо за кашлица.
Последно като кашлях пиех Синекод,но с нищо не ми помогна.
И все пак не съм много компетентна,дано да съм ти помогнала по някакъв начин.

nelina77
04-07-2013, 09:31
подбел чай опитай

Eskapel4o
04-07-2013, 09:35
Можеш да пробваш с Мукослован има таблетки и сироп (аз пиех таблетките).
Преди това,ако имаш обаче номера на личния ти лекар,можеш да му се обадиш,ако не ти се ходи поне по телефона го питай нещо за кашлица.
Последно като кашлях пиех Синекод,но с нищо не ми помогна.
И все пак не съм много компетентна,дано да съм ти помогнала по някакъв начин.
Да , ще пробвам мукослован , благодаря .



подбел чай опитай

Четох за него в интернет , ще го пробвам .

Hidayet
04-07-2013, 12:00
По-добре иди на лекар. Нали сега има някакъв вирус - от него боледувах 2 пъти за един месец, точно защото се инатих и първия път не отидох на лекар, та инфекцията не беше изчезнала. Пък и можеш да си докараш бронхит, бронхиолит, пневмония.. Иначе щом вадиш храчки можеш да пиеш АЦЦ, Мукосолван, Геломиртол Форте. :)