PDA

View Full Version : Защо не ми вярва ?



feriha_emir
04-07-2013, 18:29
Вече не знам какво да направя за да започне да ми вярва...Ходя с него от половина година.Знаем всичко един за друг... от един клас сме. Всеки ден сме заедно.Постоянно се караме и се бием, но не можем един без друг.Два-три пъти сме се разделяли но за кратко.Първият път за 1-2 дена а вторият за една седмица.Винаги аз го зарязвам.Много го обичам а не знам как винаги когато се караме казвам тези думи,веднага му казвам да се разделим, веднага започвам да го обвинявам даже и да знам че не е виновен.Той си мисли че не го обичам и че никога няма да го обичам.Каза ми в очите че никога няма да ми вярва.Понякога като го питам дали ми вярва той казва-да, а като се скараме казва че е излъгал и пак повтаря че никога няма да ми вярва.Защо го прави?Какво да направя за да ми вярва изцяло поне за малко и да не се караме ? :(

ameli
04-07-2013, 19:12
Никой не зарязва човека до себе си, просто ей така, ако наистина го обича.
И аз не бих ти вярвала ;)

weezy.
04-07-2013, 19:34
Никой не зарязва човека до себе си, просто ей така, ако наистина го обича.
И аз не бих ти вярвала ;)
+1 Няма какво друго да кажа. :)

Amore-Mio*
04-07-2013, 19:36
За да го зарежеш причина имало ли е ?
Защото ако е било безсмислено и двата пъти, и аз не бих ти вярвала.
Раздялата е сериозно решение и сериозна постъпка и не би могла да се каже току-така при всяка караница. Това случва ли се, значи нещо между вас не е наред и трябва само да го откриете.
Сядате, говорите си и продължавате напред.
Доказваш му, че може да ти вярва, че го обичаш, че си разумна и постъпваш така, и така нататък.

FuCKkK13
04-07-2013, 19:37
Никой не зарязва човека до себе си, просто ей така, ако наистина го обича.
И аз не бих ти вярвала ;)

+

plusheno_meche_99_
04-09-2013, 12:48
Не мога да разбера защо го нападаш,ако тоъ не е виновен и защо винаги му казваш да се разделите.Какво толкова делите,че и до бой да се стига хахаах.Та колкото до доверието...ти самата като го нападаш без да е винове и аз ще си помисля,че не ми вярваш.Пък и може да те пробва дали му вярваш знам ли.Пък и защо винаги се стига до раздяла,ако ти наистина го обичаш няма да искаш да се разделите поне аз така го разбирам.

limpk0nk3
04-09-2013, 12:56
:) , виж сега , ако обичаш някой ти си готова на всичко за него , не би допуснала да не знаеш какво прави дори и за секунда , аз си имам приятел от 7 месеца , караме се NON STOP , но после все едно нищо не се е случвало ... Гледай да не го късаш заради караниците и може да се получи , да ти се довери :)

feriha_emir
04-09-2013, 18:58
Мерси на всички за съветите . :) Вчера ми обеща че ще ми вярва вече но ... ще видим. Вече внимавам повече с думите си и мисля преди да направя или да кажа нещо.Говорих с него за това нещо.Казах му че не мога да се примиря да не ми вярва вече и той каза добре ще се опитам, ще започнем всичко наново.И такаа ...

alskdjfhg
04-09-2013, 21:25
Той може да ти обещае, че вече ще ти вярва, ама де да ставаше така лесно....

Бтв, постоянно се карате и биете??

feriha_emir
04-10-2013, 19:13
Еми мила няма ден които да не се скараме за нещо.Винаги се намира за какво да спорим.Той много обича да се дразни с мен...казва че го прави от обич.Намира начини да ме изнервя.Ревнува ме много.То и аз много го ревнувам ама не колкото него.А за боя...постоянно се удряме или бутаме ама не силно.Постоянно сме заедно от един клас сме живеем много близо и затова...Винаги отива и пита приятелките ми и приятелите ми скришно от мен дали сам била с тях, къде сме ходили, какво съм правила и такива неща ... Постоянно си мисли че го лъжа.Вика че не ми пукало за нищо а напротив аз много го обичам.Само ми натяква нещата които той е направил за мен...като се скараме започва да казва : аз това направих онова направих...скарах се с приятелите ми заради теб, заради теб си ударих ръцете,заради теб плаках пред майка ми а на теб не ти пука за мен само ме лъжеш а аз те обичам вика :Х днеска пак се скарахме за глупости и пак ми каза тези неща вече не издържам...какво да направя за да ми вярва ? :(

HollyGolightly
04-11-2013, 09:36
Стигнах до "всеки ден се караме и бием" и мисля, че няма нужда да продължавам да чета. Ако се стига до бой, просто трябва да прекратите тази връзка, за доброто и на двама ви. Няма как да се обичате и да си посягате, освен ако не сте в детската градина или не сте брат и сестра, но тогава става дума за друг вид любов.

Niakoitam
04-11-2013, 09:58
Ами като просто не се държиш като някой дечко. Караме се,хайде аз ще скъсам с теб пък дано започнеш да ми тичаш по гъза след това.Това е сериозно решение и не става днес те късам утре пак ще се върна.Премисляш нещата и взимаш сериозно решение ще продължаваш ли с него или не.Това решение се взима един път преко сили два пъти.А не,на си ти куклите дай си ми парцалките и след два дни пак.Само му показваш колко си несериозна и че може да продължава да си се държи така.Отделно че според това дето го пишеш или и двамата още не сте дораснали за сериозна връзка или изобщо не сте един за друг, а просто сте се хванали,защото няма други в момента.А доверието се печели понякога и доста трудничко с действия.Не става така:"Вярвай ми,защото аз го искам и нали ми обеща."

feriha_emir
04-11-2013, 12:32
И двамата сме на 15 и мисля че както каза още не сме пораснали достатъчно за сериозна връзка но не искам да го оставя.И двата пъти които го зарязах си имаше причина.Първият път в фейсбук един негов приятел качи една снимка на която той се целуваше с друго момиче.Ако си ти няма ли да го зарежеш...това стана още в началото когато започнахме да ходим нито аз бях почнала да го обичам,нито той мен, но това няма значение.Аз даже и не съм си помисляла да изляза с друго момче.Просто не ме кефи така, дори и да не ходя сериозно с някои тва са много долни неща които може да направи само една шматка (според мен). Не му говорих с седмици макар че се виждахме постоянно и в даскало и навън.Затварях му телефона и.т.н.Един ден е излязъл с моите приятели и започнал да плаче.Казал че ме обича и че иска пак да ходим.Тва си е чист филм ама както и да е.:Д Нарочно го е направил... минало заминало...пак тръгнахме, но от тогава се заклех да става само каквото аз кажа,исках и аз да го нараня както той нарани мен но не по този начин които го направи той.Още и още не си признава че е излязъл с това момиче.Казва че са ги снимали точно когато тя му дава дима от цигарата в устата ( всички знаем че тва е лъжа ). Какво да направя да ходя ли с него още?Колкото и да ми доказва постоянно че ме обича,каквото и да прави още си мисля че не ме заслужава...Според вас??? :)

TheBobqk
04-12-2013, 05:29
Съветвам ви да не се карате всеки ден, това влияе на връзката ви. Научете се да си имате доверие. Правете компромиси. Не си викайте, опитайте се да ги говорите спокойно и мисли, преди да кажеш каквото и да било. Не може просто да си помислиш "късаме" и да го кажеш, след това "мило, ма аз такова...". Доста тъпо ми се вижда и да си натяквате кой какво бил направил, супер тъпо е тва нещо. И се научи да приемаш шегите му, поне аз доколкото разбрах, той се шегува с теб, а ти не разбираш шегите му и започвате караници. Недоверието е започнало да убива връзката ви.

marilyn
04-12-2013, 10:02
Еми мила няма ден които да не се скараме за нещо.Винаги се намира за какво да спорим.Той много обича да се дразни с мен...казва че го прави от обич.Намира начини да ме изнервя.Ревнува ме много.То и аз много го ревнувам ама не колкото него.А за боя...постоянно се удряме или бутаме ама не силно.Постоянно сме заедно от един клас сме живеем много близо и затова...Винаги отива и пита приятелките ми и приятелите ми скришно от мен дали сам била с тях, къде сме ходили, какво съм правила и такива неща ... Постоянно си мисли че го лъжа.Вика че не ми пукало за нищо а напротив аз много го обичам.Само ми натяква нещата които той е направил за мен...като се скараме започва да казва : аз това направих онова направих...скарах се с приятелите ми заради теб, заради теб си ударих ръцете,заради теб плаках пред майка ми а на теб не ти пука за мен само ме лъжеш а аз те обичам вика :Х днеска пак се скарахме за глупости и пак ми каза тези неща вече не издържам...какво да направя за да ми вярва ? :(

Много ми е детска тая история... сами си го правите да ви е гадно. Той моля ти се ходел да пита приятелките ти дали си била с тях и къде си ходила... нормално ли ти се струва това??? И постоянните караници? До никъде няма да стигнете.
И това, че обещал да ти вярва... пълни глупости... доверието не "се обещава"...

Niakoitam
04-12-2013, 12:22
И двамата сме на 15 и мисля че както каза още не сме пораснали достатъчно за сериозна връзка но не искам да го оставя.И двата пъти които го зарязах си имаше причина.Първият път в фейсбук един негов приятел качи една снимка на която той се целуваше с друго момиче.Ако си ти няма ли да го зарежеш...това стана още в началото когато започнахме да ходим нито аз бях почнала да го обичам,нито той мен, но това няма значение.Аз даже и не съм си помисляла да изляза с друго момче.Просто не ме кефи така, дори и да не ходя сериозно с някои тва са много долни неща които може да направи само една шматка (според мен). Не му говорих с седмици макар че се виждахме постоянно и в даскало и навън.Затварях му телефона и.т.н.Един ден е излязъл с моите приятели и започнал да плаче.Казал че ме обича и че иска пак да ходим.Тва си е чист филм ама както и да е.:Д Нарочно го е направил... минало заминало...пак тръгнахме, но от тогава се заклех да става само каквото аз кажа,исках и аз да го нараня както той нарани мен но не по този начин които го направи той.Още и още не си признава че е излязъл с това момиче.Казва че са ги снимали точно когато тя му дава дима от цигарата в устата ( всички знаем че тва е лъжа ). Какво да направя да ходя ли с него още?Колкото и да ми доказва постоянно че ме обича,каквото и да прави още си мисля че не ме заслужава...Според вас??? :)

Да приемем,че евентуалната ми приятелка се изтипоса на една такава снимка.Ще се опитам да преодолея първоначалната си силна раздразнителност,защото за мен това си е жива изневяра и да си поговоря с нея кротко и спокойно.Ако усещам,че започне да ми шикалкави според ситуацията или ще се врътна обидено и ще си тръгна или ще я направя на гъз. Всъщност даже днес сънувах нещо подобно.Някакво момиче дето си имаше гадже.Нещо ми харесваше,но не го показвах.Не знам защо,но имаше някакво друго момиче.Скивтах ги,че започнаха да се целуват макар,че за мен в реалността това може да мине просто като забавление.Проследих ги и те искаха да правят секс в някакво корито в банята.На вратата ги посрещнах и и казах:'Бях си изградил много готино мнение за теб,но много бързо ми падна в очите." Тя ми вика:"но те ще ме изнасилват", а пък аз отговорих:"Да забелязах още от другата стая кой кого ще изнасилва."Тя започна да ми се опрадава:'Ама то така,то онака,ти знаеш ли какво е да си постоянно с гадже и все да ти е едно и също".Другото момиче каза:"Но аз си нямам гадже".След,което аз и отговорих:'Виждаш ли? Като не те устройва да имаш гадже,защото едикакво си просто не ходи с някой си просто за да се хвалиш как си обвързана и имаш гадже."

И изобщо няма значение кой кого обича.Вие ХОДИТЕ, а не се СВАЛЯТЕ и най-нормалното нещо е да сте си ВЕРНИ.Има и една много добра мисъл:"След дъжд качулка". Да е мислил какво е правил преди, а не след да реве,но пък от друга страна си е напълно нормално за едно 15 годишно пишлягарче дето хормоните му се скъсват да бушуват и не знае още дали му се пикае или му се правят други неща.Надцакването също не е много добра идея.Защото си го видяла,че ти реве като го скъсаш пък ти си решила да се правиш на голямата кака и да го късаш всеки път при подобна ситуация решавайки,че ти ще можеш да диктуваш правилата.Само дето често не става така.Не трябва да му позволяваш разбира се и само той да ги диктува,защото не е добре за теб.А най-добре е ако може нещата да си се случват импулсивно и да става както дойде. Не може все единият да е отгоре.Иначе ако беше малко по-големичка щях да те посъветвам моментално да го зарежеш,но все пак ти си още само на 15 години, а на тази възраст често по този начин си доказвате любовта.Като се удряте,обиждате и си пращате снимки как се целувате с други.Ако смяташ,че си по зряла като мислене от това значи просто не сте един за друг.:)

feriha_emir
04-12-2013, 19:06
Оффф наистина вече и аз не знам какво да правя с него за сега не се караме поговорихме си сериозно.Ще се опитам и аз да правя компромиси понякога.Аз имам много труден характер не само спрямо него а с всички останали.Много лесно се обиждам и се сърдя.Не се извинявам често.Обичам винаги да съм невинна.И аз съм правила много грешки и затова ще забравя всичко и ще започнем наново както той каза...

askadas
04-14-2013, 06:59
Търпение търпение!!

UniCoWN
04-14-2013, 07:24
Не ти вярва, защото не си заслужила доверието му. И двамата сте инати и май не знаете какво искате.

feriha_emir
04-14-2013, 10:27
Ще се опитам да го заслужа вече !