PDA

View Full Version : Спешно!!!!



Skype2000
04-07-2013, 21:33
Някой знае ли програма за разбиване на Skype пароли,че мисля ,че гаджето ми изневерява!!!
Съжалявам ако е имало друга такава тема.

OoVasKoO
04-07-2013, 21:49
Засега няма такава.
Има друг начин... http://www.digital.bg/software/free-kgb-key-logger-454831-software842.html
Тази програма запаметява всичко каквото правиш на компютъра. Какво отваряш, какво пишеш. Чрез нея имам няколко фейсбука и скайпа от училище. Запаметява всичко, което пишеш. Първо я разучи. Ако можеш я инсталирай на нейния компютър. Мисля, че има начин да се праща информацията автоматично на емайл. Ако не, след време ще трябва да ходиш пак у тях да събереш информация :D

Skype2000
04-07-2013, 21:55
Днес един ми разби паролата и ми е интересно как го е направил,че така е по-лесно отколкото да инсталирам

JDeel
04-07-2013, 22:25
Значи последно проблема е, че гаджето ти изневерява с този дето днес ти е разбил паролата на скайпа?

Ако някой друг освен теб е имал достъп до компа ти, нищо не го спира да инсталира програмка като описаната по-горе. Аз това съм го правил преди 10 години още :)

dimitar_ak
04-07-2013, 22:42
Знаеш ли? Забрави разбиването на паролата. Щом се е стигнало до там, че да я дебнеш с подобни методи, дните на връзката ви са преброени.

perry_the_platypus
04-09-2013, 12:45
Днес един ми разби паролата и ми е интересно как го е направил,че така е по-лесно отколкото да инсталирам

:D:D:D Е, да, определено по-лесно е да ти е наготово, отколкото да се разтърсиш. Иначе програмата, която са ти дали по-горе е в пъти по-елементарна от хакването. :) Кофти като цяло.