PDA

View Full Version : Да станем ли колония/щат на САЩ?



USA_Supporter
04-07-2013, 21:25
Как ви звучи следното:

Няма да разтягам локуми, защото ще се отегчите и много от вас няма да прочетат написаното. Как ви звучи България да стане колония или щат на САЩ? И Веднага ще попитате "ЗАЩО"? Ами ЗАЩОТО сме най-бедната страна в ЕС! Небезизвестен факт е, че много бивши колонии (най-вече британски) сега са свръхразвити и проспериращи страни! Ще ви дам пример с ЮАР - натягали са се да са "свободни", но вижте ги сега! Същото важи и за държави, които са били в съюз (военен или друг) със САЩ - Южна Корея, (бившият) Южен Виетнам. И отново - Южна Корея е невероятен пример!

Лично аз вярвам, че ако станем щат/колония на САЩ България ще се превърне в една просперираща страна, и ще бъде сочена с пръст за пример!

http://www.crossed-flag-pins.com/Friendship-Pins/Bulgaria/Flag-Pins-Bulgaria-USA.jpg

DieselBlood
04-07-2013, 21:34
Направи ни услуга-тегли си куршума.

USA_Supporter
04-07-2013, 21:59
Направи ни услуга-тегли си куршума.

Недей, засегнах се

DieselBlood
04-07-2013, 22:39
Недей, засегнах се

Дреме ми на шнура.

USA_Supporter
04-08-2013, 08:18
Дреме ми на шнура.

"Въъъъ, маняк, ни знам ве!" - Научи се да говориш правилно, моето момче, пък чак тогава може да ръсиш акъл.

OoVasKoO
04-08-2013, 08:52
Еееми по начина, по който им слугуваме от 23 години насам ни считай за нещо като хамериканска колония. Най-бедни сме в Европа, защото това се желаеше да се направи с България от западните страни и от евреите. Да не мислиш, че нямаме ресурси и природа, за да живеем добре? Нали не искаш, тока, водата, мобилните оператори и добива на редки метали да са приватизирани. Върнем ли си нашето и гo управляваме по най-добрия начин няма да имаме проблеми. Ще се вдигнат и заплатите и пенсиите. Тия неща не ги казвам, защото са популярни от скоро, а защото са изпълними и могат да бъдат направени само от хора, които ги е грижа за българския народ и неговото развитие. Запада постоянно ни казва влезте в НАТО, айде сега влезте и в европейския съюз, защото ще живеете по-добре. А живеем по-зле. Не можем ли ние да решим как да се развиваме. Ей, България едно време е била велика страна, простирала се е на 3 морета. Как може някой друг да ни казва какво трябва да правим и кое е добро за нас. Добро е това, което е полезно.


Ти българин ли си или американец. Като подкрепяш УСА знаеш ли, че са направили паметник на американските летци, убити по време на 2-та световна, построен на българска земя. Тези същите са бомбардирали България.

USA_Supporter
04-08-2013, 12:47
Планът Ран-ът и теориите за евреите са най-големите клишета. Първото е измислено от български комунисти - забележи например, че първият сайт, в който се говори за този план е с хостинг .ru . Впрочем, за този план няма никакви факти, има просто неща от сорта на "Най-бедни сме, защото това е ПО ПЛАН! Американците така поискаха!". Ами приятел, и аз утре ще си измисля една такава теория и ти обещавам, че ВЕДНАГА ще се намерят много мой последователи, които да ми повярват и да се хванат за конспирационната ми теория като удавници за сламка. Точно там ни е проблемът на нас българите, че винаги търсим вината в някой друг, но не и в себе си. А това, че служим на американците отново са глупости. Независимо от факта, че сме имали (само на думи) про-американски правителства, в България през последните 23 години НЕ е имало честни и некорумпирани управляващи! И повярвай ми - не са виновни евреите, Израел и Америка - просто това е присъщо за балканджийския ни манталитет. Тези проблеми ги има в повечето (ако не във всичките) славянски държави. Виновни сме си и ние българите, че ги търпим, и че не сме ги пребили с камъни! Ако това беше (например) във Франция - да са вдигнали нова революция!

Относно европейският съюз - не живеем по-зле заради него, а отново заради родните ни управляващи. И да не бяхме влезли в ЕС, и царят, и Сергей щяха да си бъдат същите боклуци (че ако не и малко по-големи, заради липсата на контрол от ЕС). Държави Като Германия и Франция нямат интерес да бъдат в ЕС, защото дават много пари на държави като Гърция (даже направо ги издържат)! Но повярвай ми - за нас българите е от голяма полза да сме в ЕС! Това да се псува по ЕС е нещо съвсем "нормално" по време на криза. Просто хората не искат да приемат, че били достатъчно глупави да изберат същите управляващи (или по-точно да не гласуват и да оставят баба си и дядо си да решат бъдещето им).

Относно НАТО - утре ще стане някакъв конфликт например с фанатизираните гърци, или пък с шовинистично настроените сърби и като ни нападнат ще си благодарен, че сме член на НАТО. Моля се НИКОГА да не се случва такова нещо, но ако недай Боже се стигне до там, НАТО ще се отзове - бъди сигурен!

Относно паметника на американските летци - Не съм съгласен да има само паметник на американските летци. Трябва в съседство до него да има и паметник на загиналите от въпросните летци. Така например германците и евреите правят общи паметници на загиналите. Другият вариант е в някое българско посолство в САЩ да се направи паметник на загиналите българи при бомбардировките в София.

Fisherman
04-08-2013, 13:06
кур за янките

USA_Supporter
04-08-2013, 13:07
кур за янките

Интелектуалец!

RagioL
04-08-2013, 13:18
Искам птицата на аватара ти добре сготвена.

DieselBlood
04-08-2013, 15:18
"Въъъъ, маняк, ни знам ве!" - Научи се да говориш правилно, моето момче, пък чак тогава може да ръсиш акъл.

Не се изкарвай голям Ентелегент, защото не ти се получа, янки. Вън от тука, родоотстъпнико!

magneticfields
04-08-2013, 16:52
Тоз дет е пуснал темата е пълен галфон. А колкото до въпроса- твърдо НЕ! На Щатите много им се иска да вътворят нов световен ред, но това НЯМА ДА СТАНЕ!

USA_Supporter
04-08-2013, 17:06
Аз ли съм галфон?! А ти, който си сложил снимка на Пламен Горанов и в същото време в темата "За коя партия ще гласувате?" казваш, че ще гласуваш за ГЕРБ?!?! Петниш името на човека, като си го сложил за аватар!

DieselBlood - На хората с германски знамена или пък русофилски не им казваш родоотстъпници, но на мен го казваш... лицемер. Противоречиш си.

DieselBlood
04-08-2013, 17:30
DieselBlood - На хората с германски знамена или пък русофилски не им казваш родоотстъпници, но на мен го казваш... лицемер. Противоречиш си.
Не съм ги видял иначе и на тях щях да им го кажа.

Violenza
04-08-2013, 17:52
Ох, не мога, много се смях. :lol:

Аз гласувам за щат!

Ukhtar
04-08-2013, 19:41
Боко така и така през цялото си управление беше американска подлога.

Само че не виждам реален сценарий да станем щат (???)най-вече поради разположението си. И как точно бихме просперирали.



и к'ур за америка

Auriss
04-08-2013, 21:48
Аре стига сте писали глупости :Д Никой няма интерес да сме бедняшко и престъпно племе - на кръсопътя с Азия сме. Дори напротив - в интерес на цяла Европа, а от там и на Щатите е Б-я да е с прозрачно управление и културен народ.
Пък що храните САЩ при положение, че ако не беше въпросната държава в момента щяхте да живеете в 19 век не ми е ясно. И мен не ме кефи политиката им, ама е факт, че са стълб на съвременната цивилизация и единственото, което удържа сбирщината неграмотни фанатизирани олигофрени из Азия и Африка. Ебаси неблагодарниците.

По темата - слаб опит за тролване.

Fisherman
04-09-2013, 06:44
Интелектуалец!

и аз мога да викам имена:гъзолизец,подметка, подлизурко,пионка


Аре стига сте писали глупости :Д Никой няма интерес да сме бедняшко и престъпно племе - на кръсопътя с Азия сме. Дори напротив - в интерес на цяла Европа, а от там и на Щатите е Б-я да е с прозрачно управление и културен народ.
Пък що храните САЩ при положение, че ако не беше въпросната държава в момента щяхте да живеете в 19 век не ми е ясно. И мен не ме кефи политиката им, ама е факт, че са стълб на съвременната цивилизация и единственото, което удържа сбирщината неграмотни фанатизирани олигофрени из Азия и Африка. Ебаси неблагодарниците.

По темата - слаб опит за тролване.

Кво те кефи па тебе бе,че са избили и изграбили,после разбира се че ще има висок стандарт на живот и всичко е на 6 там.Където има нефт или нещо за грабене,там са янките с техните войни.Кое те кефи,генномодифицираната храна там,че няма неподобрена пшеница,че производителите са сключили договор с доставчиците да не правят тестове на зърното.
Кое те кефи че всеки втори американец е 100 кила лоена топка,натрупал генномодифицирани протеини и мазнини,които никога тялото няма да разгради.

Американците откакто съществуват,са някакви напомпани със самочуествие и гордост скапаняци,а за тия българчета,които обръщат блеснали очички към щатите,мога да кажа,че са същата измет и по-добре да напускат тая държава и да ходят да слугуват на колонизаторите

Aeternal
04-09-2013, 09:17
Пък що храните САЩ при положение, че ако не беше въпросната държава в момента щяхте да живеете в 19 век не ми е ясно. И мен не ме кефи политиката им, ама е факт, че са стълб на съвременната цивилизация и единственото, което удържа сбирщината неграмотни фанатизирани олигофрени из Азия и Африка. Ебаси неблагодарниците.

В топ 3 на най-тъпите неща написани някога.
Ако знаех как, щях да си го сложа в подписа това умотворение. Убягва ти тънката ирония, че голяма част от щатите са "сбирщина неграмотни фанатизирани олигофрени".
При евентуален конфликт с Гърция щатите няя си мръднат и пръста. Гърците са им къде по-важен стратегически съюзник.
За Турция да не говорим...
Изобщо проблема в Б-г е че открай време се дели на фили и фоби и всеки гледа как да налапа по-голямата и апетитна чуждестранна пишка а никой не мисли за интересите на България.
Дадохме им на щатите бази да си праят бази тука, пратихме контингент на майната си в конфликт който не ни бърка по никакъв начин. И за какво? Кво спечелихме от тва?

USA_Supporter
04-09-2013, 11:20
Истината е, че НИЕ тук сме "сбирщина фанатизирани олигофрени", а в щатите си живеят нормални хора и въобще не им пука, че тук на Балканите се плюем за щяло и нещяло.

Това със 100 килограмовите американци е най-голямата глупост. Имам приятели, които живеят там и колкото дебели хора има в България, толкова има и в Щатите (разбира се говорим за глава на населението).

Генномодифицирана храна има навсякъде - и в България. Впрочем, генномодифицираната храна е модофицирана с цел ПОДОБРЯВАНЕ на качеството чрез човешка намеса. И това е истината, пък вие си развивайте еврейски теории.

Aeternal - Една държава-джудже като България НЕ може да бъде независима и е в наш интерес да бъдем с Америка.

Боко не беше подлога на САЩ. Боко беше подлога на интересите си - власт, пари. И още власт.

Истината е, че хората в САЩ не са по-различни от тези в Канада (особено в Канада - едно към едно са), Австралия, Нова Зеландия и т.н. Имате ги тези предразсъдъци за американците само и единствено заради външната им политика.

Lychezar
04-09-2013, 11:43
Великите сили винаги са воювали за контрол над нашите земи, защото заемаме ключово място, ние сме връзката между Европа и Азия. Затова точно тук, на тази земя, ние, българите, трябваше да изградим корава държавност, да пречим на всички и всички да ни пречат. Българите, когато градат такава държавност, са наистина сурови, даже понякога и неоправдано жестоки - нашите съседи помнят това.
Сега проблемът е решен - ние сме под американски военно-политически контрол и не защото са ни окупирали с танкове, а защото нашият политически и икономически елит си пожела това. Военните бази на САЩ не им трябваха в България, но нашият елит ставаше и лягаше с мисълта, че трябва да имаме такива бази, молехме се на американците, защото видите ли, сме бели хора.
САЩ нямат никакви големи интереси и апетити към нас, та искат тук да е осъществен лоялен местен режим. Ако нещо не е ясно, управленците ни могат да звънкат по телефона и да питат. Те нямат ясна икономическа визия за балканите, затова бизснесактивностите са предимно руски.
Не мисля, че трябва да се сърдим за нещо на американците, те нямат нужда от нас, нищо особено не са ни поискали, даже гледат да не ни унижат...

dimitar_ak
04-09-2013, 12:40
Ние преди всичко сме европейци и то едни от първите създали държава. Като такива сме много далече от тази държава на която се кланяш. Държава с история по-млада от камъните в оградата на бабината ми къща. Държава създадена от боклука на Европа (кои са бягали в щатите скоро след създаването?). Хайде няма нужда да им целуваме задниците.

Lychezar
04-09-2013, 14:01
Историята помни победителите, а САЩ са точно такива. Те победиха, както през Втората световна война (макар че на тяхна територия не са се водили военни действия), така и в Студената война, затова могат да разполагат войските си, на което и да е място от победената територия. Защо си мислите, че англичаните са разположили войски и танкови бригади в територията на Германия? На тях не им трябват такива войски, но те са поставени там символично, защото "швабите" трябва да помнят, че преди са ги били и ако се наложи, пак ще ги бият. Германия може да построи ядрени мощности за два следобеда, но никога няма да го направи.... Да, САЩ нямат дългоголетна история, но колко такива цивилизации в днешно време вече са на дъното, а и много от тях вече са само в миналото. Важно е моментното състояние, а то е, че са на върха на пирамидата, колкото и да не ни се иска. България е на страната на загубилите Студената война, затова не и се полагат някои неща - примерно високи позиции в културата, образованието, технологиите. Целта е да бъдем покрити в мрежа от бизнес училища, жените ни да обслужват пътникопотока от туристите, а ние, мъжете, да носим таблите и бършим масите примерно. Външна политика също не ни се полага - ако нещо не ни я ясно, нашият министър ще звънка до Вашингтон, за да му обеснят какво трябва да казва и да прави.

OoVasKoO
04-09-2013, 14:23
Истината е, че НИЕ тук сме "сбирщина фанатизирани олигофрени", а в щатите си живеят нормални хора и въобще не им пука, че тук на Балканите се плюем за щяло и нещяло.

Това със 100 килограмовите американци е най-голямата глупост. Имам приятели, които живеят там и колкото дебели хора има в България, толкова има и в Щатите (разбира се говорим за глава на населението).

Генномодифицирана храна има навсякъде - и в България. Впрочем, генномодифицираната храна е модофицирана с цел ПОДОБРЯВАНЕ на качеството чрез човешка намеса. И това е истината, пък вие си развивайте еврейски теории.

Aeternal - Една държава-джудже като България НЕ може да бъде независима и е в наш интерес да бъдем с Америка.

Боко не беше подлога на САЩ. Боко беше подлога на интересите си - власт, пари. И още власт.

Истината е, че хората в САЩ не са по-различни от тези в Канада (особено в Канада - едно към едно са), Австралия, Нова Зеландия и т.н. Имате ги тези предразсъдъци за американците само и единствено заради външната им политика.

Глупак си ти... Някои неща са верни, ама за други грешиш много. Сега да не казваш, че макдоналдс ни подобрява здравето. Точно обратното. Беше правено едно предаване за вредата от макдоналдс. Един човек ядеше в продължение на месец всеки ден. И накрая беше болен от доста неща. Впрочем картофките от там издържат 3 месеца без да се развалят. Айде като си толкова важен яж ти 1 месец всеки ден, да видим колко е полезна тяхната "храна". Ама да не пукнеш дотогава... Щом България е държава-джудже за теб, какъв българин си ти.
България е една хубава страна с много възможности, но май ти си сляп за нея. Кажи ми, как на един пожарникар ще му се позволи да прави каквото си иска?

Fisherman
04-09-2013, 18:51
Истината е, че НИЕ тук сме "сбирщина фанатизирани олигофрени", а в щатите си живеят нормални хора и въобще не им пука, че тук на Балканите се плюем за щяло и нещяло.

Това със 100 килограмовите американци е най-голямата глупост. Имам приятели, които живеят там и колкото дебели хора има в България, толкова има и в Щатите (разбира се говорим за глава на населението).

Генномодифицирана храна има навсякъде - и в България. Впрочем, генномодифицираната храна е модофицирана с цел ПОДОБРЯВАНЕ на качеството чрез човешка намеса. И това е истината, пък вие си развивайте еврейски теории.

Aeternal - Една държава-джудже като България НЕ може да бъде независима и е в наш интерес да бъдем с Америка.

Боко не беше подлога на САЩ. Боко беше подлога на интересите си - власт, пари. И още власт.

Истината е, че хората в САЩ не са по-различни от тези в Канада (особено в Канада - едно към едно са), Австралия, Нова Зеландия и т.н. Имате ги тези предразсъдъци за американците само и единствено заради външната им политика.

Тръгвай си за щата уинсконсин,заминавай да живееш,че ми се насълзиха очите от тъпотията.Както каза модератора в северна америка са пращали на изгнание затворници,курви,сякви боклуци от Европа.За да създадат нова държава са предлагали безплатно земя на новите заселници,които пък са били Английска измет,някви като младите българите в момента чустващи се нещастни от всичко и търсещи,къде да се заселят за да гледат дупенцето да е пълно с храна.

Янките са едни путки,които не печелят втората световна,руснаците печелят,защото дават най-много жертви,янките пак са там като съюзници естевствено скатаха се нещо там спечелили кур.Ходи във форума америка за българия там да си масажирате простатите с другите поамериканчени мозъци.

Fisherman
04-09-2013, 18:54
Понякога ви се чудя за тая прекрасна държава,в която сте се родили с толкова богата история,планини,гори,реки,х ора (1 процент от тях) и още и още.Откакто съществува страната ни е стъпквана от велики сили америки,русии,защото само така се живее добре,като си откраднал повече от другите.Заминавай в америка като е велика,както казват,щом някой го няма,значи може и без него.

Aeternal
04-09-2013, 21:15
Aeternal - Една държава-джудже като България НЕ може да бъде независима и е в наш интерес да бъдем с Америка.

Ей това е демагогия в висшата й форма. Също като депесарите, гласувайте за нас или ще ви сменят пак имената. И турците ги псуват ама гласуват пак за тях.
Абсолютно никакъв интерес нямаме да сме с щатите. Просто не ни греят.
Обаче хора като тебе имат интерес да поддържат тази заблуда, че сме слаби, че не можем сами. Така се управлява стадо.
За да се оправи България трябват 300 човека на точните позиции, с достатъчно воля и само 2 цели. Едно: работеща съдебна система и довеждане на корупцията до минимум. Две: създаване на условия за развитие на малкия и среден бизнес. В момента всички читави европейски инвеститори ни отбягват като чумави. А не майка Станишев да ми се хвали колко чуждестранни инвестиции имало в България, а същевременно тези инвестиции да са продадени наши фирми в сферата на услугите(телекомуникации, електро-разпределение) и да дерат по 2 кожи от агне наши пари които отиват извън България. Остана боко да продаде БДЖ и да се похвали с чуждите инвестиции и той...

Докато не се създадат условия за малък/среден бизнес ще сме зле. Щото тва е основата на икономиката, а нашата е зависима от парите които носят имигрантите. Толкова сме зле....

Auriss
04-09-2013, 22:22
Вие сте кръгли идиоти :( Дори няма да пиша повече. Вижте ги скандинавците, дето лапат 'чужди' пишки колка са зле и после излезте и се огледайте на улицата.

Aeternal
04-09-2013, 22:51
Имам един приятел дето живее в Дания от 3-4 години. Той твърди, че са толкова напреде, че ако цялата им икономика спре ще могат да си поддържат стандарта на живот още десет години. Само с минети са стинали до това ниво.
Разкажи ми Германия с колко гъзене е станала 3та икономическа сила в света.

Fisherman
04-10-2013, 05:06
С доста грабене

draid
04-10-2013, 07:07
Ако кажа: "Само през трупа ми" май ще се изчерпи мнението ми по въпроса. Относно до твоята особа изобщо не ми се коментира, жал ми е за теб.

RagioL
04-10-2013, 10:50
Кур за щатите и изкуствено поддържаната им икономика, и два за Ватикана.

Aeternal
04-10-2013, 13:01
Историята помни победителите, а САЩ са точно такива. Те победиха, както през Втората световна война (макар че на тяхна територия не са се водили военни действия), така и в Студената война, затова могат да разполагат войските си, на което и да е място от победената територия. Защо си мислите, че англичаните са разположили войски и танкови бригади в територията на Германия? На тях не им трябват такива войски, но те са поставени там символично, защото "швабите" трябва да помнят, че преди са ги били и ако се наложи, пак ще ги бият. Германия може да построи ядрени мощности за два следобеда, но никога няма да го направи.... Да, САЩ нямат дългоголетна история, но колко такива цивилизации в днешно време вече са на дъното, а и много от тях вече са само в миналото. Важно е моментното състояние, а то е, че са на върха на пирамидата, колкото и да не ни се иска. България е на страната на загубилите Студената война, затова не и се полагат някои неща - примерно високи позиции в културата, образованието, технологиите. Целта е да бъдем покрити в мрежа от бизнес училища, жените ни да обслужват пътникопотока от туристите, а ние, мъжете, да носим таблите и бършим масите примерно. Външна политика също не ни се полага - ако нещо не ни я ясно, нашият министър ще звънка до Вашингтон, за да му обеснят какво трябва да казва и да прави.
САЩ не победи в студената война, СССР се срути под собствената си икономическа тежест. Москва още си има тежест в управлението на бившите сателити.
Ироничното е че освен до Вашингтон звънка и до Москва. Няма такива тъпаци като нашите, не стига че са слуги на двама господари, ами и никакви дивиденти от това.

USA_Supporter
04-10-2013, 14:16
Искам да започна с това, че се извинявам за закъснелия отговор - платих си интернета с един ден закъснение и естествено един ден нямах интернет...

А сега по темата:

Fisherman - Най-много ми хвана окото твоят коментар. Нека оставим настрана, че САЩ наистина е създадена от изметта на колонизаторите (не си кривя душата, не го отричам). Ти казваш, че в Америка ходят глупави и промити мозъци. Но... много добре знаеш (а и не само ти - всички в нашата държава), че на запад заминават НАЙ-УМНИТЕ български момчета и момичета! И то най-вече в САЩ и Великобритания. Разбира се, че има и такива, които чистят маси и мият чинии, но между другото вторите живеят по-нормален живот (тоест с по-висок стандарт) от например българските учители. На запад заминават най-добрите ни кадри - ФАКТ!

И нека допълня за българите в чужбина, без значение дали са в Гърция или в САЩ, или в Испания - българите в чужбина са просто хора, които търсят (и повечето от тях са намерили) НОРМАЛЕН живот. И вие може да им казвате родоотстъпници и прочее, но хората зад граница са най-големите патриоти! На един българин в САЩ не му пука за външната политика на Америка - той просто живее щастливо, без да се лишава от нищо, докато ние тук в България се бием по гърдите колко големи патриоти сме, и как мразим американците, и как американците са виновни, че сме в такова положение, а не си признаваме самите ние вината... Страшен народ сме!!!

Fisherman
04-10-2013, 15:15
Ти казваш, че в Америка ходят глупави и промити мозъци. Но... много добре знаеш (а и не само ти - всички в нашата държава), че на запад заминават НАЙ-УМНИТЕ български момчета и момичета!

толкова са умни значи

Auriss
04-10-2013, 16:42
http://www.urapcenter.org/2012/world.php?q=MS0yNTA=

http://www.urapcenter.org/2012/university.php?q=Medical+University+of+Sofia


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbjkweqtng1r43i2eo1_1280.jpg

OoVasKoO
04-10-2013, 17:01
Искам да започна с това, че се извинявам за закъснелия отговор - платих си интернета с един ден закъснение и естествено един ден нямах интернет...

А сега по темата:

Fisherman - Най-много ми хвана окото твоят коментар. Нека оставим настрана, че САЩ наистина е създадена от
изметта на колонизаторите (не си кривя душата, не го отричам). Ти казваш, че в Америка ходят глупави и промити мозъци. Но... много добре знаеш (а и не само ти - всички в нашата държава), че на запад заминават НАЙ-УМНИТЕ български момчета и момичета! И то най-вече в САЩ и Великобритания. Разбира се, че има и такива, които чистят маси и мият чинии, но между другото вторите живеят по-нормален живот (тоест с по-висок стандарт) от например българските учители. На запад заминават най-добрите ни кадри - ФАКТ!

И нека допълня за българите в чужбина, без значение дали са в Гърция или в САЩ, или в Испания - българите в чужбина са просто хора, които търсят (и повечето от тях са намерили) НОРМАЛЕН живот. И вие може да им казвате родоотстъпници и прочее, но хората зад граница са най-големите патриоти! На един българин в САЩ не му пука за външната политика на Америка - той просто живее щастливо, без да се лишава от нищо, докато ние тук в България се бием по гърдите колко големи патриоти сме, и как мразим американците, и как американците са виновни, че сме в такова положение, а не си признаваме самите ние вината... Страшен народ сме!!!

Нещата, които ги написа ги знае почти всеки... Ние сме си виновни, ама и медиите също. А повечето медии служат на чужди интереси. Медиите носят вина за манипулирането на хората и за това, че през 4 години се избират едни и същи предатели.

Fisherman
04-10-2013, 17:22
http://www.urapcenter.org/2012/world.php?q=MS0yNTA=

http://www.urapcenter.org/2012/university.php?q=Medical+University+of+Sofia


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbjkweqtng1r43i2eo1_1280.jpg

много ми харесваш,колко добре си тролнат,чак не знаеш къде учи батко ти,мислиш ли че ме интересува световния ранк на МУ-София лек,разбира се че колонизаторите ще имат по добри университети с крадените ресурси хиляда години.А тъпканата България,продължава да бълва деца,които са с промит мозък

Ела 1 в 1 лице

USA_Supporter
04-10-2013, 17:24
толкова са умни значи

Ти си като навита латерна... Значи ако един българин емигрира в богата държава (било то и САЩ), за да води нормален живот - той автоматично "не е умен". А ние, които си киснем в малката и бедна България сме свръхмозъци!

Всъщност не знам защо се занимавам да отговарям на такъв глупав коментар...


много ми харесваш,колко добре си тролнат,чак не знаеш къде учи батко ти,мислиш ли че ме интересува световния ранк на МУ-София лек,разбира се че колонизаторите ще имат по добри университети с крадените ресурси хиляда години.А тъпканата България,продължава да бълва деца,които са с промит мозък

Ела 1 в 1 лице

Какви крадени ресурси "в продължение на ХИЛЯДА ГОДИНИ?!", Америка е на 200 години! :D

Auriss
04-10-2013, 17:44
много ми харесваш
http://25.media.tumblr.com/tumblr_madcy6U0T11qi0ofuo1_500.gif

Fisherman
04-10-2013, 17:57
Какви крадени ресурси "в продължение на ХИЛЯДА ГОДИНИ?!", Америка е на 200 години! :D

Не говорех за америка тоя път,ти си с толкова промит мозък,че я виждаш тая 'мерика насекъде пич.

сигурно живее в панелен апартамент

USA_Supporter
04-10-2013, 18:11
В родния ми град съм в къща. А в градът, в който в момента съм студент съм на квартира в кооперация, от тия новите - от тухли е, не е панелка. :)

Kristianc95
04-10-2013, 18:13
Държава създадена от боклука на Европа (кои са бягали в щатите скоро след създаването?). .
Недей да говориш глупости. Още в ранните си години в САЩ земята се е продвала почти без пари и повечето английски( предимно) заможни хора са купували и са почва преработки. И кво толко хвалиш тая история. На кой му пука за шибаната история като хората живеят на ръба. Но ние си го заслужаваме, защото ние ги избираме тия боклуци и им позволяваме на правят каквото си искат.

Fisherman
04-10-2013, 18:20
В родния ми град съм в къща. А в градът, в който в момента съм студент съм на квартира в кооперация, от тия новите - от тухли е, не е панелка. :)

как не си заминал за америка не мога да разбера ти губиш

Auriss
04-10-2013, 19:03
// съвсем рандъм вметка - САЩ далеч не е била съставена единствено от 'боклука' на Европа - не за друго, ами 'щото в онези години всички, освен тези със синя кръв, са били *боклук*. По същите критерии в тази графа попада и всеки един българин, живял някога, тъй като никой от тези земи никога не е носил благородническа титла (поправете ме ако греша, де).
Плюс това да наричате хора като Пейн, Хамилтън или Мадисън боклук е нелепо.
Виж ... ботев-терористът или раковски-расистът в делириум мое http://a0.twimg.com/profile_images/1602277349/VulXbbpe_reasonably_small

draid
04-10-2013, 19:11
Що не отлетите за САЩ и не спрете да ни занимавате с малоумни теми, които никога няма да се сбъднат. Вижте се какви сте подлоги, особено автора на темата.

Auriss
04-10-2013, 19:14
вие що не спрете да храните щатите ? къв ви е проблемът ;д ? Отговори ли си ?

RagioL
04-10-2013, 19:24
http://www.ludapic.com/pdata/t/l-old/20120209/91a0ece41ce741578128bf3d6def878c.jpg

USA_Supporter
04-10-2013, 19:25
Що не отлетите за САЩ и не спрете да ни занимавате с малоумни теми, които никога няма да се сбъднат. Вижте се какви сте подлоги, особено автора на темата.

С такива сънародници като теб - скоро ще заминем.

RagioL
04-10-2013, 19:27
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42745000/gif/_42745907_gorilla.gif

Auriss
04-10-2013, 19:31
http://www.ludapic.com/pdata/t/l-old/20120209/91a0ece41ce741578128bf3d6def878c.jpg

indeed ахахха :D

RagioL
04-10-2013, 19:46
И без това вече съм в раздела за политика та да се възползвам. :D

http://www.youtube.com/watch?v=WqFISER9fVE

OoVasKoO
04-10-2013, 19:59
хаххахах
Еми айде заминавайте за УСА.

Auriss
04-10-2013, 20:07
http://www.youtube.com/watch?v=PX4Flhw0HSA

Рингтонът ми :O ! Epic!

magneticfields
04-10-2013, 20:12
Аз ли съм галфон?! А ти, който си сложил снимка на Пламен Горанов и в същото време в темата "За коя партия ще гласувате?" казваш, че ще гласуваш за ГЕРБ?!?! Петниш името на човека, като си го сложил за аватар!

DieselBlood - На хората с германски знамена или пък русофилски не им казваш родоотстъпници, но на мен го казваш... лицемер. Противоречиш си.


Това за ГЕРБ съм го писала отдавна. И да, признавам си, че преди мислех да гласувам за ГЕРБ. Смятах ги за единствена алтернатива, както и много хора.Промених си мнението, но не знам как да изтрия онова във форума.

RagioL
04-10-2013, 20:17
http://www.youtube.com/watch?v=PX4Flhw0HSA

Рингтонът ми :O ! Epic!

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcST1iWtsC7o31LkSriC-zdxks9CKJ9DjrM5Ko16DDmOQeKZRmbA7Q

USA_Supporter
04-10-2013, 20:41
Поздрав за всички антиамерикански настроени ;]


https://www.youtube.com/watch?v=298Cw3_qGwE

RagioL
04-10-2013, 20:50
http://data.whicdn.com/images/33995163/funny-gifs-the-anger-of-the-queen_large.gif

RagioL
04-10-2013, 20:55
http://www.youtube.com/watch?v=myOGE9S36WM

defender
04-10-2013, 21:02
да живей православна Русия.

Aeternal
04-10-2013, 21:05
Като сме почнали...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/cc/Rs24launch.jpg


http://youtu.be/zPt08UYmyMo?t=1m20s
И както винаги фили и фоби, някой неща не се променят. Бахти баналното!

RagioL
04-10-2013, 21:17
Малко по-класически произведения ако обичате!


http://www.youtube.com/watch?v=yCQ0V85qvi0

DieselBlood
04-10-2013, 21:17
да живей православна Русия.

Ти също си помолен да си теглиш куршума.

RagioL
04-10-2013, 21:21
Ти също си помолен да си теглиш куршума.

А кои са другите помолени?

DoctorSatan666
04-10-2013, 21:25
С такива сънародници като теб - скоро ще заминем.

Много ги обичам такива като теб... съпортъри хъхъ. Намерил си чий гъз да лижеш - най-лайняния от всичките. За мен и русофили, и псевдо-патриоти все попадате в една категория. Ти обаче си решил да надскочиш изтърканата русофилия и форумен нацизъм и си се хванал да лапаш друга пишка. В действителност си също толкова жалък колкото и останалите - просто различен флаг. Разликата е че поне другите гъзолизци имат някаква основа, а ти си се хванал за най-големия комерсиално-културен кенеф в целия свят и изтърканите му реклами....

defender
04-10-2013, 21:26
Ти също си помолен да си теглиш куршума.

не се приема ... мухаха........... сега кво, ще се разревеш ли.

DoctorSatan666
04-10-2013, 21:27
да живей православна Русия.
http://prikachi.com/images/823/6114823y.jpg

defender
04-10-2013, 21:28
моя задник е по-стегнат брато, тоя е с наднормено тегло............ баси обидата.

ormys
04-10-2013, 21:33
Не мога да разбера идеята зад това да се избере точно САЩ.Истина все пак е, че след двете световни войни,България е проститутка, която е принудена да подскача от магистрала на магистрала и да прави свирки с огромен процент намаление.При едни евентуални военни действия в бъдеще ,позицията ни би била стратегически важна.Дъртите загорели чичковци с парите разбират това твърде добре,и още доста дълго време ще бъдем разигравани.Така че приемете ,че и в момента сме си колония , просто не ни изнасилва една държава , а доста повече .

draid
04-10-2013, 22:03
С такива сънародници като теб - скоро ще заминем.

Заповядай и без друго няма смисъл от подлоги в България.


вие що не спрете да храните щатите ? къв ви е проблемът ;д ? Отговори ли си ?

Бих ти обяснил, ама не мисля че ще схванеш, след като до сега не си успял.

Auriss
04-10-2013, 23:22
Бих ти обяснил, ама не мисля че ще схванеш, след като до сега не си успял.
Хубу ще е , 'щото дотук само заучени злобни коментарчета от бай тошово време се пускаха. К'во им е на тия Щати толкова. Давай.

anonymous708973
04-11-2013, 05:52
Ние преди всичко сме европейци и то едни от първите създали държава. Като такива сме много далече от тази държава на която се кланяш. Държава с история по-млада от камъните в оградата на бабината ми къща. Държава създадена от боклука на Европа (кои са бягали в щатите скоро след създаването?). Хайде няма нужда да им целуваме задниците.

"Европейци сме, ама не съвсем дотам..."

darkPaladin
04-11-2013, 08:34
няма да се оставя един тъпанар да ми казва какво да правя

защото американците са точно такива
иди ги питай колко е 2 по 2

Fisherman
04-11-2013, 09:09
Янките не заслужават за камък в главата

USA_Supporter
04-11-2013, 21:13
"Вставай страна огромная" :D :D :D

darkPaladin
04-11-2013, 23:09
Що пък на САЩ? дайте на Германия кво лошо ли си живеят?

една страна си пуска пропагандата колко е велика вие се връзвате

купуват се американски филми стоки и тн и са бахти яките ами на мен ми харесва повече баничката от хот дога ама карай

много ме кефи как спасяват света във филма 4ти юли качиха президента на изтребител и ребрииии

направо ги попиляха тия извънземни

или пък Рамбо как изби руснаците малиии случайно намери в джунглата картечница с две кутии патрони

това се нарича пропаганда преди беше Русия сега е САЩ дайте да си гледаме нашето и да не мислим колко са добре дугите щото ги виждаме как живеят по филмите

USA_Supporter
04-12-2013, 12:51
Защото САЩ е мултикултурна държава, създадена от емигранти за емигранти. Една свръхконсервативна държава като Германия не е благоприятна спрямо чужденци.

darkPaladin
04-12-2013, 12:57
Защото САЩ е мултикултурна държава, създадена от емигранти за емигранти. Една свръхконсервативна държава като Германия не е благоприятна спрямо чужденци.
тук за емиграция ли става дума или за колонизиране?

Fisherman
04-12-2013, 16:35
за смучене на куровете на американците става въпрос,американския съпортер иска да го отвлечат с автобус и да го застрелят като куче в някой кино салон,защото в америка живота е по-добър

OoVasKoO
04-12-2013, 19:52
"Вставай страна огромная" :D :D :D

Абе педерастче, кой си ти, за да се подиграваш? За победата на Русия са умряли 22 милиона души през 2-та световна, а САЩ едва 300 хил. Къде се намираш, бе смешник ? Въобще що коментираш, като няма какво да кажеш?

Auriss
04-13-2013, 02:51
Епа как да не се подиграва. То е видно, че всички натролихме яко, ама сериозно - ще седне ли някой да отдели 5 минутки от живота си да се обоснове какво им е толкова на тия щати. И мен не ме кефи социалната им политика, ама това настрана.
К'во толкова храните американската култура, като тука сме в пъти по-зле ?
Пък войните в близкия изток, освен от алчността на щатите, са директно следствие и от политиката на съвесткия съюз. За студената война можем много да си говорим, но в крайна сметка не е далеч от акъла кой е виновен за политическата криза.
Шегата настрана - сега да беше 45-та година източния блок ли щяхте да си изберете ?

България е толкова малка държавица, че просто всичко ни идва отвън - от културата и стилът на обличане, та чак до политическите ни решения. Нямаме кино, нямаме свястна музика, никой не посещава тетри, камо ли да се четат български автори - съвсем нормално е хората да гледат навън. Просто ТУК няма нищо. Във всякакво отношение. И въпросът е на запад ли ще гледат хората или към тоталитарно-терористичната (май съчиних нова дума :Д ) държава на североизток.

Не знам що разбирате заемането на култура и идеи от други нации с повече опит и ресурс от нашата като лапане на пишки. Всеки го прави и то от векове. Следвайки сходна логика човек може да каже че и гръцки пишки сме лапали, като сме приемали християнството. Малоумно звучи, нали ?

OoVasKoO
04-13-2013, 05:55
Жалко за Хитлер. Трябваше да ги избие до край тия ЧИФУТИ, те са най-виновни.

RagioL
04-13-2013, 08:26
То е видно, че всички натролихме яко, ама сериозно

Вдигам ръка твърдейки че аз открих същината на шоуто!

Между другото четох нещо интересно преди време, за реактор работещ с изотопи на хелий и водород, съоръжението щяло да бъде завършено 2018, както го нарекоха революция в енергетиката.
Тъй като статията е от 2011 не съм наясно как стои положението с проекта в момента.

Auriss
04-13-2013, 08:46
Предполагам за ядрен синтез става въпрос. Те от десетилетия мъчат да пробият в тази насока, но все не им се отдава. И аз преди време четох за някакъв проект във Франция - пак нещо от типа на 2016 или 18 се впрягаше като дата.

darkPaladin
04-13-2013, 09:04
Епа как да не се подиграва. То е видно, че всички натролихме яко, ама сериозно - ще седне ли някой да отдели 5 минутки от живота си да се обоснове какво им е толкова на тия щати. И мен не ме кефи социалната им политика, ама това настрана.
К'во толкова храните американската култура, като тука сме в пъти по-зле ?
Пък войните в близкия изток, освен от алчността на щатите, са директно следствие и от политиката на съвесткия съюз. За студената война можем много да си говорим, но в крайна сметка не е далеч от акъла кой е виновен за политическата криза.
Шегата настрана - сега да беше 45-та година източния блок ли щяхте да си изберете ?

България е толкова малка държавица, че просто всичко ни идва отвън - от културата и стилът на обличане, та чак до политическите ни решения. Нямаме кино, нямаме свястна музика, никой не посещава тетри, камо ли да се четат български автори - съвсем нормално е хората да гледат навън. Просто ТУК няма нищо. Във всякакво отношение. И въпросът е на запад ли ще гледат хората или към тоталитарно-терористичната (май съчиних нова дума :Д ) държава на североизток.

Не знам що разбирате заемането на култура и идеи от други нации с повече опит и ресурс от нашата като лапане на пишки. Всеки го прави и то от векове. Следвайки сходна логика човек може да каже че и гръцки пишки сме лапали, като сме приемали християнството. Малоумно звучи, нали ?

пич що пишеш?

RagioL
04-13-2013, 09:57
Предполагам за ядрен синтез става въпрос. Те от десетилетия мъчат да пробият в тази насока, но все не им се отдава. И аз преди време четох за някакъв проект във Франция - пак нещо от типа на 2016 или 18 се впрягаше като дата.

Явно говориш за същото съоръжение за което и аз съм чел.

USA_Supporter
04-13-2013, 15:47
Абе педерастче, кой си ти, за да се подиграваш? За победата на Русия са умряли 22 милиона души през 2-та световна, а САЩ едва 300 хил. Къде се намираш, бе смешник ? Въобще що коментираш, като няма какво да кажеш?

Първо не ми казвай педераст, защото седиш зад един монитор, а не си пред мен да ми го кажеш в очите. И второ - не съм се подигравал със загиналите руснаци, а клиширания цитат на въпросния съфорумник.

П.С. Противоречиш като защитаваш загиналите руски войници, а после казваш "Ех, защо Хитлер не спечели войната..." Точно заради руснаците Хитлер е загубил войната. За съжаление е трябвало да гледаме много по на запад - отвъд океана, но други неща са били актуални по онова време...

darkPaladin
04-13-2013, 17:06
Първо не ми казвай педераст, защото седиш зад един монитор, а не си пред мен да ми го кажеш в очите. И второ - не съм се подигравал със загиналите руснаци, а клиширания цитат на въпросния съфорумник.

П.С. Противоречиш като защитаваш загиналите руски войници, а после казваш "Ех, защо Хитлер не спечели войната..." Точно заради руснаците Хитлер е загубил войната. За съжаление е трябвало да гледаме много по на запад - отвъд океана, но други неща са били актуални по онова време...
ако искаш ще ти го кажа в очите само кажи къде

и не ми говори колко са лоши германците САЩ са били далеч по-жестоки по онова време и си показват варварщината

OoVasKoO
04-13-2013, 22:47
Първо не ми казвай педераст, защото седиш зад един монитор, а не си пред мен да ми го кажеш в очите. И второ - не съм се подигравал със загиналите руснаци, а клиширания цитат на въпросния съфорумник.

П.С. Противоречиш като защитаваш загиналите руски войници, а после казваш "Ех, защо Хитлер не спечели войната..." Точно заради руснаците Хитлер е загубил войната. За съжаление е трябвало да гледаме много по на запад - отвъд океана, но други неща са били актуални по онова време...

Аз съм малко раздвоен по тоя въпрос. Уважавам Русия, защото ни е помогнала да се освободим. Но иначе Хитлер е щял да направи голямо добро на света, ако ги беше доизбил :)

Fisherman
04-14-2013, 07:21
Вдигам ръка твърдейки че аз открих същината на шоуто!

Между другото четох нещо интересно преди време, за реактор работещ с изотопи на хелий и
водород, съоръжението щяло да бъде завършено 2018, както го нарекоха революция в енергетиката.
Тъй като статията е от 2011 не съм наясно как стои положението с проекта в момента.

За тва че някой иска да се налапа с кешовица,изхвърлят тритий с период на разпадане 12 години бета-радиоактивен

RagioL
04-14-2013, 10:05
Чел си дребния шрифт а?!

Fisherman
04-14-2013, 12:17
Чел си дребния шрифт а?!

не тва чета

http://i2.helikon.bg/products/0446/04/40446/40446z.jpg

RagioL
04-14-2013, 13:18
А да си запознат с нещо наречено ирония?

Fisherman
04-14-2013, 13:36
А да си запознат с нещо наречено ирония?

Не какво е това

Auriss
04-14-2013, 19:02
Зачеването ти :D .

Fisherman
04-14-2013, 20:03
Зачеването ти :D .

Чу ли,че щял да излиза нов сезон на докуро чан,приготвяй салфетките

RagioL
04-14-2013, 20:28
Не се заяждай с човека аз започнах спора.
Та още ли обичаш да го поемаш отзад? :D

RagioL
04-14-2013, 20:31
Помня че последният път, като намекнах че се радваш на анални удоволствия засече.

RagioL
04-14-2013, 20:54
Извинявам се!
Да игнорираме тъпотиите, всяка от досегашните системи е повредена и се нуждаем от нещо ново.

Fisherman
04-15-2013, 15:27
На мене ли говориш шушляк,изчисти си смегмата от под главичката и тогава ела да ми грачиш.
То бива да плющиш глупости ама когато ти се отдава ти си лишен от хумор,защо се напъваш?Знам че засегнах чуствата ти в темата с тревата,дано тоя месец не ти закъснее пак

RagioL
04-15-2013, 16:25
Мързи ме да преглеждам темата за тревата че да видя как точно си ме засегнал.
Речника ти е удивителен продължавай в същият дух!
Най вече ме грабнаха шушляк, смегма, плющиш. Усещам че някоя поетична личност дреме във теб!

Fisherman
04-15-2013, 16:36
Мързи ме да преглеждам темата за тревата че да видя как точно си ме засегнал.
Речника ти е удивителен продължавай в същият дух!
Най вече ме грабнаха шушляк, смегма, плющиш. Усещам че някоя поетична личност дреме във теб!

мога да продължа!гурел,право черво,говедар,цървул, въшляк,подметка,паляк,пони, панкреас!

RagioL
04-15-2013, 17:47
Удивително как ли не си получил национално признание!

USA_Supporter
04-15-2013, 18:34
Май до тук бяхме с говорене по темата...

А за оня "германеца" дето щял да идва да ми казва разни работи в лицето - от Пловдив съм.

OoVasKoO
04-15-2013, 19:06
Трябваше да направиш анкета, за да видиш колко обичаме хамериканците...

Aeternal
04-15-2013, 19:15
Просто няма какво да се говори по темата. Пълна простотия е. По-голяма глупост от Живковата, като е искал да ни прави 16та съветска република. Хубаво е че около Брежнев е имало умни хора и са предотвратили тоталния резил.
45 години съветско господство. България е била феодална провинция и вижте докъде ни докара.
Не знам как на някой може да му се струва разумно да повторим същата грешка и оставим управлението на държава провеждаща терористична външна политика.

DoctorSatan666
04-15-2013, 19:45
45 години съветско господство. България е била феодална провинция и вижте докъде ни докара.

http://prikachi.com/images/754/6133754h.jpg

Aeternal
04-15-2013, 19:53
http://prikachi.com/images/754/6133754h.jpg
Мустакатия параноик ми е любимец, дай още!

Fisherman
04-15-2013, 20:38
Удивително как ли не си получил национално признание!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_loz2ds642f1qd5u8vo1_500.jpg

Fisherman
04-15-2013, 20:54
Стига плюхме по американците,че ми стана жал за тях след тая експлозия на маратона в Бостън.

DoctorSatan666
04-15-2013, 22:01
Мустакатия параноик ми е любимец, дай още!

http://assets.diylol.com/hfs/eef/204/093/resized/silly-stalin-meme-generator-u-mad-komrade-dfe300.jpg?1322645244.jpg

Aeternal
04-16-2013, 05:28
MOAR!!! мноо е готин бре, напао искам да му оближа мустака waaaa

OoVasKoO
04-16-2013, 13:24
На хамериканците има още много да им се връща.

CrazyRobot
04-16-2013, 19:33
Защо да става? Тя е колония на САЩ!

haritov
04-17-2013, 22:51
Май до тук бяхме с говорене по темата...

А за оня "германеца" дето щял да идва да ми казва разни работи в лицето - от Пловдив съм.


сега си кажи адреса и къде криеш ключовете аз ще ти ги кажа нещата с писмо

RagioL
04-18-2013, 17:19
MOAR!!! мноо е готин бре, напао искам да му оближа мустака waaaa

Желаеш да ти го начука ли?

DoctorSatan666
04-18-2013, 19:47
Желаеш да ти го начука ли?
http://static6.businessinsider.com/image/4b97fa997f8b9a666e410200-300/stalin.jpg
Rape face activated...

defender
04-18-2013, 19:56
Човекът от когото Сталин най-много го е било страх ...........жена му............ хихи.

http://www.vratovrazka.bg/images/stories/skuka/man/tyrant2_stalin/stalin_nadia.jpg

Aeternal
04-18-2013, 21:13
Желаеш да ти го начука ли?

Мне, желая аз да му го начукам... ама ти сигурно тръпнеш от желание да врътнеш един минет на дребната грузинска чушка.

DoctorSatan666
Но налагането на съветския образец у нас доведе до катастрофални изменения както по отношение на формата, така и по отношение на съдържанието на нашия живот.

Мисля, че приблизително най-точното название на съветския режим е — социалистически феодализъм, както веднъж гневно го нарече един от нашите най-добри поети. Обществената структура на нашето ново общество напомня удивително феодалната обществена структура, като приликата е още по-удивителна, когато сравним правата и задълженията на отделните звена. Сигурен съм, че един историк би направил много интересно сравнение между държавата на Борил и съвременна България. Разликата е, че феодалите от онова време не са подражавали буквално на византийските феодали. Но нека хвърлим око на обществената структура у нас, каквато тя е установена десет години след навлизането на съветската армия в България. Начело на страната стои главният български феодал, който е назначен от СССР, за да управлява от негово име страната. Българският произход на феодала е въпрос на елементарна куртоазия. Обикновено той е подбиран след аранжирана борба с други претенденти за мястото на пръв феодал. Техните аспирации биват периодически подхранвани от СССР, за да се държи в състояние на несигурност първият феодал и същевременно да се улесни контролирането на действуващите в страната сили. Главният критерий за избирането на първия феодал естествено е верността към СССР, без значение дали начело на последния стои Сталин, Маленков, Хрушчов или Брежнев. По-същество феодалът е висш съветски държавен чиновник и неговата лоялност е към съветската държава. Той притежава властта на абсолютен монарх по отношение на всичко, което не засяга съветските интереси. Той не е длъжен да се отчита пред никого, освен пред тия, които са го назначили. След него в йерархията и в кастово отношение идват феодалите — членове на Политбюро.
Георги Марков, "Задочни репортажи от България"


министър Димитър Стоянов:
"В изпълнение на указанията на другаря Тодор Живков координацията и взаимодействието между ДС и КГБ да се издигат на такова равнище, че те да функционират като единна система, ДС да работи като филиал на КГБ."

Nam3less3
04-22-2013, 17:05
Това, че сме кучките на запада, не значи, че ще ни дадат благата си наготово.
Който не му харесва, да се роди следващия път в САЩ или да емигрира там.
А и в тая система значение има индивида, не народа, както е в старата система - едно време бяхме първи съюзници и поддръжници на СССР(а и руснаците винаги са ни харесвали, а и е била друг вид икономика, даже ние сме вземали повече от Русия отколкото са ни давали, руснаците изнемогваха заради СИВ), т.е. съвсем други правила на взаимоотношения по-благоприятни за съюз. Само щяхме да спечелим ако бяхме станали република на СССР, а и щяхме да сме граждани на едната от 2те суперсили в света(но заслужено пълноправни граждани, а на САЩ не сме никакви, че да ни дават такива привилегии, т.е. не бихме постигнали такъв резултат чрез тях).
САЩ е да отидеш там да правиш кариера и пари, не е от типа на Съветския Съюз. А и вече я няма Студената Война, когато малките държави намазаха от САЩ и СССР, само заради борбата между режимите и ние, и такива като Южна Корея(те от САЩ) получаваха наливания на средства.

Ама българите сме уникални - едно време бяхме по-големи комунисти и от болшевиките, сега сме пък най-големите демократи и любители на запада.

RagioL
04-22-2013, 18:11
Мне, желая аз да му го начукам... ама ти сигурно тръпнеш от желание да врътнеш един минет на дребната грузинска чушка.

Не благодаря!
Но със желание бих проверил поносимостта на тялото ти към електричество.

Aeternal
04-22-2013, 18:19
Не благодаря!
Но със желание бих проверил поносимостта на тялото ти към електричество.
Ходи си набичи една с затапка и не си играй с жички.

RagioL
04-22-2013, 20:18
Ходи си набичи една с затапка и не си играй с жички.

А сега ми го преведи на български. :D

Nam3less3
04-22-2013, 20:24
Мне, желая аз да му го начукам... ама ти сигурно тръпнеш от желание да врътнеш един минет на дребната грузинска чушка.

DoctorSatan666
Но налагането на съветския образец у нас доведе до катастрофални изменения както по отношение на формата, така и по отношение на съдържанието на нашия живот.

Мисля, че приблизително най-точното название на съветския режим е — социалистически феодализъм, както веднъж гневно го нарече един от нашите най-добри поети. Обществената структура на нашето ново общество напомня удивително феодалната обществена структура, като приликата е още по-удивителна, когато сравним правата и задълженията на отделните звена. Сигурен съм, че един историк би направил много интересно сравнение между държавата на Борил и съвременна България. Разликата е, че феодалите от онова време не са подражавали буквално на византийските феодали. Но нека хвърлим око на обществената структура у нас, каквато тя е установена десет години след навлизането на съветската армия в България. Начело на страната стои главният български феодал, който е назначен от СССР, за да управлява от негово име страната. Българският произход на феодала е въпрос на елементарна куртоазия. Обикновено той е подбиран след аранжирана борба с други претенденти за мястото на пръв феодал. Техните аспирации биват периодически подхранвани от СССР, за да се държи в състояние на несигурност първият феодал и същевременно да се улесни контролирането на действуващите в страната сили. Главният критерий за избирането на първия феодал естествено е верността към СССР, без значение дали начело на последния стои Сталин, Маленков, Хрушчов или Брежнев. По-същество феодалът е висш съветски държавен чиновник и неговата лоялност е към съветската държава. Той притежава властта на абсолютен монарх по отношение на всичко, което не засяга съветските интереси. Той не е длъжен да се отчита пред никого, освен пред тия, които са го назначили. След него в йерархията и в кастово отношение идват феодалите — членове на Политбюро.
Георги Марков, "Задочни репортажи от България"


министър Димитър Стоянов:
"В изпълнение на указанията на другаря Тодор Живков координацията и взаимодействието между ДС и КГБ да се издигат на такова равнище, че те да функционират като единна система, ДС да работи като филиал на КГБ."Феодализъм е било в Русия до преди идването на болшевиките(именно заради тоя "феодализъм" се е създал революционния мотив).
Поне от гледна точка на населението. А верността към СССР е била нещо хубаво, при положение, че сме живели по-добре от руснаците направо покрай голямата надпревара. То и сега политиците ни слушат САЩ/ЕС/Русия, ама единствено те си прибират в джоба дивидентите от това.

Aeternal
04-23-2013, 08:15
Феодализъм е било в Русия до преди идването на болшевиките(именно заради тоя "феодализъм" се е създал революционния мотив).
Поне от гледна точка на населението. А верността към СССР е била нещо хубаво, при положение, че сме живели по-добре от руснаците направо покрай голямата надпревара. То и сега политиците ни слушат САЩ/ЕС/Русия, ама единствено те си прибират в джоба дивидентите от това.
Толкова добре сме живеели, че сме фалирали 2 пъти.
“Социализмът е недоносче" знаеш ли на кой принадлежи тази фраза? Ама не да я дириш в гугъл?

darkPaladin
04-23-2013, 08:22
плюй плюй СССР

нищо че тока беше 6ст билета 2ст и тн плюй комунизма плюй

Aeternal
04-23-2013, 13:12
Не плюя, само изреждам факти. Та някой сети ли на кой е цитата?

darkPaladin
04-23-2013, 14:29
Не плюя, само изреждам факти. Та някой сети ли на кой е цитата?
даже не ти четох мненията сори

Fisherman
04-23-2013, 15:42
плюй плюй СССР

нищо че тока беше 6ст билета 2ст и тн плюй комунизма плюй

уоу,каква мисъл

Nam3less3
04-24-2013, 04:33
Толкова добре сме живеели, че сме фалирали 2 пъти.
“Социализмът е недоносче" знаеш ли на кой принадлежи тази фраза? Ама не да я дириш в гугъл?Това какво общо има, темата не е защо е рухнал тоя строй. Утре и САЩ може да фалира заради някоя криза, и Гърция беше като недоносче и т.н.
Та фалирали сме и пак са ни поддържали.

darkPaladin
04-24-2013, 14:17
винаги ще има някоя супер сила

но всичко си заминава с времето няма нищо вечно

muhtesemfan
04-27-2013, 16:24
Аз съм за твърдо ДА!
То оттова няма колко по-зле да стане България ;д

pistolet
04-28-2013, 09:57
Колония на Русия сме и ще си останем такава, докато американците не прекрачат Стара планина с ракети земя-земя на гръб.
Българската демокравия е продут на секса между съветския хардуер и американския софтуер.

phoeniX_boy_BG
05-21-2013, 19:10
И защо да станем колония? Да ядем ГМО и да пием флуорирана вода? САЩ - ескплоататори! Тяхната икономика се крепи върху войните за нефт. ТЕ искат да са господари, и са такива чрез тази изкуствена държава с президента-марионетка Обама!

Supermassive____
05-21-2013, 20:05
България е най-долната колония на САЩ. Следствие от безродниците управлявали от Луканов досега.

the sniper guy
06-12-2013, 09:06
https://www.youtube.com/watch?v=eYXIILt2fbs По добре е да сме от русия те мразят америка :D

klimatronik
06-12-2013, 10:48
еЙЙй един нормален няма в темата.
Не разбрахте ли,че бъдещето не е на САЩ или на Европа, или на Русия, ами на дръпнатите китайци и японци от Далечния Изток !
Ако ще ставаме колония - нека да е на тях.
Или на Индия? Защо не пък не? Приличаме си с тях ... А защо не на Турция? Аз съм за Турция :Д - велика страна със силна икономика :Д

scrooper
06-12-2013, 12:06
По-добре да станем колония на Германия, или в краен случай - на Франция. Но на САЩ... Откъде накъде?!

Fisherman
06-12-2013, 14:12
По добре да си продадете органите




Българина откакто съществувал е предател

klimatronik
06-12-2013, 15:15
По добре да си продадете органите




Българина откакто съществувал е предател
Теб ко те интересува ве? Не виждаш ли ,че никой не те 3бава. Дори ауриса ( лол ) :д кОт и да мацаш - никой не го интересува :Д

evtimow :3
06-12-2013, 15:20
Теб ко те интересува ве? Не виждаш ли ,че никой не те 3бава. Дори ауриса ( лол ) :д кОт и да мацаш - никой не го интересува :Д
+1

anonymous895156
06-12-2013, 15:26
Колония на Гърция

Fisherman
06-12-2013, 16:02
Теб ко те интересува ве? Не виждаш ли ,че никой не те 3бава. Дори ауриса ( лол ) :д кОт и да мацаш - никой не го интересува :Д

не ме ебава ,защото не смеев,ауриса е в миша дупка заврян ,дори помня как ми се моли да не му сипвам един ден,защото е жалка кучка,гей,лумпен и ташак с руптура

anonymous768631
06-14-2013, 09:16
Направи ни услуга-тегли си куршума.

Дори няма да си направя труда да прочета темата. Подкрепям ДизеловаКръв.

Аз не искам да живея в гигантски мол. Не искам да си мисля, че съм свободен, а реалната ми свобода да се изразява в избора между McDonalds и KFC. Не искам да ми флуорират водата. Не искам да живея в най-големия политически престъпник на света. Не искам да ми вменяват, че е правилно да се тероризират хора и държави в името на мними идеали. Не искам да уча при най-слабата образователна система в света, сглобена да продуцира само тухли от стената. Не искам, пък дори и да ми плащат по 4000 долара месечна заплата за това.

teo96
06-26-2013, 15:47
Дори няма да си направя труда да прочета темата. Подкрепям ДизеловаКръв.

Аз не искам да живея в гигантски мол. Не искам да си мисля, че съм свободен, а реалната ми свобода да се изразява в избора между McDonalds и KFC. Не искам да ми флуорират водата. Не искам да живея в най-големия политически престъпник на света. Не искам да ми вменяват, че е правилно да се тероризират хора и държави в името на мними идеали. Не искам да уча при най-слабата образователна система в света, сглобена да продуцира само тухли от стената. Не искам, пък дори и да ми плащат по 4000 долара месечна заплата за това.

+11111

САЩ са изкуствено създадена страна, чиято единствена цел в отношението към собственото население е да продуцира елементарни консуматори.
Не че от 23 години целта и на нашето правителство е много по-различна.

И демокрацията, с която се гордеят, толкова ще кажа само, че е типична американска демокрация - всички правят това, което каже най-главният демократ.

ge6aaaa3
06-26-2013, 18:06
Няма да им станем колония, дори и да искаме. Нямаме достатъчно шистов газ. Копеленцата дирят нефт и газ, другото е да забаламосат местните. Защо британските колонии са богати - ми защото преди са били много богати. ЮАР знаеш ли що диамант има? А що печки са избили? Ако съм на руснаците, веднага им пращам по една ядрена поздравителна картичка, без обяснения. Няма как бензина ти да е долар и 50 ГАЛОНА и ти да ревеш, че е скъпо. Няма как и да ходиш да "защитаваш родината" си на чужда територия на 5000км от държавата ти и да твърдиш, че ти си добрия. Няма как да си внасял/буквално/ негри до преди 100 години и сега да им обясняваш, че са равни с другите и са свободни. Това е най-долната държава, на която може да се кланяме!

xwhitecarnationx
06-26-2013, 18:32
Ко? Не!

OoVasKoO
06-26-2013, 18:42
Няма да им станем колония, дори и да искаме. Нямаме достатъчно шистов газ. Копеленцата дирят нефт и газ, другото е да забаламосат местните. Защо британските колонии са богати - ми защото преди са били много богати. ЮАР знаеш ли що диамант има? А що печки са избили? Ако съм на руснаците, веднага им пращам по една ядрена поздравителна картичка, без обяснения. Няма как бензина ти да е долар и 50 ГАЛОНА и ти да ревеш, че е скъпо. Няма как и да ходиш да "защитаваш родината" си на чужда територия на 5000км от държавата ти и да твърдиш, че ти си добрия. Няма как да си внасял/буквално/ негри до преди 100 години и сега да им обясняваш, че са равни с другите и са свободни. Това е най-долната държава, на която може да се кланяме!

http://nikolaijambol.blogspot.com/2013/04/blog-post_27.html


Няма как да не е евтин петрола за САЩ. Като им трябва нещо заплашват и готово :D Дейба тия Хамериканци, там на техното място да направят една голяма дупка дано!