PDA

View Full Version : 9 години разлика



Djudjinku
04-07-2013, 22:15
Сега ще ви разкажа моята история с любовта ми.
Беше това лято, юни месец (ако не се бъркам, може и юли), бях излязла с един негов приятел, но аз нв го харесвах, след срещата му с неговия приятел, И.(моята любов хаха ) и приятелите му бяха седнали в заведението, в което аз и приятелките ми излизаме. Разликата между 2ма ни е 9години, да, аз знам,че е много, той сега ще навършва 24,но...
Лятото той имаше огромен интерес, звънеше ми , търсеше ме, звънеше на приятелките ми и какво ли още не, но аз тогава нямах никакъв интерес, а и + това той беше обвързан... И така с беззаинтересоваността до края на това лято, един от последните дни беше един от нак-щастливите и най-добре прекараните дни до момента, беше една вечер, бях да спя в моя приятелка, той ме взе с колата си и цяла нощ се целувахме, говорихме и т.н. И така до днес, поддържаме контак, излизаме и т.н. Сега имахме още една вакнция, тогава си дадох сметка, че той не е само за запълване на празното ми време (както си мислех,но явно съм грешала), тази ваканция изпитах силно чувство на привличаане, дадох си сметка, че за да се занимава мъж , вече на 24 години с мен ,явно намеренията са му сериозни, държа да отбележа,че не съм имала никакъв по-интимен контакт с него! един от последните дни на вакнцията си прекарах чудесно, именно тази ваканция ме накара да размисля, че може би съм влюбена в него... Нещата станаха взаимни... Поканих го да спи вкъщи последния ден от ваканцията, бях си сама за 2 дни, беше уникално преживяване, гушкахме се, целувхаме се, опипвахме се цяла нощ и да с цел не се бях епилирала, защото ако го бях направила вече нямаше да съм девстена, това ме спря и се радвам че го направих....
аз обичам И
ще се радвм да анализирате всичко и да изразите мнение ако бяхте на мое място какво бихте направили

arsenalllbaby
04-07-2013, 22:52
Вашите знаят ли, че се срещаш с 24-годишен ? Или квото е там вашето. След лятната ваканция и преди тази, излизали ли сте? Или само по ваканциите..

mimsssssss
04-07-2013, 23:07
Много анализираш ситуацията. Излезте, поговорете малко и се пуснете по течението пък както се случат нещата :)

Goddess
04-07-2013, 23:56
Разликата като цяло според мен не е голяма, но в този случай, ти си на 15..друго е. И все пак, ако момчето е наистина свестно и сериозно, ако имаш по-либерални родители, с които смяташ, че няма да имаш чак такъв проблем, няма лошо да опиташ.

marin4itu
04-08-2013, 09:41
Аз не мисля, че един 24-годишен би погледнал една 15-годишна със някакви сериозни намерения..

dread88
04-08-2013, 09:49
Аз съм на 24 и мога да ти кажа че никога не бих тръгнал да се занимавам с 15 годишни,не го приемай като обида ама не е нормално... (Лятото той имаше огромен интерес, звънеше ми , търсеше ме, звънеше на приятелките ми и какво ли още не, но аз тогава нямах никакъв интерес, а и + това той беше обвързан... ) Обвързан а ти звъни,търси... сама си отговори колко ще е сериозен с теб и кво иска

JoLLiE92
04-08-2013, 10:15
Аз не мисля, че един 24-годишен би погледнал една 15-годишна със някакви сериозни намерения..
Да. :)
Като попораснеш малко, 9 години разлика не са чак толкова много - например между 20 и 29 ; 25 и 34 , но не е въпросът във възрастта, а това, че ти си дете още. :)

xXxPETYAxXx
04-08-2013, 10:54
дадох си сметка, че за да се занимава мъж , вече на 24 години с мен ,явно намеренията са му сериозни

Точно обратното.

bloodyF
04-08-2013, 12:14
Аз не мисля, че един 24-годишен би погледнал една 15-годишна със някакви сериозни намерения..

;-)
Още повече като имаме предвид, че взаимоотношенията им са били нищо повече от натискане в колата и опипване на спалнята.

richa96
04-08-2013, 13:30
ако бях на твое място щях да се възползвам и да изживея мига до край вместо поле да се чудя какво би било станали ако....
обичаш го няма нищо по хубаво просто изживей тази любов

pifiella
04-08-2013, 13:38
ако бях на твое място щях да се възползвам и да изживея мига до край вместо поле да се чудя какво би било станали ако....
обичаш го няма нищо по хубаво просто изживей тази любов

Аха,а сигурно и ти си на 15.
Нали се сещаш как ще я забрави след като я мине и ще си намери нова 15-годишна!Мисъл,малко мисъл вложете в изказванията си! :)

Amore-Mio*
04-08-2013, 16:27
Годините не са много, стига умствено да сте си на едно ниво или поне да не се усещат до голяма степен различията.
Разбира се, когато се хвърляш в такива "приключения", е нужно наистина да прецениш човека, защото е напълно нормално да си търси нещо несериозно и неангажиращо.

fenka_bmw
04-08-2013, 17:27
При мене резултата от това нещо не беше много добър... Само където разликата беше 8 години. Успех ти пожелавам. Опитай ако го искаш!

Violenza
04-08-2013, 18:01
И аз се съгласявам, че като разлика не са много, но ти да беше по-голяма. Особено след като е бил обвързан и те е свалял, просто търси разнообразие, а не това, което ти искаш.

Goddess
04-08-2013, 18:27
Аха,а сигурно и ти си на 15.
Нали се сещаш как ще я забрави след като я мине и ще си намери нова 15-годишна!Мисъл,малко мисъл вложете в изказванията си! :)

Не е гаранция, че ако си хване 16-годишен, няма да я мине и заебе. Аз съм на мнение, че (почти) всеки човек, с който се срещаш/обвързваш може само да те обогати. Дали с нещо хубаво или с нещо лошо като урок, все тая. Ако много й се иска и ако смята, че няма да има голяма драма с родителите си (както казах), нека опита. Друг е въпросът, че наистина 24-годишно момче/мъж не знам какво специално може да намери в 15-годишна, но хора всякакви.

richa96
04-08-2013, 19:35
ne na 17 sum

gossip girl7
04-09-2013, 08:01
Според теб какво иска един 24 годишен мъж от 15 годишно момиче,което все още е глупаво и лекомислено??

gabe
04-09-2013, 16:09
Сексът между пълнолетен с малолетен е незаконен. Отговорността за това не е твоя, а негова. Последиците обаче ще са за тебе. Премисли си ситуацията. За нас като кибици става ясно, че някой опитен батко ти е завъртял главата, а ти си в ситуация "ела вълчо изяж ме".

Your.Passion
04-09-2013, 16:28
Аз не мисля, че един 24-годишен би погледнал една 15-годишна със някакви сериозни намерения..

И аз така си мисля ..

П.С - на едно познато на брат ми момиче ,гаджето и е на 28 а тя е на 13-14.Ти мислиш ли ,че наистина обича това 13 годишно момиче?Но все пак твой си е живота :)

JoLLiE92
04-09-2013, 16:30
И аз така си мисля ..

П.С - на едно позната на брат ми ,гаджето и е на 28 а тя е на 13-14.Ти мислиш ли ,че наистина обича това 13 годишно момиче?Но все пак твой си е живота :)
Аз винаги неволно си помислям, че на това момче някоя на неговите или малко по-малко от неговите години просто няма да му върже, та му се налага да ходи с малки и тъпи, които връзват по-лесно. :D

Your.Passion
04-09-2013, 16:31
Аз винаги неволно си помислям, че на това момче някоя на неговите или малко по-малко от неговите години просто няма да му върже, та му се налага да ходи с малки и тъпи, които връзват по-лесно. :D

:D Всичко е възможно.

shmatarok
04-09-2013, 16:58
В случая годините са си множко! Доколкото разбрах той е почнал да се занимава с теб още докато си била на 14, не че сега като си на 15 има голяма разлика. Много наивно гледаш на нещата и господинът явно го е забелязал този факт и се възползва. Не мислиш ли, че ако наистина имаше сериозни намерения нямаше да те търси първо, докато е обвързан, второ - през ваканциите и трето - контактите ти с него винаги да опират до натискане и опипване?

headstrong26
04-09-2013, 17:58
И аз съм на мнение че това момче не гледа сериозно на теб...Като се занимава с теб поне скъса ли с тогавашната си приятелка...?!

Djudjinku
04-22-2013, 20:14
искам да отговоря на всички
много ви благодаря за изказаните мнения, но някои от коментарите, мисля,че бяха на неточното място, той винаги ми е помагал,щом съм имала нужда, винаги аз съм тази,която се е дърпала и т.н. Не оцених някои неща,които той направи за мен... както и да е....... всяка седмица идва до софия да ме види и искам да отбележа,че аз не правя все още секс,което следва,че и с него не съм правила...не знам, сега ве1е можете да анализирате на ново

Rebirthing
04-23-2013, 18:15
Това, че се е занимавал с теб докато е имал приятелка не говори хубави неща за самия него...
От друга страна това, че всяка седмица пътува за да те види показва някаква привързаност, въпреки, че някой са толкова отчаяни за секс, че ще направят всичко да го получат. На него представлява ли му трудност да си намери гадже ? Ако не, на твое място бих се замислила, защо един човек ще идва всяка седмица да ме види . Може пък наистина да те харесва.

DENKAZ
04-23-2013, 20:23
Как може мъже да падат толкова ниско. То бива загорялост ама чак толкова.

Duhast
04-24-2013, 09:29
За любовта и музиката няма бариери.И на 30 да е,ако се обичат,то биха се справили с тези проблеми,които възникват относно разликата във възрастта.