PDA

View Full Version : Раздаване на флаери



moneymaker
04-08-2013, 06:32
Здравейте. Имам вече тея прословути 16 години и ми се иска да изкарам някой лев във времето, в което не съм на училище. Гледах в jobs.bg е пълно с обяви, които търсят промоутъри, но искам да знам:

1. Биха ли ми направили проблем, че нямам навършени 18?
2. Може ли някой да ме опъти какво точно трябва да попълвам на някои от обявите, защото нямам абсолютна никаква идея какво друго да напиша освен една кратка автобиография със снимка, имена, телефон, че съм общителен и т.н..
3. Някакви съвети как мога да им привлека вниманието точно към себе си, защото след като изпратих обявата в пощата си получих писмо за някакво потвърждаване, както и да е, на което отдолу пише като информация - 'Кандидатствали по тази обява до момента: 111' и просто не знам с какво мога да бъда по интересен, за да обърнат внимание точно на мен от всички тези 111 кандидатствали?

Много ще съм ви благодарен да ми помогнете. :)

TheBobqk
04-09-2013, 07:03
Можеш да работиш законно като родителите ти трябва да подадат разни документи, че са съгласни да работиш и бла бла. Предполагам, че те знаят по-добре. Препоръчвам ти да си намериш работа при познат или тръгни по магазините и питай дали търсят човек, който да раздава флаери. Смятам, че така ще е по-лесно, когато сте на 4 очи и хората ще могат да те преценят, вместо да четат глупости. Поне така мисля аз.