PDA

View Full Version : Леко странно



pll
04-08-2013, 09:42
Хей..
От известно време започнах да си пиша с едно момче от моя град във Фейсбук. Запознахме се, забавно ни беше (пичове сме си и двамата :Д ), писахме си до много късно вечерта и така няколко дни. Видяхме се няколко пъти и навън, поздравихме се, но не се заговорихме .. След това все по-рядко започна да ми пише, а сега вече въобще не се сеща за мен .. Та въпросът ми е ЗАЩО? Смисъл нищо не съм казала или направила, че да изгуби интерес..
П.С Не го харесвам като нещо повече от приятел, просто ми е приятно като си пишем и се чудя защо ме забрави ... Иии моля за някакви съвети или мнение .. Благодаря предварително! :)

AngelAntichrist
04-08-2013, 11:00
Защото, когато не си пише с теб води живот? А животът е свързан със задължения и проблеми, което пък ти ограничава времето да си чатиш с разни хора във фейса.
Щом го харесваш приятелски, постъпи приятелски - сети се ти за него и му бъди опора.

Другият вариянт е той да не може да приеме приятелството ти, защото не те вижда по този начин и за него кореспонденцията ви се обезсмисля.

Saviour
04-08-2013, 11:03
Може би е разбрал , че го приемаш само като приятел ,а той иска нещо повече?

bloodyF
04-08-2013, 12:15
Хаха, и при мен се получи подобна история. Готин е, ама като разбра , че си имам приятел се сдуха и спря да ми пише.
Възможно е и да е много зает де, не знам.

Давитро̀в
04-08-2013, 22:46
Оставете тоя фейкбук, че се изконсумирвате преди да сте се срещнали!!! Все още няма 3D Live принтери за виртуален секс, които пресъздават ония ви работи, та като почнете да разтягате дъвки през фапбук, намъмваш го оня да го къткаш навън, и се огнездвате някъде на скришно и... знаеш как правят животинките - къткъткът бак бак :3